Jump to content

Moto Zajednica

Deda Mraz akcija - 2010/11

Recommended Posts

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Hoho hoooo Deda Mrazevi :zdravo:

 

 

Dobro vam jutro i srećan Božić svima koji ga danas slave.

 

Mi koji ćemo ga proslaviti za koji dan danas smo na zadatku u ime svih vas koji zbog Praznika i zbog bilo kojeg drugog razloga, niste bili u mogućnosti da budete sa nama. Danas smo na zadatku u ime svih naših prijatelja motociklista, znanih i neznanih, koji danas nisu sa nama jer oni sada voze nebeskim putevima upokojeni u Hristu i ljubavi.

 

Danas smo na zadatku humanosti, solidarnosti, prijateljstva, čovečnosti, ljubavi...kao što smo uostalom svaki Božji dan na tom zadatku.

 

Razlika je u tome što danas, na ovaj veliki dan sve to...humanost, solidarnost, prijateljstvo, čovečnost, ljubav...posvećujemo deci Doma za decu i omladinu ometenu u razvoju u Sremčici. Darujući njih sa svim tim darujemo svu decu ovog sveta.

 

Hvala svima i čestitam svima na zaista veličanstvenom odzivu za ovu akciju. Ponosan sam što sam deo vas.

 

 

:Navijac:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Jagodina Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi V35 custom Moto Guzzi California Jackal V11

Hoho hoooo Deda Mrazevi :zdravo:

 

 

Dobro vam jutro i srećan Božić svima koji ga danas slave.

 

Mi koji ćemo ga proslaviti za koji dan danas smo na zadatku u ime svih vas koji zbog Praznika i zbog bilo kojeg drugog razloga, niste bili u mogućnosti da budete sa nama. Danas smo na zadatku u ime svih naših prijatelja motociklista, znanih i neznanih, koji danas nisu sa nama jer oni sada voze nebeskim putevima upokojeni u Hristu i ljubavi.

 

Danas smo na zadatku humanosti, solidarnosti, prijateljstva, čovečnosti, ljubavi...kao što smo uostalom svaki Božji dan na tom zadatku.

 

Razlika je u tome što danas, na ovaj veliki dan sve to...humanost, solidarnost, prijateljstvo, čovečnost, ljubav...posvećujemo deci Doma za decu i omladinu ometenu u razvoju u Sremčici. Darujući njih sa svim tim darujemo svu decu ovog sveta.

 

Hvala svima i čestitam svima na zaista veličanstvenom odzivu za ovu akciju. Ponosan sam što sam deo vas.

 

 

:Navijac:

 

AMIN

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Hoho hoooo Deda Mrazevi :zdravo:

 

 

Ova tema je ispunila svoju misiju.

 

Moto Deda Mrazevi su trenutno u akciji.

 

Više o tome pogledajte u ovoj temi

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/57396-utisci-sa-moto-deda-mraz-akcije-2010/

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja