Jump to content

Moto Zajednica

Kratke voznje

Recommended Posts

  • Drug član, 1312 postova

Za Uskrs obisli pola Sumadije i krivinarili, a danas bez nekog plana sprint na pivo do Vrsca. Krenuo nazad i kod Uljme se predomislio pa pravac Bela Crkva kad sam vec u tom delu. Ovaj put nisam vozio pa bar 2 godine. Sve je ostalo isto u ravnom Banatu...Samo sam ovaj put pobio mnogo vise insekata. 

Polish_20210503_180206903.jpg

20210503_135616.jpg

Polish_20210503_180413193.jpg

Polish_20210503_180457309.jpg

Polish_20210503_180255117.jpg

Polish_20210503_180336398.jpg

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
Just now, Forsberg said:

Ako je sudeći po kacigi, insekti k'o rode!

A da vidis tek jaknu i pantalone. Inace ovo je slika kacige pre treceg brisanja. 

 

Ulazim na pumpu i kaze mi kasirka:

-Malo si prljav, a?

Rekoh, pa vidi, neko ima prljavu garderobu, a neko prljave misli. :P 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600

@Pingvin37 odlicno....ja danas odustao od voznje, racunam da se gomila pijanih,umornih i nervoznih vraca kuci sa produzenog vikenda...a to u kombinaciji sa guzvom mi se nije svidelo....otisao na Adu da prosetam i popijem pivo....

Promenio član Eol
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
3 minutes ago, Eol said:

@Pingvin37 odlicno....ja danas odustao od voznje, racunam da se gomila pijanih,umornih i nervoznih vraca kuci sa produzenog vikenda...a to u kombinaciji sa guzvom mi se nije svidelo....otisao na Adu da prosetam i popijem pivo....

Nisam zatekao budale na drumu danas (sem pogleda u selfi kameru). Vozim od petka (od kad sam slobodan) svaki dan u proseku oko 300 km, uglavnom je za sada ok. Videcu dal sutra da zveknem jos jednu kratku turu i to je to do vikenda.  

 

Doduse jutros zamalo na altini da me pokosi neka zena, al trudim se da zaboravim te stvari koje me iritiraju, da mi ne upropaste dan. 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 838 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.
12 minutes ago, Eol said:

@Pingvin37 odlicno....ja danas odustao od voznje, racunam da se gomila pijanih,umornih i nervoznih vraca kuci sa produzenog vikenda...a to u kombinaciji sa guzvom mi se nije svidelo....otisao na Adu da prosetam i popijem pivo....

Baš zbog ovoga ja sutra planiram da mirujem i da vozim bajs umesto motora, računam, bezbednije je. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600

Za 3 dana  9000 prekrasaja od toga 900 iskljuceno iz saobracaja zbog ALKOHOLA a oko 250 odvedeno na treznjenje i 35 prijava za NASILNICKU voznju.Ljudi cuvajte se ....sutra se ocekuju velike guzve

Promenio član Eol

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1944 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Juče idem kroz Šabac, stajem iza lika sa RU tablicama kod tržnog centra na putu Šabac-Loznica i suvozač pri kretanju sa semafora izbaci pune flaše piva u staklenoj ambalaži na put. Pune flaše..razbi se ono staklo...sačuvaj Bože kakvi smo moroni.

  • Tužan 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Bajmok
  • Motocikl: Honda Cbr600f3

Putešstvije od 2 dana Subotica - Golubac. Dolazak do Golubca preko auto-puta ništa posebno (tako smo morali da bi stigli na vreme). Povratak kući planirano da se izbegne auto-put skroz. Plan rute (Golubac-Deliblatska peščara-Vršac-Zrenjanin-Bečej-Subotica po mogućnosti stići kuci do mraka ) Krećemo prvo Golubac - Kladovo čisto zbog puta uz Dunav i krivina da malo skinemo i gumu po bokovima. Vraćamo se nazad istim putem i nastavljamo do Srebrnog jezera. Tamo odlučujemo da idemo na Ram i prelaz sa skelom u Banat. Srebrno jezero - Ram kratka deonica, ali put fantastičan. U Ramu dobijamo informaciju da skela ide tek za 2 sata što nam je bilo puno za čekati, promena plana idemo na Smederevo pa za Kovin. Na izlazu iz Smederava nailazimo na saobraćajnu nesreću gde stajemo prvi i još jedan kamiondžija, udes dva automobila u jednom je bio stariji gospodin koji nije mogao izaći iz auto žalio se da mu je rame povređeno. Prvi put imam susret sa pozivom na broj 194,gde mi se prvo niko ne javlja, nakon toga se jave, ja kažem gde je nesreća dobijam odgovor da sam dobio hitnu pomoć Požarevac i da to nije njihov reon na koji izlaze i u fazonu jbg, pitam ga pa dobro koga da zovem na koji broj?? Kaže 011194 gde sam zvao i bio na čekanju 2 minuta u tom momentu vidim da je vozač kamiona dobio neku hitnu i ja prekidam pozovi, nastavljamo put dalje. Sledeća destinacija Deliblatska peščara, kolega ima informaciju(ispostavi se lažnu) da je put kroz peščaru super. Izborila se Honda nekako i sa rupama i peskom i vožnjom od 30-40km/h, ali Aprilia nije. Pri izlasku iz peščare prvo selo Šušara tu primećujemo da se kolegi guma probušila. Meštani nam izlaze u susret maksimalno, puštaju nas u dvorište i korišćenje njihovog alata da bi se točak skinuo. Savetuju nas da idemo u Uljmu kod vulkanizera Save( momku svaka čast) uspeo je da zakrpi unutrašnju gumu koja je puklana 2 mesta na selepu i po širini nekih 6cm. Izlazi nam u susret i vraća kolegu do Šušare kombijem, da se ne bi patili na motoru sa sve točkom u rukama. Točak namontiran od planiranog plana više nema ništa već je počeo mrak da pada, odluka pada idemo za Pančevo pa se uključujemo na auto-put. I naravno kad mislis da je to sve za taj dan što se tiče problema posle Novog Sada počinje pljusak i posle toga hladan vetar koji je toliko duvao da smo se jedva izborili sa motorima. Sve u svemu jedna lepa avantura sa usponima i padovima, stigli kuci živi i zdravi. 

IMG_20210505_170018.jpg

IMG_20210505_164947.jpg

IMG_20210505_164014.jpg

IMG_20210505_140141.jpg

IMG_20210505_140106.jpg

IMG_20210505_135342.jpg

IMG_20210505_110346.jpg

IMG_20210505_101035.jpg

IMG_20210504_191948.jpg

  • Sviđa mi se 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Bajmok
  • Motocikl: Honda Cbr600f3

To je to što je kolega yogibear poslao. U pitanju je vidikovac "zmajev vrt" kod tvrdjave. Ima tri vidikovca duzina staze je 1.2km u brdu, ima neki od 7km i 13km. Nama je i ovaj bio izazov posle ravnice. :)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: GSR 600, APN 4

Tri puta sam prolazio tim putem, a nisam znao za taj vidikovac. Zato mi se svidja ovaj forum. Svasta nesto novo naucis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8925 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Milos i ja smo prepeglali Dunavsku pre neki dan.

Nismo nesto poranili tj pre bi se reklo da smo malko okasnili, pola 11 bese dok se gospodje smiluju da krenu :)

 

Smederevcem pokraj Pozarevca na Kucevo, opterecenost saobracaja vrlo slaba.

 

krivinarenje do Majdanpeka

Screenshot-2021-05-04-22-16-38.png

 

Odatle udarili na Negotin, neke vlaske magije nas napale tako da nismo svracali, odosmo za Kladovo gde mi pogled zastade kraj Brze Palanke.

Prelep pogled na Dunav, nestvarno lepa plava boja, polja zutog cveta uz zabacene udice alasa.... slika mi drznu misli tako da ovom mestu moram posvetiti vise vremena sledeci put.

 

prolazimo Kladovo, dusa iste..... teska srca nastavljamo pravo

prosto mi neverovatno koliko karpati nedostaju :( kad ces se otvoriti u vrazju mater 

Screenshot-2021-05-04-22-18-20.png

 

Svratili u Res. Varnica na krku, jes da smo je cekali dugo al vredelo je pravo da vam recem.

 

sto zbog samog pogleda gde skoro visis sa litice, sto zbog ukusa klope

viber-slika-2021-05-04-16-38-05.jpg

 

u vrazju mater komentarisemo.... "kad bi ovako moglo svaki dan" :jee:

viber-slika-2021-05-04-16-38-051.jpg

 

vozi miskooo, tempo tempo

Screenshot-2021-05-04-22-23-16.png

 

valja se kuci vratiti pre mraka

Screenshot-2021-05-04-22-32-47.png

 

550km ostade zguzvano iza nas.... s'brzom palankom u mislima :moto3:

 

 

 

  • Sviđa mi se 22

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1044 postova
  • Lokacija: Wien
  • Motocikl: CRF 1000 Africa Twin sd06

@Satelis jos kada bi cela ta ruta bila kao put Brza-Kladovo bilo bi perfektno. Pre dve nedelje sam vozio Kladovo-Negotin tastovim harley-em ,tempo 80-90 otvoreni auspusi on urla  a miris dunava je nekako drugaciji kod nas:) nije mi zao sto sam se vozao 1700km zbog tih 120 km :jee1:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Novi Pazar
  • Motocikl: gs 1200 ; suzuki vz800

Jedna kratka vožnja naših drugara iz moto kluba Tutin , do Novog Pazara. Obzirom da je Ramazan, onda zajednički iftar (večera).

sve opisano i dokumentovano videom našeg Enisa Gusinca...

 

 

Promenio član EnesNP
  • Sviđa mi se 9
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Surcin
  • Motocikl: Piaggio X8 400 ie

Danas Bg-Valjevo-Pecka-Ljubovija-Soko Grad i nazad ali preko Osecine.

Predivan dan za voznju,temperatura savrsena a guzve nigde.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

  • Sviđa mi se 19
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Surcin
  • Motocikl: Piaggio X8 400 ie

Par informacija za one koji nisu bili.

Manastir ima konačište sa dvokrevetnim, trokrevetnim i mislim četvorokrevetnim sobama.Cena noćenja se kreće od 500-1000 dinara u zavisnosti od sobe.

Hrane nema ako noćite solo ali ako ide grupa može da se dogovori, pošto im kuvar dolazi iz Loznice.

Ima kafe,pića i kolača, cene ne postoje već daje koliko je(ili nije) ko u mogućnosti.

Asfalt do manastira je odličan i na 8-9 km je od Drine, ko želi da provede vikend na Drini, odlično mesto za malo para, mada je i priroda oko manastira predivna.

  • Hvala 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Surcin
  • Motocikl: Piaggio X8 400 ie
1 minute ago, Marek1987 said:

A gde je to tačno, kako se zove manastir?

Manastir Svetog Nikolaja, 15-tak km od Ljubovije.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: piaggio X9 250 evo
A gde je to tačno, kako se zove manastir?
Manastir sv Nikolaj
Iznad Ljubovije

Послато са M2007J17G помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 220 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KTM 890 Adv, BMW R1250RT
On 8.5.2021. at 22:15, Satelis je napisao:

u vrazju mater komentarisemo.... "kad bi ovako moglo svaki dan" :jee:

Dare, a mnogi se čudili prošle godine kad sam pisao da idem u taj kraj barem dva puta nedeljno...

Ma išao bih svaki dan...Samo da se može...

Mnogo mi drago zbog Vas i lepog provoda.

Nadam se da ću i sebe "častiti" uskoro odlaskom...(Jbg neke bitnije okolnosti sada me sputavaju).

Pozzzz

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

Juce voznja iz Beograda ka Pozarevcu, a potom Veliko Gradiste pa Srebreno jezero. Novim putem sa jezera pored Dunava sve do Rama, a potom obilazak tvrdjave. Iz Rama isao starim losim putem pored Rudnika Kostolac pa pravac iz Pozarevca na Mladenovac pa preko Ralje povratak. Lepa dnevna voznja i izlet ka Srebrenom jezeru uvek pozeljan. Ma koliko god puta da sam  bio uvek mu se rado vracam...

20210515_214104.jpg

20210515_142836.jpg

20210515_142943.jpg

20210515_143025.jpg

20210515_135217.jpg

20210515_141603.jpg

  • Sviđa mi se 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Surcin
  • Motocikl: Piaggio X8 400 ie

Danas ultra kratka voznja, oce kisa-nece kisa, na kraju smo se nekako nakanili.

Zao mi jedino sto nismo negde dalje, jer se na kraju razbistrilo skroz a vec smo se vratili kuci.

Jezero Tresnja, nikad bio(iako je samo 30-tak km od BG-a), prelepo ali i nazalost prljavo, pravi mali biser ali dzaba, popizdim kad vidim kakvih mesta imamo a ne vodi se racuna.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

  • Sviđa mi se 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja