Jump to content

Moto Zajednica

HONDA CB 500

Recommended Posts

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

neki su se danas vozali, a ja sam najzad kompletirao moju CBjku, falio mi je i nabavio sam grabrail od kolege Andrej Hotsteper-a ,pa ga je trebalo malo doterati, resio sam da ga ne farbam nego da ga osmirglam

(smirgla 120,220,800,2000) i ispoliram purol pastom, i ovako je to ispalo :takoje:

post-4596-0-62809600-1390061805_thumb.jpg post-4596-0-81793800-1390061821_thumb.jpg

vrednice :D

lepo je ispalo, al bi mogao bash da ga usjajish. a onda i dekla...vile, korman, trouglove, itd itd :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7068 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

hehe, necemo sad da preterujemo, lenj sam ja previse sa to :jee: a u ostalom sve ostalo je u ok stanju, nema potrebe, jedino bi ovo strcalo, mada i nisam hteo bas onako do jaja da ispoliram da se ogledam u njemu, ovako se lepse uklapa sa ostatkom detalja na motoru koji su u ofarbani u alu boji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2448 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Kofer je namontiran i atestiran... ovih dana teglio je bosh pumpu po gradu levo desno, nosio je i 5L ulja i filtere, pljeskavice i pivo... milina! Konačno je tank torba dobila naslednika! 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7068 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Kofer je namontiran i atestiran... ovih dana teglio je bosh pumpu po gradu levo desno, nosio je i 5L ulja i filtere, pljeskavice i pivo... milina! Konačno je tank torba dobila naslednika! 1lol.gif

a ja se opet vracam na tank torbu, dok ne skupim novaca da posetim Sebu da mi uradi nosac kofera onaj sto se kaci dole na sasiju, i da kupim neki glomazniji kofer bar 48 litara ili jos bolje naku maxiju 55-icu kad bi uvatio :aha:

A u medjuvremenu moram prvo neke primarne stvari da uradim: vazdusni filter, ulje, uljni filter, svecice.. odu novci dok si reko keks :neznam::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

Kofer je namontiran i atestiran... ovih dana teglio je bosh pumpu po gradu levo desno, nosio je i 5L ulja i filtere, pljeskavice i pivo... milina! Konačno je tank torba dobila naslednika! 1lol.gif

a ja se opet vracam na tank torbu, dok ne skupim novaca da posetim Sebu da mi uradi nosac kofera onaj sto se kaci dole na sasiju, i da kupim neki glomazniji kofer bar 48 litara ili jos bolje naku maxiju 55-icu kad bi uvatio :aha:

A u medjuvremenu moram prvo neke primarne stvari da uradim: vazdusni filter, ulje, uljni filter, svecice.. odu novci dok si reko keks :neznam::lol:

Ako neces bas nesto markirano,uzmi one kofere sto prodaje Lucky Vladano - kineska kopija GIVI-ja. Meni su drugari uzeli za rodjendan,nije skup 30 e,a zaista nemam zamerku,koferche je extra :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7068 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Znam za te njegove, ali videcu jos, najradije bi neki original.

NGK svecice su sigurno super, pod uslovom da nadjes original u moru falsa :takoje:

A gde ima denso?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

Kineski Givi 42 L

 

Lik je sa foruma,ima negde i tema o tim njegovim koferima. Nahvalise ih ljudi ovde.. Velicki su onako,navodno 42 l +/- Nek je i privremeno resenje za 30 e,lako ces ga prodati posle za 20 e kad nabavis neki original :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA VARADERO XL1000V

Znam za te njegove, ali videcu jos, najradije bi neki original.

NGK svecice su sigurno super, pod uslovom da nadjes original u moru falsa :takoje:

A gde ima denso?

denso u24fer9 zamena za NGK CR8EH8 koristim za moju mazgicu. A koristim priliku da je predstavim CB serija 4 cilindra 400ccm i 58 hp.

izvinite ako je off.

post-7272-0-27288600-1390121580_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7068 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

upoznat sam sa tom masinom, imao je takvu jedan lik ovde kod nas, super masina, ekvivalent Suzukijevom Banditu 400 , jedna extra stvar kod CB-1 je sto nema razvodni lanac, nego zubcanike kao stariji VFR-ovi ,neunistivo :takoje:

A GDE si nabavio te Denso svecice?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

Sto se tice svecica pre dve godine sam stavio iridium ngk doneo mi bera i do sada nisam imao nikakvih problema. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA VARADERO XL1000V

upoznat sam sa tom masinom, imao je takvu jedan lik ovde kod nas, super masina, ekvivalent Suzukijevom Banditu 400 , jedna extra stvar kod CB-1 je sto nema razvodni lanac, nego zubcanike kao stariji VFR-ovi ,neunistivo :takoje:

A GDE si nabavio te Denso svecice?

Kompp Co

 

Dalmatinskih brigada 20,

11273 Batajnica, SRBIJA

 

Tel: +381 (0)11 848-6590

Fax: +381 (0)11 848-0162

Mobilni: +381 (0)60 18 19 202

+381 (0)60 18 19 203

E-mail: office@kompp.co.rs

 

prodaja@kompp.co.rs

870.00 din komad. Registrujes se kod njih i porucis postom i ostvarujes 5 % popusta, taman za postarinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2448 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

A GDE si nabavio te Denso svecice?

Kompp Co

 

Dalmatinskih brigada 20,

11273 Batajnica, SRBIJA

 

Tel: +381 (0)11 848-6590

Fax: +381 (0)11 848-0162

Mobilni: +381 (0)60 18 19 202

+381 (0)60 18 19 203

E-mail: office@kompp.co.rs

 

prodaja@kompp.co.rs

870.00 din komad. Registrujes se kod njih i porucis postom i ostvarujes 5 % popusta, taman za postarinu.

 

 

Evo i link:

Denso

http://www.kompp.co.rs/catalog/denso/rezervni-delovi/svecice-1/denso-spark-plug-u24fer-9.html

 

 

NGK

http://www.e-mass.rs/proizvod.php?idA=2007&LID=ee4aqpxhz7l5kmt

 

Ovo bi trebalo da je NGK iridijum (nisam siguran-nagađam jer ima IX dodato u naziv, to ko uzima nek pita, proveri)

http://www.e-mass.rs/proizvod.php?idA=2010&LID=ee4aqpxhz7l5kmt

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7068 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

sad sam bas malo uporedjivao cene na sajtovima posto bi sto vise stvari da uzmem u jednoj turi, i da ne uzimam zasebno iz vise firmi pa da vise puta placam postarinu, i najpovoljnije mi je za sada ispala "Gevara motooprema" ,evo cene za CB:

Filter ulja: HF 303 - 5,22e

Filter vazduha: HFA 1501 - 13,66e

Svecice: NGK CR9EH-9 - 9,21e

Semering viljuske: Centauro 111A034FK 37x50x11 - 9,70e

total 37,79e

A ulje za masinu i viljuske cu uzeti iz Louis-a

MOTORENOEL PROCYCLE 4-T. TEILS., SAE 10W-40, 4 L - 26eur 4 litre

PROCYCLE GABELOEL TEILS., SAE 10W-20, 1 L - 10eur 1 litra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja