Jump to content

Moto Zajednica

Kratke voznje

Recommended Posts

• Svrati ponekad, 368 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F

@Eol Super!

Osim ove ture, postavio sam jos dve pod "predlog za dvodnevnu voznju narednih dana". Ni jednu od tri jos nisam izvozao. Lose vreme, cas pretoplo, cas kisa .... nikako da se namesti, ali kako kazu, nada zadnja umire.

Svakako, ako je jos neko zainteresovan, dogovaramo se. Nemam konkretan termin, .... kad se uklope kockice. Saljem ti broj mob. u PP.

• Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Drug član, 1102 postova
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo
On 7/15/2021 at 7:54 PM, Milanezi said:

Meni je ovo treći po redu 650, šta da ti kažem...

Mnogi oko mene se zbog toga pitaju dal sam normalan :D

Nekome se svidja, nekome ne, meni je skoro pa savršen...

Jeste lep, i dobar što je najvažnije što M 3x potvrđuje

Pozdrav za morsku ekipu

:popovanje:

• Sviđa mi se 1

• U prolazu, 36 postova
  • Motocikl: Yamaha Majesty 250 DX
On 12.7.2021. at 10:41, MaxiS je napisao:

Ja juce 200km u komisluku. 

Niš, Prokuplje, Beli kamen, Bubličko jezero, preko Zlate do Kočana, Niš, Svrljig, Niš. Nesto preko 200km.

Put do Prokuplja standardan, od PK do belog kamena puno krivina, a nekih 7-8km do belog kamena rupa do rupe. Msm da sam tu deonicu prelazio pola sata. Istres'o sam svaki sraf i zabicu koja mi je ispala negde u oklopu skutera :)

Mali točkići na burgmanu... Odatle do jezera spust i malo bolji put, jezero iznenadjujuce puno sa dosta kupaca. Po meni bolje izgleda od Bovanskog i ako je Bovansko vece. Ima i kafanica na plazi. Na dalje standardno. 

Utisak, dosta sam proveo na skuteru juce, i primetio da mi sediste tvrdo. Vrv cu ga presvuci i ja. Do sada su voznje bile max 2 sata uz pauze, juce se bas izvozah...

Druga stvar koju sam naucio na tezi nacin, vise ne vozim u majici kratih rukava i u sortsu. Izgoreo sam! Jos sam rukave prebacio na ramena da ujednacim boju. Pa ne smem da pipnem ramena i butine :)

Screenshot_20210712-103225_Maps.jpg

20210711_131433.jpg

Pa sve od etno sela Beli kamen do skretanja za Bublicu los put i onda posle sve do Zlate, cim se predje most i krenes prema Zitoradji, tu je vec nov put..

I jos nesto vezano za tu deonicu Prokuplje-Beli kamen, izbegavajte da vozite posle vecih kisa, jer je svaka krivina puna peska, prasine i kamencica i onda nema tog uzitka voziti tolike krivine :) 

• Podržavam 1

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

• Predstojeća dešavanja

• NAJNOVIJE TEME

• Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja