Jump to content

Moto Zajednica

Kratke voznje

Recommended Posts

  • Drug član, 1243 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
On 20.8.2021. at 13:20, Ognjen_Nbg je napisao:

S druge strane nijedne strane tablice nisam video, osim žutog Juga na sred Dolomita, sa tablicama Požarevac 

Taj batica je odavno prerastao ralju, kosmaj i rudnik ... 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1540 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
On 20.8.2021. at 13:20, Ognjen_Nbg je napisao:

 osim žutog Juga na sred Dolomita, sa tablicama Požarevac 

 

 

I nisi slikao??

Tz tz tz... :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1243 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
Pre 7 sati, zaludan je napisao:

 

I nisi slikao??

Tz tz tz... :)

I bolje što nije slikao, pojedinci bi odma pitali jel Y ima 6. brzinu ...

 

Al kad već pitaš za sliku evo ti jedna sa komšijine kratke vožnje ...

...

Fotografija5906.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Harley Davidson Street Glide, Ducati Supersport S

Nažalost, samo sam proleteo, palo mi na pamet da slikam tek posle 10 minuta. Uskoro ću opet u tom pravcu, pa možda ga nađem na istom mestu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550
On 1.9.2021. at 8:31, Yanco je napisao:

Onda znaš kakvo je vreme bilo u četvrtak veče, i kakve su ulice bile. Zgrada mog drugara je preko puta Doma zdravlja, ulica Vojvode Tankosića jednosmerna. Na toj raskrsnici je bukvalno voda bila preko fuzastera. Onako nešto još nisam doživeo. Samo su ribarske čizme mogle da pomognu u onoj situaciji...

Znaci, nisam jedini koga je kisa ubila u nisu, prosli cetvrtak :)

Ja se ne secam da sam tako pokisnuo u zadnjih 20 godina. Evo kako je to izgledalo kada se kisa malo primirila, raskrsnica ulica vojvode Tankosića i vojvode Misica, kod doma zdravlja...

 

Videoframe_20210902_215311_com.huawei.himovie.overseas.thumb.jpg.457875845f3fb23e371e09c23ef0e3fb.jpg

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1515 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Buraz i ja se sinoć, nabrzaka, dogovorili da opalimo jednu kratku vožnju... Izbor je pao na uživanje pored Drine pa preko Tare do Zlatibora na noćenje. Sutradan ćemo se vratiti za NS preko Divčibara i Valjeva.

Prvi pit-stop je bio na Sunčanoj reci:

IMG-20210903-120801.jpg

Potom, nastavili smo magistralom uz Drinu uživajući u krivinama i "krajoliku" sve do sledećeg odmorišta Etno sela Buk. Postoje neka loša iskustva u vezi sa ovim mestom, u to ne bih ulazio jer smo se samo malo prošetali oko istog, mogu samo da kažem da je prelep ambijent, raj za pecanje:

IMG-20210903-142349.jpg

IMG-20210903-141542.jpg

IMG-20210903-140913.jpg

Sve što je lepo kratko traje pa se tako i naša drinska "regata" završila u Bajinoj Bašti gde skrećemo na put ka Tari. Prolazimo Taru preko Kaludjerskih bara i nastavljamo ka magistrali Užice - Zlatibor. Pošto je već bilo popodne dogovaramo se da ručamo u restoranu Kod Pega:

IMG-58cd27f9f88c6450cd87448b489aac4e-V.j

Šta jesti u zlatiborskom kraju (a da nije komplet lepinja) nego jagnjetinu, što u tečnom, što u čvrstom stanju:

IMG-c12ccd38a7c9794b29bc4744612699b0-V.j

IMG-47f0bee5f877b57b44b657941478a0c6-V.j

Nismo nešto preterivali sa klopom da nam se ne prispava, ali bilo je sasvim dovoljno i korektno, ne i savršeno. 

Ubrzo stižemo na Zlatibor, u korektan smeštaj za 10e per capita, sa motorima pod prozorom. 

Na Zlatiboru znate već kakva je situacija... Ko poznaje Zlatibor od ranije, a nije dolazio npr desetak godina, ne bi ga prepoznao. Ne bih ulazio u procenu da li je to dobro ili loše (jer to zavisi od konteksta procene) samo mogu da kažem da mi je žao što više nema mog Zlatibora, prve (a često i jedine) pauze kada smo, kao deca, putovali sa roditeljima kolima na more. Ovo je sada nešto sasvim drugo. 

Da li pamtite breg iza pijace, da li se neko sankao? Ovo je sada na tom istom mestu:

IMG-20210903-193936.jpg

Dva velika točena u Irish pub-u, da zalijemo tugu, pa potom palačinke sa nutelom za lepši san. Nastavak sutra, laku noć! :zdravo:

 

 

  • Sviđa mi se 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1243 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y

 

Pre 8 sati, DraganNS je napisao:

 

 

Pre 8 sati, DraganNS je napisao:

 

Da li pamtite breg iza pijace, da li se neko sankao? 

Eh, kakav je to bio spust niz breg a  zavrsio sam ga dole u potoku pored puta. Godina beše 1980/1/2 ... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1515 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

"Dobro jutro deco, ustajanje..." kultna radio emisija na Radio Beogradu svakog jutra budi decu već decenijama... Nama je dobro jutro poželeo Zlatibor zvukom građevinske mehanizacije sa obližnjeg gradilišta. Subota, 7 sati ujutro, ko mari!? 

IMG-20210904-085859.jpg 

Za to vreme verni at strpljivo čeka novi zadatak:

IMG-20210904-085820.jpg

Odosmo da tražimo utehu zbog prisilnog buđenja u komplet lepinji (ili barem kajgani sa slaninom). :ooo:

IMG-20210904-094301.jpg

Buraz, polako, diši malo... 

Promenio član DraganNS
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1515 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Vraćamo se, lagano, kući...

Prvo ćemo da skoknemo do zlatiborskih kupališta, na putu ka Semegnjevu:

IMG-20210904-114921.jpg

 

IMG-20210904-115238.jpg

 

IMG-20210904-115416.jpg

 

IMG-20210904-115302.jpg

Užice - Požega vučemo se između 50 i 60 km/h jer je na čelu kolone neki štreber ::). Osim toga, iz suprotnog pravca kolona vozila bez kraja. Kako je radnim danima ako je u subotu ovakva gužva? Posle Požege skrećemo ka Valjevu i vozimo preko pitoresknog Tometinog polja, penjemo se na Divčibare odličnom asfaltom i pravimo kafe pauzu u restoranu "4", pored sportskih terena. Restoran posluje u okviru Hotela Crni vrh. 

IMG-20210904-140417.jpg

 

16307582586255673077317500730336.jpg

Nakon odmora, napravićemo mali krug po Divčibarama pa nastavljamo ka Valjevu gde je, po planu, pauza za ručak u Lovačkom domu. 

Promenio član DraganNS
  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1515 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Obavezna fotka sa vidikovca na Divčibarama:

IMG-20210904-151816.jpg

 

IMG-d3e0effb8bbfc9b9387cc1d1f7f819c0-V.j

Nakon što smo se spustili sa Divčibara uživamo u vožnji i zelenilu, ako izuzmemo onih 5-6 km očajnog asfalta koji je takav, valjda, od kada sam bio dete :ljut:

Evo nas, upravo, ispred Lovačkog doma u Valjevu. Pošto slika govori više od hiljadu reči:

IMG-20210904-161106.jpg

 

IMG-20210904-162015.jpg

 

IMG-20210904-161912.jpg

 

IMG-20210904-162027.jpg

 

IMG-20210904-163559.jpg

Prekidam raport da se ne ohlade ćevapi! :)

Promenio član DraganNS
  • Sviđa mi se 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1515 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Nakon dobrog ručka preostalo je da se vratimo kući meni omiljenom deonicom Valjevo - Šabac. Šta reći o ovoj ruti a da se ne ponavljamo? Ovo je, jednostavno, pista. Vozili smo, kako gde 80, 100, 120 pa i više... :zvizduk:To je put na kome vozač motora mora da sam sebi postavi limite jer put to neće uraditi. Voziš 100 a put kaže možeš brže, voziš 120 a put kaže - isto... Duge, brze, pregledne krivine uvuku te, polako, u svoj ritam i ako ne proradi ona "kočnica u glavi" koju smo sto puta pominjali - neće na dobro da izađe. Srećom, nas dvojica smo dovoljno matori da, sve i da hoćemo, ne možemo toliko da se "otkočimo", da ne kažem otkačimo, :D tako da smo, kilometar po kilometar, priveli ovu kratku (ali slatku) vožnju od 587 kilometara kraju. 

Živeli i budite mi zdravi, pa se vidimo na drumu :zdravo:

Promenio član DraganNS
  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1013 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Jučerašnja...

Zadnja subota mog odmora, pa još slobodna... Šta sad?!??
Aj dole do garaže, virnem - Atlantic spreman da protegne gume.
Vožnja je počela tako što htedoh da skoknem do Kit komerca da reklamiram akumulator (kad odstoji motor 7 dana, osetno padne napon i zapne na prvo paljenje).
Neću smarati ćaskanjem sa neukim osobljem ppmwnute radnje... Izlazeći napolje rešiš ha ga dopunim u vožnji. Pravac pumpa, dopuna benzina, provera antifriza - cvrc, nema ga (tj.ne vidi se dal ga ima il ga nema). Dal da se vraćam ili da se čudim i vozim?! Ni jedno, imsm imbuse ispod sedišta
Taman da vidim kako to izgleda ispod poklopca! Nadjoh neko kanapče i ustanovih da ga ipak ima, tik iznad prozorčeta za proveru, pa se zato ne vidi. OK, idemo dalje, ulje je tu, ja sam tu, pravac Goč!
Krećem u osvajanje već standardnom rutom, sa KV strane pa da se spustim u VB. Medjutim, vredni putari već na svojim mestima čim sam prošao skretanje za Meljanicu.
Bio sam uporan još nekih 5km a onda se setih da je bolje i sa pola puta se vratiti no rdjavim do kraja ići. Ko ga sroči mukom je to ustanovio...
Pitam jednog od kamiondžija dokle je 'vako, kaže DO KRAJA, ALI MOŽE DA SE PRODJE, IDU I KOLA, NAIZMENIČNO.
Može, znam, ali ja neću tako
Idemo nazad!
Ali nema sekiracije - pošao sam da se vozim i uživam. Pa eto, vozim se, sve je OK.
Ne odustajem od namere i od Goča, rešio sam da skoknem do Selišta i tako će biti. Čas ću da zaobidjem te mašine - trk za Vrnjačku banju, kroz Rudjince!
Banja puna, dan lep i svima je to jasno. Ne zadržavam se, čekaju me Gočke serpentine, Stanišinci i jezero Selište.

(jedna usputna)66808bcb04a02c32d05794e66c91232d.jpg

Nekoliko puta škljoc i idemo dalje.

Jrzero je tu, ko i vazda. Na Goču dosta ljudi, šetaju, voze bicikle, kvadove, leže tu i tamo po travi, igraju se sa dečicom, prolaze automobilima raznih tablica.
Posedeh malo na svežem vazduhu, pa sedlam putka da krenem nazad u veliki prljavi grad...
Banjo, ete me, gladan sam i pije mi se kafa!
U Banji pauza satak vremena pa krećem dalje.
Plan je bio da preko Ugljareva i KG, pa na Vraćevšnicu, stignem do GM, pa magistralom kući. Ali se negde pre KG setih da staroje dete ima trening u 19h, a već je 16.30. Zato zalamam ka Kniću, pa ću da se zadržim na jezeru i kući.

(malo pozeraja na Gružanskom jezeru)
0e198894a136d5aefb51d4eccd106674.jpg10aaefb90bd05f5e27aaa6b1b83979d8.jpg

U povratku kući, u "Ko to tamo peva" pravi moto skup. Od motora ne može igla da padne, raznih izvedbi i tablica... Na žalost slika nemam...

Stižem kući oko 18.15h, taman na vreme da se prepakujem pa na trening :-)
Dan valjano utrošen, ili bar njegova polovina.

Evo i Relivov pogled na deo rute (posle VB zaboravih da ga uključim )

Check out Goč, uprkos radovima on Relive!
png?x-ref=tc

WWW.RELIVE.CC
View my motorcycle ride: Goč, uprkos radovima

  • Sviđa mi se 8
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1425 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

U zadnje vreme vozim baš retko, ali mi vožnje tako prijaju da ne mogu da opišem. Valjda sam svestan da nemam dovoljno vremena pa se maksimalno potrudim da uživam u svakom trenutku.

Danas Niš - Vlasinsko Jezero (preko prelepog Zaplanja) - oko jezera - Promaja - Surdulica i onda autoputem V. Han - Niš
Na jezeru se održavala neko triatlon takmičenje pa nije bilo moguće proći glavnim putem. Zato neplanirano silazim sa puta, ispod brane, pa kroz šume i livade obilazim jezero sa druge strane. Oduševio me put od Okruglice do Surdulice. Odličan asfalt, lakat krivine a baš široke i uglavnom pregledne. Vidim da ozbiljno peglaju momci tu. Susreo sam sigurno 15 - 20 motora. Imao sam neke obaveze kasnije, pa Vladičinom Hanu nerado odlučujem da izvedem moje magare na auto put, ali na kraju i nije bilo tako loše kao što sam očekivao :)

Sve u svemu - prelep dan.

 

 

image.thumb.png.343b5b3fcc40f8fd00d93fbfe87eea51.png

 


 

image.thumb.png.e0e3e2076c25de07d0ebd9cf231f8633.png

 

image.thumb.png.0215c9e84669a7029833976619ed855a.png


 

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 826 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.

Zbog obaveza prepodne, nisam mogao rano da krenem na vožnju ovog jutra. Tek oko pola 12 sam napumpao gume i sa Zmaja krenuo ka Zlotskoj pećini i Lazarevom kanjonu. Bilo mi je jasno da kasnim, pa sam ostavio mogućnost da promenim rutu u zavisnosti od prolaznog vremena. 

 

Već kroz Beograd sam video da se iza mene kroz gužvu na autoputu provlači još jedan VFR, samo je ovaj VTEC generacije, crvene boje i sa koferima sa strane. Smenjujemo se ko je ispred, a ko iza, ali manje-više zajedno vozimo do naplatne rampe gde se upoznajemo i konstatujemo da obojica poznajemo lika od kog sam ja kupio svoju Hondu. Zaista mali svet! 

 

Pošto Borko ide na Rudnik preko Mladenovca, vozimo zajedno do isključenja gde ja nastavljam pravo ka Požarevcu. Usput pretičemo kombi čeških registracija koje nam obojici upadaju u oči. Registracija glasi "E1N:STAIN" :D  Samo sam se zapitao da li je neki bogati naučnik u kombiju ili su ga samo u mladosti zajebavali da je Ajnštajn, a on došao do love i sad se naslađuje :D

 

Moj prvi cilj danas je Petrovac na Mlavi. Kao i uvek gledam da smanjim vožnju autoputem, barem u odlasku, a Smederevac i probijanje ka Požarevcu od SD-a me poprilično smaraju. Tako da već idem oprobanom rutom do Petrovca uz plan da stanem kod Dobrice po sok. Do sad nisam uspeo da ga nađem, a ni danas nisam bio bolje sreće - oko 12h je, ali na naznačenom mestu nema nikoga, niti ima bilo koga da stoji na celom potezu par kilometara posle naplatne rampe. 

 

Vožnja nadalje je prijatna, jer je put neopterećen, asfalt je odličan, pa ni to što je put pravac mi ne pada teško. U Petrovcu silazim sa glavnog puta i pratim putokaze ka Despotovcu. Put je takav da ne može da se juri, ali može pristojno da se vozi. Alternative ovom pravcu bila mi je Žagubica-Bor preko Crnog vrha. Ipak, zbog stanja tog puta, izbegavam ga u širokom luku. 

 

Već mi postaje jasno da je jako velika šansa da neću stići do Zlota danas, ali ne pada mi teško. Sela u ovom kraju su jako interesantna i građevine idu od oronulih kuća u kojima niko više ne stanuje do sređenih imanja sa bazenima. U jednom trenutku mi lepa ograda od kovanog gvožđa privlači pažnju i zagledam je kako joj prilazim. Neposredno pre nego što ću proći pored tog domaćinstva vidim da i komšija ima interesantnu ogradu, samo je ova zidana. Ograda je kao da su u pitanju bedemi nekog zamka sa sve stražarskim kulama visine 2-3 metra na ćoškovima. Da neko ne pomisli da su kriminalci u pitanju - nisu. Sve je otvoreno i sama ograda je visine oko metar i po, a kule su malo više od toga. Mada jeste kičerica, siguran sam da deca uživaju igrajući se u ovim kulama. Dok nastavljam dalje, razmišljam o tome kako verovatno sreća na njihovim licima je opravdava investiciju :) 

 

IMG_20210905_132705.thumb.jpg.d19fb47e6e6a0fc3a4f8b0ee9be65cb7.jpg

Koje je selo u pitanju ne znam, ali je pogled jako lep

 

Oko 14h stižem na pumpu u nekom malom mestu. Gorivo mi ne treba, ali se radujem vodi i klupici u obližnjem lugu. Bistrim mapu i shvatam da zaista nema poente da idem do Zlota danas. Imam dogovor od 19h koji bi trebalo ispoštovati, pa bi bilo pametno ostaviti pećinu i kanjon za neki drugi put. 

 

Rešio sam da odem u Aranđelovac u Mali hrast na ručak, ali restoran ne radi do četvrtka po nalogu inspekcije - nisu izdavali fiskalne račune (ili platili reket)... Dal da idem u Kragujevac, dal da idem u Jagodinu? Rešavam da ipak odem do Aranđelovca, jer računam da ću do tamo da ogladnim, a Gugl kaže da je restoran Grb na dobrom glasu. 

 

Izlazim na glavni put i umesto da idem levo za Despotovac, skrećem desno za Svilajnac, mesto gde sam imao svoj jedini pad sa motora. Prenoćište u kom smo tad prespavali izgleda da ne radi, a most je doveden u red i sad više šine ne vire iz betona. Odavde preko Rače stižem do restorana gde naručujem šniclu koja je specijalitet kuće i prisustvujem venčanju. Nevezano za mladence, a nakon što su oni završili svoj program u dvorištu, do cveća doleže najmanja ptica na svetu - kolibri! Nikad ih ranije nisam video niti sam očekivao da usred restorana imam 1-na-1 susret sa 30cm razlike. 

 

Šnicla i nije bila nešto. Žilav komad mesa sa nekim parizerom preko i sve to preliveno sosom od sira i pečuraka, sa paradajz sosom na dnu. Imao sam utisa da jedem picu bez testa tupim nožem. Jbg, ne možeš uvek pogoditi. 

 

IMG_20210905_155038.thumb.jpg.1a9966e9292dca694fbb8a3a68c7148f.jpg

Ne volim da kačim slike hrane, ali eto, čisto da znate šta da preskočite :D 

 

Iz Aranđelovca odoh za Mladenovac i autoputem dalje u BG stižem oko 18h. Taman na vreme da se presvučem i ispoštujem dogovor. 

 

PS. Oduži se ovaj post, a pitao sam se dal imam šta da pišem uopšte :D 

 

Evo i rute:

image.thumb.png.ff7f4e833cd8a091aa13dd6e207c885b.png

Promenio član Forsberg
  • Sviđa mi se 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3077 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

@Forsberg

Inspekcija je skoro svake nedelje u Malom Hrastu... Da li je u pitanju konkurencija ili ovo drugo...?Ko će ga znati?!? U stvari zna se...ali...!

 

U vezi Kolibrija...ispred kuće imam, ženino, cveće... svakog dana dolazi Kolibri, nečujan... Samo to je Kolibri-leptir... Neda se videti pravi Kolibri-ptica... 

Verovatno je i to bio leptir... 

Promenio član shoyyka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 826 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.
4 hours ago, shoyyka said:

@Forsberg

Inspekcija je skoro svake nedelje u Malom Hrastu... Da li je u pitanju konkurencija ili ovo drugo...?Ko će ga znati?!? U stvari zna se...ali...!

 

U vezi Kolibrija...ispred kuće imam, ženino, cveće... svakog dana dolazi Kolibri, nečujan... Samo to je Kolibri-leptir... Neda se videti pravi Kolibri-ptica... 

Verovatno je i to bio leptir... 

Jbm li ga, što se kaže, nisam orintolog, ali jesam pogledao :D bacio sam oko na netu u tom trenutku da li je kolibri i činilo mi se da jeste - do 6cm dužine sa onim dugim kljunićem. Kažu i da postoji vrsta koja raste do 25cm, ali tamo u Južnoj Americi.

 

Ovo ja videh, kako god ga klasifikovali :) 
image.png.20f4040b39c375988df8c6d1c3d0d141.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8862 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Da je kratka voznja i nije, da je dugacka takodje nije. Ne znam ni sam kako da je nazovem, vise dodje kao djir.

Poenta price je videti, proci Goliju, Pester, Prokletije, Durmitor, nociti na Ostrogu i malko se druziti s'morem plavim nadomak Ulcinja, tacnije Donji Stoj... imamo 5 dana na raspolaganju.

 

Milos i ja poranismo tog jutra, dogovor je u 6h da krenemo put Mladenovca - Topola - Rudnik

IMG-20210830-062137.jpg

 

na Koti se ispija jutarnja kafa

PSX-20210830-075348.jpg

 

Dalje, put nas nanosi kod roditelja od Miloseve drugarice. Marijini drze kafanu, specijalitet kuce je fenomenalan, ceka nas rolovana teletina za dorucak.

I te kako jak dorucak koji ce dobro doci jer smo taj dan peglali sitno preko 600km.

 

Ivanjica, kafance, krka

IMG-20210830-111816.jpg

 

domacina ne odbijamo

IMG-20210830-094457.jpg

 

IMG-20210830-095351.jpg

 

ko planira da svrati vajalo bi da im se najavite da bi spremili ljudi

IMG-20210830-095357.jpg

 

punih stomaka gazimo Goliju

IMG-20210830-125008.jpg

 

PANO-20210830-124725.jpg

 

Screenshot-10.png

 

red betona, red kamenje, red blata.... svega ima

Screenshot-6.png

 

Screenshot-7.png

 

zatim prelazimo na Pester

PANO-20210830-135144.jpg

 

hitamo ka Plavu 

Screenshot-13.png

 

Gusinje, granicni prelaz i zanimljivo motorce

BMW motor i menjac, sve ostalo je.....

IMG-20210830-172146.jpg

 

Prokletije

PSX-20210831-104314.jpg

 

SH20 i cuvena krivina

trashed-1632933918-IMG-20210830-184509.j

 

pre toga serpentina :jee:

IMG-20210830-184251.jpg

 

gazimo ka Skadru

Screenshot-17.png

 

Sad moram prekinuti, usledio je poziv, oboren kolega, dobar drug blizu Slavije......nastavice se.

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 22

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja