Jump to content

Moto Zajednica

Kratke voznje

Recommended Posts

  • Drug član, 826 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.

I ja danas otvorih sezonu. 

 

Sedoh na motor, a prvi put nisam znao gde ću. Pošto je prva vožnja, reših da ne preterujem i da odvozam Ralja ring.

 

Krenuo sam preko mosta na Adi gde dva lepa Royal Anfielda prođoše pored mene. Nisam viđao ove motore do sada uživo, a na snimcima su mi bili uvek malo odbojni, ali nakon što sam ih video, promenio sam mišljenje - baš su bili lepi!

 

Onako pogubljen odoh na Topčidersku zvezdu, pa na autoput do Ikee i onda preko Zuca do Ralje. Krenuo sam oko 11h i put do Ralje bio prazan, samo dva parkirana motora videh u restoranu. Lepo vreme, pa sam rešio da je greota da se vratim kući i odlučio da ipak odem u malo dužu turu. Dakle, malo posle Ralje se isključih ka Popovićima i preko Malog Požarevca na autoput.

 

U tom delu sam pristigao jedan par na motoru, ali nisam video koji je motor. Vozismo do naplatne rampe zajedno i izlaska na autoput i sretosmo se još jednom na naplatnoj na isključenju za Požarevac. Pozdrav za njih ako možda ovo čitaju.

 

Krenuo sam u ovom smeru, jer volim da vozim sve na tu stranu Srbije, ali i da bih uzeo kod Dobrice sok ili dva, pošto do sada nisam. Ipak, ja ga nisam našao. Ili nije bio tu ili ga ja nisam video...

 

Srebrno jezero je bilo prazno, možda radi poneka bašta. Pošto nije bilo baš vruće (oko 18'C), nisam se ovde zadržavao, već sam nastavio ka Ramu i skeli. Pojma nisam imao da li skela radi u ovo doba godine niti kada ide, pa sam računao da ako ne uhvatim skelu mogu da se vratim nazad ovamo. 

 

Ipak, skela radi i vozi tokom aprila u 8h, 11h, 14h i 17h iz smera Ram-Stara Palanka, a termini u drugom smeru su pola sata kasnije. Posle riblje čorbe u Palanci, krenuo sam nazad za Beograd. Prvo sam mislio da idem do Vršca, ali pošto mi se nije pelo na kulu, a već sam i klopao, reših da preko Kovina krenem u povratak.

 

Tu kroz peščaru me pretiče Fazer koga pratim i na prvom semaforu mi vozač predlaže da me časti sladoledom ili pivom. Tako upoznajem @pajja i dobijam najveće dve kugle sladoleda ikada :D nakon toga, pravac Pančevo i Munze Konza forza tvorza. 

 

Osim novog poznanstva, još dve novine za mene danas:

  • Prva vožnja sa Mitas Touring Force napred. Skroz sam zadovoljan. Za moju vožnju ništa bolje mi nije potrebno, a sumnjam i da bih osetio razliku. 
  • Prvi put sam vozio sa komunikatorom i slušao muziku. Čepovi za uši + muzika su dobitna kombinacija. Čepovi ubijaju šuštanje vetra, a muzika se taman čuje kad je (skoro) maksimalno pojačana. Imam još jedan komad koji čuvam za slučaj da krenem na neki duži put u paru, pa me sad baš interesuje kako se čuje kad dvoje komuniciraju. 

Inače, mislio sam da sam se zajebao što sam vozio sa zimskom postavom, ali to ne da nije bila greška, već pravi pogodak. Čak sam i duks morao da obučem kako mi je hladno bilo u prvom delu vožnje. Posle ga nisam skidao.

 

Evo i današnje rute: 

image.thumb.png.3d5f83306151bbb51d52c021238b7932.png

  • Sviđa mi se 16

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK

ZDRAVO DRUSTVO. NISTA DA OPISEM UKRATKO UTISKE OD JUCE, RIJEC JE O POSJETI ALBANIJI, MOZDA CE NEKOG INT. KLIP JE SAM PO SEBI DOSADAN ALI, POENTA JE DA IAKO SAM BIO SKEPTICAN PO PITANJU ODLASKA TAMO SVAKI PUT, EVO PAR RIJECI. NAIME NIJE PRVI PUT DA MI SE DESI DA NAKON STO TAMO STIGNEM BUDEM DOCEKAN OD STRANE UGOSTITELJA I OSTALOG OSOBLJA, DA NE BRINEM O MOTORU, O PONUDI MJESTANA DA UDJEM POSJEDIM, UGOSTE TE VOCKOM I SLICNO. JUCE SAM DOSAO DO ZAKLJUCKA DA ONI KAO TURISTICKA LOKACIJA CE VRLO BRZO NAPREDOVATI I DA CE NAS I PRESTICI STO SE TOGA DIJELA TICE. I REKAO SAM I TREBA, SVAKA VAM CAST. DOLASKOM DO SHINGJINA, ODLUCIO SMO SE DA SJEDNEMO NA PICE, DA BI NA SVE TO KONOBAR KOJI JE DOSAO DA NAS UGOSTI, I NA HELLO REKAO NE HELLO - ZDRAVO, I DA UDJEMO. ONAKO U CUDU UDJEMO BUDEMO JOS LJEPSE UGOSTENI, A CIJENU SVEGA TOGA NECU NI DA POMINJEM \PICE DVIJE KAFE 1.5e. DAM 2 ONI ODUSEVLJENI. ISTIM POSTUPKOM CE MI U PODGORICI GLEDATI ME KAO ONO, 'PAS TI MATER DJE SI SAD DOSA'... JE LI SLUCAJNOST ILI JE NE, NE ZNAM, VEC NEKOLIKO PUTA MI SE DESAVA SLICNO. DA NE SMARAM VISE, POZ, MOZDA SE I SAMI NEGDJE UVJERITE

  • Sviđa mi se 4
  • Haha 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

Što se tiče ugostiteljstva (poslovno) Albanci su uvek bili majstori svog zanata. Ja u tom vidu nemam nikakvih loših iskustava. Čak suprotno. O nekim mnogo prijatnim iskustvima sam već pisao u putopisima pa znate o čemu pričam. 

 

 

 

 

 

@Staman(skini CAPS LOCK ;) )

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Surcin
  • Motocikl: Piaggio X8 400 ie

Danas "maznuo" rutu od @Forsberg, malo Srebrno jezero, malo Ramska tvrdjava.

Doduse, malo se uspavali pa smo okasnili na skelu a nije mi se cekalo do 17h do poslednje pa se vratili istim putem.

Uglavnom, sasvim finih 260km.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Na koju stranu ici danas bila je dilema, ali je brzo resena. S obzirom da je na planinama jos sneg i hladnjikavo, ajmo malo na Dunavsku nismo odavno. Uz put svratiti malo do manastira Tuman gde smo zatekli strahovitu guzvu, ono je bilo prosto za nepoverovati. Ali smo ipak tu malo odmorili, usli unutra, zapalili svece i kupili po neki suvenircic, valja se kazu. S Golubac do Donjeg Milanovca sve dobro poznato, samo steta sto nije malo bolji kvalitet asvalta, mnogo bre zakrpa, pokrenuo mi se kamen u bubregu. Ali lepo nema sta. Rucak i odmor u restoranu " Lepenac" na Dunavu, nadomak Milanovca. Malo gusterisali u basti u divnom pogledu na Dunav i sve bilo sasvim korektno i pristojno. Ajmo na Majdanpek pa na Kucevo, a sta bi drugo kad smo vec u tom kraju a i nema nista bolje, stvarno sjajnih 40-ak km, u top 5 deonica u Srbiji sigurno. Iz Kuceva sve ravnica, da se sto pre preveze do Smedereva gde se rastajemo sa nasim Pancevcima. Sve u svemu lepih 400+ km danas, sve je lakse kad stavis noge na fuzastere i zaboravis na sve obaveze i probleme. Hvala mojim drugarima na dobrom drustvu i jos boljoj voznji. Akteri danasnjeg druzenja@fitsensei,@Ivan Gun,@Urke Bg, Nikola i @ Nole Bg. Ova dva fjr-a jos spavaju, nikako da se pokrenu, teraju kroseve po sumi sad im je to prioritet..
IMG_20210411_105051.jpgIMG_20210411_105159.jpgIMG_20210411_105425.jpgIMG-2e09fb30589f0b096dc2f3569a6e7b08-V.jpgIMG_20210411_121246.jpg2275910926b7df34712854da6d0606f9.jpg9844df9cba9c5a31b56a2d5c2eacf74f.jpg5287e63c8622302e384ed1c3b7a59ad8.jpg55f83923069be4fdfed12cd928254315.jpga34357f24ad5bfc18318e9c9848e05a2.jpg498556f31e8430664136e09a8cb3d09b.jpge6e9b61e5c32739c470b3ee154a2e150.jpg7aa6437f54cd1bf6cca39d1597fc0b0f.jpg242cb9f1742446cc8e6af66ff096789b.jpg6879c19e59d0acdf3dcb090eb622a0f2.jpg

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1243 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y

Danas je u planu bilo lenčarenje, da ceo dan provedem na relaciji kujna - krevet. Sa tom namerom i započe današnji dan a onda palim TV i gledam vremensku prognozu. Za danas je prognoza idealna a onda najaviše promenu vremena i padavine narednog vikenda.

 

Ko da mi neko šamar opalio, pa nisam bolestan da ovakav današnji dan provedem u pidžami. Biću *bolestan* idući vikend.

 

Nisam imao pojma gde ... ali sam želeo da bude uz vodu. Tako i bi :jee1: ....

 

GOLUBAC sam oduvek gotivio zbog njegove morske atmosfere, onaj prvi pogled i tren kad sa magistrale ugledate dunav je za mene isti kao kada negde idem na more a onda prvi put i ugledam pučinu ispred sebe.

Fotografija9136.jpgpicture uploader

...

Fotografija9139.jpg

...

Parkiram se kod hotela, po navici. Tu mi je nekako sve na dohvat nogu.

 

Beše vreme za kafenisanje, mislio sam da će sve biti zatvoreno ali su sve kafe bašte radile punom parom. 

I bile dupke pune.

 

Ja se zavali ovde ... zbog njega ...

Fotografija9143.jpgpicture host

...

Fotografija9142.jpg

...

Onda šetnja, laganeze ... Riba samo radi, i bela i crna i smedja ... Samo se praćaka ....

Fotografija9146.jpg

...

Pustim korak do jedriličarskog kluba, volim taj deo golubca, volim mir i taj njegov morski šmek ...

Fotografija9148.jpg

...

Gradska plaža je u pripremi, ko voli da pliva u reci eto mu letnje razonode.

Fotografija9149.jpg

...

Nastavljam dalje u pravcu klisure, vožnja meraklijska. Nema tu šta da se puno priča i objašnjava ...

Fotografija9152.jpg

....

Prolazim golubačku tvrdjavu, u njoj ko u mravinjaku. Vozim dalje, odkako je renovirana nisam bio u njoj niti imam želju. Takva mesta su isuviše fensi za moj ukus, ne volim gužvu.

 

Par kilometara posle tvrdjave se nalazi ONO što mene privlači. BEG BUNAR, prirodna lepota koja mi puni baterije za predstojeću radnu nedelju.

Fotografija9157.jpg

...

Fotografija9158.jpg

...

Standardno, ovde nikada nema nikoga.

Sećam se priče jednog prirodnjaka od pre 20ak godina koga sam ovde zatekao prilikom jedne stajanke, narodskim jezikom mi je objasnio kako se voda u stenama filtrira prirodnim putem i da se slobodno može piti bez ikakve bojazni po zdravlje.

Fotografija9161.jpg

...

Jednom prilikom beše i TV prilog o ovom vodopadu, povremeno se sa izvora voda uzima i nosi na laboratorijsku analizu i uvek je bila bakteriološki ispravna.

 

Ja se danas napi ove vode sa izvora ... 

Fotografija9160.jpg

...

Krenem dalje ka klisuri, tražim zgodno mesto za pauzu a onda ga i pronalazim.

 

Zavalim sedište a onda lagana dremka na jedno oko, vetrić pirka pa mi nosi misli ka TF i TA koji se nalaze negde ispred mene u daljini.

 

Kad se samo setim vremena kad nisam hteo da tamo idem jer mi je isuviše blizu ... a sada bi i doope dao da samo mogu da odvozam rumunskom stranom i obalom ...

Fotografija9162.jpg

...

Odvozam još koji km napred za svoju dušu a onda okret i nazad ...

Fotografija9165.jpg

...

Na srebrnom jezeru nisam bio ko zna od kada. Ista priča ko sa zlatiborom. Izbegavam ...

 

Danas rešim al bolje da nisam.

 

Parking kod hotela pun, beše tu i 3 turistička busa. Sidjem go šetališta a ono ko u košnici ... Sve vri ...

 

Samo se okrenem i paljba nazad ...

 

Onda ugledam njega pa rešim da okinem koju fotku za arhivu, da ne bude da sam džabe dolazio ...

Fotografija9171.jpg

...

Fotografija9172.jpgi will love you forever

...

I tako dodje vreme za povratak domu svome, na jezeru kupio konzervu koce tamanice i taman je ovde stukao na eks a onda gas i kurs 4 4 2 ....

 

Sve u svemu prijatnih i sunčanih 300 km  ovim krajem ...

Fotografija9175.jpg

...

Fotografija9176.jpg

 

 

  • Sviđa mi se 13
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

A jeste taj Golubac ima ono nesto. Zivim u Pozarevcu, relativno blizu Golupca, bio sam u Golupcu i posle Golupca milion puta sto privatno, sto sluzbeno, i svaki put mi je interesantno, ima taj neki morskii osecaj kao sto je kolega napisao, ima ono nesto.

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1243 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y

Ni ja ih ne vidim, ni na fonu ni na tabletu ni na kompu. Nema ih ni u putopisu iz albanije.

 

Ili je puko post image ili su me hakovali mangupi, sva sreća vozim onu sirotinju pa ne mogu da ubace gremline i u nju ... Neće se prime u njojzi :jee: ...

 

EDIT .... proradilo vidi se opet :jee1:

Promenio član travelman
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK

Motor i u svakodnevnici pricini zadovoljstvo. evo ovim primjerom, izasao sam iz kuce 10tak kilometara ili malo vise , ali opet u blizini, skuvao kafu, usput ponio i soljicu tj casicu vise jer se uvijek nadje neki bajker pa reko neka je, tako je bilo i ovaj put. nekih sat sat ipo i opet kao nov. nije bilo kao sto sam isplanirao da se lijepo izvozam ali nije ni ovako lose

na kraju iskoristih i cunjeve auto skole da malo treniram, taman da se ne bakcem sa postavljanjem mojih casa za isto

Promenio član Staman
dodao nesto
  • Sviđa mi se 3
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Srv 850
pre 3 minuta, Staman je napisao:

Motor i u svakodnevnici pricini zadovoljstvo. evo ovim primjerom, izasao sam iz kuce 10tak kilometara ili malo vise , ali opet u blizini, skuvao kafu, usput ponio i soljicu tj casicu vise jer se uvijek nadje neki bajker pa reko neka je, tako je bilo i ovaj put. nekih sat sat ipo i opet kao nov. nije bilo kao sto sam isplanirao da se lijepo izvozam ali nije ni ovako lose

Auuu..koja guzva u saobracaju:na_glavi:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1161 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god
On 6.4.2021. at 19:24, milos-v je napisao:

Da malo razbijemo ovaj snezni prolecni dan uspomenama sa voznje od pre dve nedelje. 

Divan dan sa divnim drustvom. 

@ProMaster @Darko Mihajlovic @Nenadbg88

Voznja je bila kratka ,ali sa dosta stajanja i druzenja.  Ceo dan protekao sa kezom na licu i evo posle dve nedelje mi je lepo kad se setim voznje. :jee1:

Da ne duzim puno...

Screenshot-20210327-171159-Maps.jpg

 

Odlican krug za one iz okoline Beograda koji ne znaju sta bi i gde bi,a nece daleko. Mnogo krivina i lepih predela. 

 

IMG-1e9842e34028d75ed58f0c76d383c7e4-V.j

IMG-5215d073fc656bd11137135f69bdbeda-V.j

 

20210327-132156.jpg

Nakon voznje otisli na friziranje i doterivanje kod kolege u salon. O tome u posebnoj temi. 

 

IMG-5776771ef47e0e43c828cc0d5f0592f5-V.j

 

I za kraj posebno draga slika,nastala skoro pa spontano. @Nenadbg88 i ja

20210327-170531.jpg

 

Sa nestrpljenjem do sledece voznje i lepog vremena :)


auu , koliko nam bese lepo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600

Danas lep dan,steta da ne obrnemo krug.Krenuli sa Banjiice -Ralja-Mladenovac-Topola-Kg-Gruzansko jez-Mrcajevci-Gornji Milanovac-Rudnik-Arandjelovac-Mladenovac-Banjica .Vreme i temperatura savrseni.Nije bilo guzve na putu- milina za voznju.Sreli par kolega na 2 tocka.Inace svratili na rucak i odmor  u etno kafanu Lunjevica u Gornjem Milanovcu.Korektna klopa i lep ambijent,sve cisto i uredno. Posle klope gas za BG.Sve u svemu lepih 330km danas i super druzenje.

0-02-05-0d9824b4dfa62aa380fd6a02c673a59270a04b71a78b97830c7ef394fe2f2dd3_a1de8ccc.jpg

  • Sviđa mi se 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Cb500

Moja danasnja bas i nije kratka, ali nemam puno fotografija da bi napravio putopis. Elem, da pocnem...

Godinama unazad me vuce Jadransko more (imali smo vikendicu u CG, pa sam od rodjenja leta provodio tamo). Pre dva dana odem na godisnji, u petak pitam zenu jel moze da uzme ponedeljak slobodan da u subotu odemo sa klincem do mora, kaze ne moze. E jbg onda ja moram motorom sam na more. Jedino gde mogu bez testa je Bosna, tamo jedino Neum na moru. Pali navigaciju gledaj, 500+ km, moze... Spakujem se sinoc i jutros krenem. Od Novog Sada do Zvornika poznat mi put, dosadan, u Zvorniku doruckujem, predjem granicu i pravac ka Sarajevu, prelep pogled na Bjelasnicu (mislim da je ta planina) pod snegom, lep put,  priroda fantazija. Oko Sarajeva sam autoputem isao (obici cu ga u povratku).  I onda kanjon Neretve do Mostara. Vozio sam 70-80 kmh iza neke male kolone vozila, nisam imao zelju da obilazim i vozim brze. Prelepo je... Kanjon Neretve i Mostar imam osecaj da gori na suncu, pretoplo je bilo (mogu misliti kako je leti) obidjem Mostar, tu rucam deset u pola s lukom i krenem zadnju etapu do Neuma. Sacuvaj Boze, radi se novi put, ali nista tu nije obelezeno, stari put je uzan (nema rupa) pa sa njega se ukljucues na novi put, pa onda kroz neka sela pa makadamom pa opet stari pa novi, da izludis. 3 zive šarke valjda su šarke nisam stajao da zagledam, i jedna pregazena na putu, jbg mi to u Vojvodini nemamo. Stigao, nasao smestaj na plazi, sedim na terasi pijem pivo i gledam plavi Jadran... Uzivam.

 

 

IMG_20210424_071542.jpg

IMG_20210424_112808.jpg

IMG_20210424_112838.jpg

IMG_20210424_134322.jpg

IMG_20210424_144133.jpg

IMG_20210424_152151.jpg

IMG_20210424_152417.jpg

IMG_20210424_165343.jpg

IMG_20210424_185902.jpg

  • Sviđa mi se 22

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1842 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

@kvaicnenad Put pored Neretve je fenomenalan...dok si tamo slobodno se spusti do Trebinja, sjajan grad lepi i dobri putevi, imaju mnogo puteva uz reke, prava oaza. Ja bih povratak ostavio za Trebinje-Bileća-Gacko-Višegrad...opsano dobra ruta za dva točka. Pri tome prolazi se pored akumulacionih jezera, putevi su dobri, nac. park Sutjeska, nema dosadnih golih pejzaža i pravaca, zelenilo na sve strane sa finim krivinama...baš, baš dobra ruta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Cb500

@mick verujem da je i Sutjeska extra, ali na zalost moram na skroz dugu stranu, moram u Prnjavor, a puno mi je da pravim preko 500km dnevno. Tako da ce u ponedeljak biti Neum, Sarajevo, Zenica, Doboj, Prnjavor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1842 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

U pa tu imaš isto dobre rute...možeš napraviti rutu preko Mostara, Jablanice, Jajca i gore na Banja Luku pa sa te strane do Prnjavora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X

Danas Avala-Ralja-Sopot-Kosmaj-Arandjelovac-Garasi-Belanovica-Darosava-Lazarevac-Beograd. 

 

Jedno krmce i jedan GS Adventure, da ne bude po forumu da se samo mrze ove suprotnosti :bacikosku:

 

Kafa u Sloncetu u Arandjelovcu i prasetina u Lazarevcu. 

 

Dan bez oblaka, putevi suvi, krivina na krivini, nigde nikoga, svi drumovi smo za nas. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1842 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Danas sam morao da izigravam kurira :D Bg-Čortanovci-Iriški Venac-Rakovac-NS (pokupio 3 papira)-S.Kamenica-Ruma preko Iriga-Bg. Osim na putu Rakovac-NS svi putevi čisti skoro pa nigde nikog.

 

Jedino žali Bože onih vozača automobila i njihovog bacanja pikavaca kroz prozor u toku vožnje...kakva odvratna i bahata navika.

 

Edit: na Mišeluku jedno 50 bajkera se spremalo za ''nešto'' :D 

Promenio član mick

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja