Jump to content

Moto Zajednica

Kratke voznje

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Tracer MT09

Danas dvocifreni broj celzijusa, i pojačan vetar, dovoljno za "Avalski prsten" 

IMG_20210123_123756.thumb.jpg.0d40ec62190c09af6976ddc5310df4fa.jpg

I naravno ruta planirana da se završi sa međupauzom kod Kaleta

 

IMG_20210123_140153.thumb.jpg.ac1816e4c992a6133f99b36b305de810.jpg

 

Čekamoooo lepše dane :jee:

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Malo da osvezimo temu dok cekamo pocetak nove sezone.

Bese ovo jedna kratka voznja iz septembra 2020. 150 km autoputa da skratim vreme a ostalo je bilo cisto uzivanje.

118942851_2732113667064852_2273199599744712932_o.jpg

IMG_20200906_140529996_HDR.jpg

IMG_20200906_142822295.jpg

IMG_20200906_161253594.jpg

IMG_20200906_140824309_HDR.jpg

IMG_20200906_165731877_HDR.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Zemun, Serbia, Yugoslavia
  • Motocikl: LoreNCo - Honda NC750XD

Subota. Predivan dan, kako za vožnju tako i za druženje. Iznenadjeni suncem i toplim vremenom, ženče i ja se odlučismo za kratku vožnju preko Titela do Beške i nazad do Zemuna. Honda spremna i razdragana. Samo "opanke" da proverimo, što bi Dare rek'o. Plan je bio da obidjemo kumove u Titelu, odradimo neke poljo-radove na placu u Beški i ,naravno, uživamo u laganoj vožnji. Kao što rekoh, predivan dan, divna Vojvodina, Šajkaš i Titelski breg. A tamo braća paraglajderi. Kakav sjajan prizor. Desetine paraglajdera koji paraju plavo nebo. Dobro društvo i uživancija. Milina.

Screenshot 2021-02-01 at 15.52.09.png

ezgif.com-video-to-gif.gif

viber_image_2021-02-01_11-09-05.jpg

viber_image_2021-02-01_11-09-06.jpg

  • Sviđa mi se 15

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2805 postova
On 1.2.2021. at 3:24, baneBP je napisao:

Malo da osvezimo temu dok cekamo pocetak nove sezone.

Bese ovo jedna kratka voznja iz septembra 2020. 150 km autoputa da skratim vreme a ostalo je bilo cisto uzivanje.

118942851_2732113667064852_2273199599744712932_o.jpg

IMG_20200906_140529996_HDR.jpg

IMG_20200906_142822295.jpg

IMG_20200906_161253594.jpg

IMG_20200906_140824309_HDR.jpg

IMG_20200906_165731877_HDR.jpg

kako  funkcioniše ulazak uHrvatsku na Iloku pa ulazak na Neštinu ili Ljubi i kontra.Ko šta traži od dokumenata zbog korone.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0
1 hour ago, sasa ns 1 said:

kako  funkcioniše ulazak uHrvatsku na Iloku pa ulazak na Neštinu ili Ljubi i kontra.Ko šta traži od dokumenata zbog korone.

Isao sam pre dva dana kolima na FG preko Iloka i tranzit funkcionise normalno. Nista novo ne ide od papira, cak niko ni maske ne nosi. Samo kad ulazis u Hr na granici reci da je tranzit i gde izlazis iz Hr. 

Bez nepotrebnog zadrzavanja u Iloku jer hoce nekad da napisu kaznu za nepostovanje tranzitnog prolaza. Moj poznanik dobio kaznu zbog rucka na ilockoj cardi na Dunavu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0
2 hours ago, sasa ns 1 said:

to je uredu a da li i šta traže ovi naši kad ponovo ulaziš u srbiju,jel traže test ili te šalju u karantin,konkretno me interesuje prelaz na autoputu

Za ove malo prelaze sa Hr provereno znam da tranzit funkcionise bez problema bez ikakvih testova, papira i ostalih gluposti.

Za prelaz na autoputu vec ne mogu nista da tvrdim sigurno jer nisam ga koristio od prosle godine ali moje kolege sa posla ga koriste redovno za odlazak u zapadnu Bosnu i kazu da je sve u redu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2805 postova

to mi je čudno jer ovi naši imaju propis o karantinu.Da li je moguće da mora da se ode u karantin jer je to javno saopštenje ili mora sa se dobije neki papir.Neki zakoni se sprovode bez obzira da li ti je neko to uručio nego kao javno saopštenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK

video je u 1440 ako ko zeli da pogleda. nego. nesto mi ova tema kratke voznje postala prevelika. mozda zasluzuje i novi pocetak, lakse bi bilo svima nama

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0
On 2/3/2021 at 4:39 PM, sasa ns 1 said:

to mi je čudno jer ovi naši imaju propis o karantinu.Da li je moguće da mora da se ode u karantin jer je to javno saopštenje ili mora sa se dobije neki papir.Neki zakoni se sprovode bez obzira da li ti je neko to uručio nego kao javno saopštenje.

Za tranzit sa HR nema karantina. Za karantin te moraju obavestiti usmeno ili pismeno na granicnom prelazu. Ja licno kao i clanovi moje porodice i kolege sa posla koristimo cesto ove granicne prelaze oko Iloka i do sada nije bilo problema. Jedine probleme su imali oni koji su prekrsili pravila tranzita pa se malo setkali po Vukovaru i Iloku i dobili kazne od 500 eura kod komsija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3110 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Dodje i taj dan...posle tri meseca,da se protegnu točkovi...do Kapije Podrinja !

Osećaj? Stisnut...mokro,klizavo...pa još je sneg na D.Brdu...ali ide Banda...ne mari:)...za 2-3 tone rizle na putu... 

 

IMG-20210205-114100.jpg

 

Šta se ono bijeli u Gori zelenoj...pa..

 

IMG-20210205-120942.jpg

 

Parkir'o ga kod "kioska":)

 

IMG-20210205-122033.jpg

 

IMG-20210205-122600.jpg

 

IMG-20210205-122648.jpg

 

@Marek1987 Nešto miriše na sagorelu plastiku:)

 

IMG-20210205-145222.jpg

 

IMG-20210205-145204.jpg

Promenio član shoyyka
  • Sviđa mi se 16

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3110 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
pre 16 minuta, bajker71 je napisao:

Svaka čast za vožnju! :takoje:

Osećam da je motocikl, što se tiče čistoće, već vraćen na "fabrička podešavanja".  :D

Hvala... nije,tek će sutra... posle posla, dok se o'ladio već mrak:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600

@Stamansuper je tuda voziti kada nema guzve.....to je put od Skadarakog jezera prema Petrovcu ako se ne varam.Planiram ove godine u maju tuda da se provozam ako se sve kockice sklope.....malo Jadransku da provozam i jos neke deonice imam u planu.Sami da sve bude ok sa granicama.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
Pre sat vremena, Eol je napisao:

@Stamansuper je tuda voziti kada nema guzve.....to je put od Skadarakog jezera prema Petrovcu ako se ne varam.Planiram ove godine u maju tuda da se provozam ako se sve kockice sklope.....malo Jadransku da provozam i jos neke deonice imam u planu.Sami da sve bude ok sa granicama.

od Bydve prema Baru, jos je ljepsa deonica od spomenute. a isto tako, Makarsku i cijelu Srbiju. valjda ce to okolo biti slobodno, bez pcr

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: SVT650X

Danas provozah preko 100 km po Fruskoj gori, asfaltiran put od Partizanskog puta do Besenova, milina ga je sada voziti. Asfaltiran put od Beocina do Partizanskog puta, gornji deo puta. Sacuvaj boze sto se tice voznje, rizle i blata po putu, vise sam se mucio nego sto sam uzivao spustajuci se dole.

U Beocinu izlazi mlada policajka i mase lizalicom da stanem, poslednji put su me zaustavili 2010 ili 11, trazi dokumenta, pogleda, prokomentarisem joj da me je zaustavila eto prvi put posle 10ak godina, na sta ona odgovara da joj je i stariji kolega rekao da proba da me zaustavi ali da cu najverovatnije pobeci, da necu stati. Vratila dokumenta i pozelela srecan put. 

Koliko vas cesto zaustavlja policija?

Ja uglavnom vozim brze od dozvoljenog (ne jurcam 100 kroz grad, uglavnom 20ak kmh brze kad mogu), puno puta vidim radar, pretpostavljam da mi je ocitao brzinu, ali policija me ne zaustavlja, samo okrene glavu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2805 postova
Pre 1 sat, kvaicnenad je napisao:

. Sacuvaj boze sto se tice voznje, rizle i blata po putu, vise sam se mucio nego sto sam uzivao spustajuci se dole.

vozio sam se ko po šinama,ni levo ni desno ,imaš 70 cm izmedju ivice  blatnjavog puta i blatnjave sredine pomešane sa rizlom .Nijednom nisam omašio.Motor ostaon čist a ja na motoru.Išao i gore i dole niz planinu,znači dupli ,,užitak,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1660 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Boga mi Vujso dobra ti skroz ova voznja, jos pun oval idi begaj gde ces bolje

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Srv 850
pre 7 minuta, Nole Bg je napisao:

Boga mi Vujso dobra ti skroz ova voznja, jos pun oval idi begaj gde ces boljeemoji481.png

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka
 

Nemozes sabrati koloko misica ovaj kubika u 4 skutera:zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Srv 850
Pre 2 sati, kvaicnenad je napisao:

Danas provozah preko 100 km po Fruskoj gori, asfaltiran put od Partizanskog puta do Besenova, milina ga je sada voziti. Asfaltiran put od Beocina do Partizanskog puta, gornji deo puta. Sacuvaj boze sto se tice voznje, rizle i blata po putu, vise sam se mucio nego sto sam uzivao spustajuci se dole.

U Beocinu izlazi mlada policajka i mase lizalicom da stanem, poslednji put su me zaustavili 2010 ili 11, trazi dokumenta, pogleda, prokomentarisem joj da me je zaustavila eto prvi put posle 10ak godina, na sta ona odgovara da joj je i stariji kolega rekao da proba da me zaustavi ali da cu najverovatnije pobeci, da necu stati. Vratila dokumenta i pozelela srecan put. 

Koliko vas cesto zaustavlja policija?

Ja uglavnom vozim brze od dozvoljenog (ne jurcam 100 kroz grad, uglavnom 20ak kmh brze kad mogu), puno puta vidim radar, pretpostavljam da mi je ocitao brzinu, ali policija me ne zaustavlja, samo okrene glavu...

Mene jurio sa rotacijom a da nisam ni skontao pa bio besan sto me stigao tek posle 400m:neznam:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja