Jump to content

Moto Zajednica

HONDA CB 500

Recommended Posts

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Ova slika mi je bila vodilja. :) 

A torbe mrzim vise od svega, slazem se da se one brze montiraju i demontiraju.

Ponovo je to stvar ukusa. :takoje:

Sad je sve rastureno i motor je spakovan do proleca.

$_57 (1).jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Sve sredjeno, nekome se svidja a nekome ne, opet kazem meni se svidja i to sam odavno hteo. Sa druge strane tolike pare sam dao da bih jednostavno odustao, ne ide. :)

Evo slika sa i bez kofera. :sampion:

IMG_20200104_212926.jpg

IMG_20200104_213736.jpg

IMG_20200104_213940.jpg

IMG_20200104_214030.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 215 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: Honda cb 500

Ja bogami slike moje honde necu postaviti ovde jer ce ova Zlatkova ispasti jos lepsa. Avaj, tek je stigla kod mene i hteo bih da je propisno prekontrolisem kod nekog krstenog majstora. E sad kako mi je BG malo podaleko svaka iformacija o nekim majstorima blizim Beceju je pozeljna. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4302 postova
On 12/4/2019 at 3:14 PM, Okramovski said:

Pozdrav svima. Moze li mala pomoc, gde mogu naci gumeni ulozak za amortizer kao na slici?da li se moze napraviti?  Ovaj je propao a amortizer je u super stanju. Hvala unapred

20191203_124341.jpg

CE_103_1.JPG
WWW.MOTORCYCLESPAREPARTS.EU

Honda CB500 1995 F-22 REAR CUSHION - order parts in just a few clicks from Europe’s number 1 genuine spare parts online retailer

 

 

3.51 evra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Cb500
Pre 6 sati, PetkovicBecej je napisao:

Ja bogami slike moje honde necu postaviti ovde jer ce ova Zlatkova ispasti jos lepsa. Avaj, tek je stigla kod mene i hteo bih da je propisno prekontrolisem kod nekog krstenog majstora. E sad kako mi je BG malo podaleko svaka iformacija o nekim majstorima blizim Beceju je pozeljna. 

Mcm racing, Temerin, izguglaj...

Ja sam moju tamo odvezao kad sam kupio da se ociste i nasteluju karburatori i provere zazori na ventilima. Sve sto ne valja uradio, ocistio, zamenio... Dobijes slike i video na viber, nema lazi nema prevare.

 

Koliko sam pratio oglase, ti si tvoju skoro kupio u Lovcencu, ako se dobro secam ona je blokirana na 35kw. Ako sam u pravu, bas me interesuju utisci na prolece kad krenes da vozas, jel fali snage...

 

 

 

Screenshot_2020-01-16-04-54-27-386_com.viber_voip.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 215 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: Honda cb 500

Hvala Neso. Kupljen 14.01. u Lovcencu. Motor je zapravo iz Sremske Kamenice. Letos kupljen i još na vlasniku iz Kamenice. Kao što je pisalo u oglasu, povremeno lupeta kvacilo (ili nešto u njemu) ali kad se stisne ručica miran je. A sad je pravo vreme da se sredi. Inače je sve na svom mestu i nisam primetio nikakav buzderaj pa se nadam da se nisam preterano zezno. Al cuce se... Hvala jos jednom za informaciju, ima i ovde majstora al bih ipak nekog stvarno proverenog a da nelutam mnogo. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: adolfovac
  • Motocikl: honda cb500s

Evo malo slikica i od mene, far od Honde mi je malo požutio nisam mogao naći drugi ,pa sam kupio cijelu masku sa košom i far sve  za 50eura, uspio sam to pripasati meni čini dobro,

IMG_20200213_150459.jpg

IMG_20200213_150507.jpg

IMG_20200211_150044.jpg

IMG_20200211_150108.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Zanimljivo, kako si uklopio ceo oklop jel na stari nosac? 

Meni izgleda fenomenalno, samo si trebao da uskladis boju sa rezervoarom. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: adolfovac
  • Motocikl: honda cb500s

Dobio sam celi nosač  ,malo sam samo prihvat napravio kako treba sa dve rupe od 8mm,originalni od Honde je skinut  ,ovo je šprickit, ide na farbanje 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Ali mu 1000000 puta lepse stoji od fabrickog S modela. Dobar posao si napravio druze, volim ovakve prepravke. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: adolfovac
  • Motocikl: honda cb500s

Biker-boy odmah zna da je to od gpz , za reg . Nema problema sve je u mjeri, maska je skinuta pa kad treba stavim nazad ,još moram staviti plastike oko satova ,retrovizore 

 

 

 

 

IMG_20200202_153936.jpg

IMG_20200202_154001.jpg

IMG_20200202_155515.jpg

IMG_20200214_071306.jpgspan модул

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 215 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: Honda cb 500

Danas sam malo upalio motor i rekoh da probam dal sve radi. Primetio sam da mi migavci rade ubrzano, kao kad na kolima rikne jedna sijalica. Inače sijalice su sve iste, obične a relej.... ni gde je ni kakav je. Našao sam nesto sto lici al je priključak drugačiji od onih koje sam do sada vidjao (na kolima). Ima li ko kakvu ideju?evo i slika tog sto mislim da je relej. 

 

IMG_20200219_152234.jpg

Postavio sam ovo i u drugoj temi a nadam se da ima koji cb-ista da moze da pomogne. 

https://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/135290-led-zmigavci-pomoc/&do=findComment&comment=2299095

Valjda sam dobro postavio link

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: adolfovac
  • Motocikl: honda cb500s

Danas idem vidjeti prije vožnje lanac i lančanike stanje odlično ali klizač lanca ili kako se već zove gotovo da ga ni nema, dali netko zna šta bi se moglo pripasati od nekog drugog motora  jer ta plastika nova je 70eur, 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Pa nadji polovnu, to se nalazi za neku sicu,  a u najgorem slucaju mozes to napraviti od aluminiuma, da izgleda lepo i da radi posao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja