Jump to content

Moto Zajednica

Kratke voznje

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
Pre 1 sat, lestra je napisao:

@Staman  brate al si ga zavezao oko drveta svaka ti cast :lol:  

Ahaha nije to nista,  da vidis zimi :)  mada ako mu se namerace njihob je,  vjerujes da sam jedan dan ostavio disk lok iza ullaznih vrata od zgrade i neko je zakljucani disk lock uzeo a nosta mu ne valja,  znaci nikakvu mu vrijednost nema kad nema kljuca i eto

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • kojekude, 251 postova
  • Lokacija: nbgd
  • Motocikl: tražim, gledam, probam, biram..
Pre 7 sati, Due je napisao:

Kolega, u velikoj ste zabludi. Ja redovno pratim snimke i uživam. Samo napred!:takoje:

 

Pre 6 sati, Staman je napisao:

Moja greska onda,  hvala vam.  Milo mi je iako to radim zbog sebe,  i stv uzivam u tome,  da se ponekome jos svidi.  Cinjenica je da ja kad odem tako nedje,  volim to slobodno vrijeme da potrosim na snimanje,  a ipak ostane mi isto vremena da gledam u nebo,  prirodu i opustim se,  sto je jeli i osnovni cilj... 

takodje, ti i @Sachmo ste  egal u ovome.. :zdravo:  

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Grocka
  • Motocikl: Honda Silver Wing T 400
On 8/1/2019 at 8:43 AM, Staman said:

Mi marko kao da smo. Je pili zajedno,  toliko se dopisujemo na forum da imam osjecaj da si ti jedini koji pogleda :)

Juče sam izvozao Lovcenski krug inspirisan tvojim snimkom....

:neznam:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
18 hours ago, Staman said:

Ahaha nije to nista,  da vidis zimi :)  mada ako mu se namerace njihob je,  vjerujes da sam jedan dan ostavio disk lok iza ullaznih vrata od zgrade i neko je zakljucani disk lock uzeo a nosta mu ne valja,  znaci nikakvu mu vrijednost nema kad nema kljuca i eto

Hahahahhaha, buraz, posalje meni baba kantu sira, 10 kg. Cale jenunese i stavi u dvoriste, vrati se u kola da uzme jos nesto kad ono kante nema :) a nigde nikoga. Mislio je da ga neko zajebava prvo, pa ti vidi :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 9 minuta, ivan1605 je napisao:

Juče sam izvozao Lovcenski krug inspirisan tvojim snimkom....

:neznam:

milo mi je to sto cujem, i , utisci ?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK

koliko mi je youtube smanjio rez to je smijesno, nista

sve sam opisao na youtubu da se ne ponavljam, ako bude ko pogledao...

ali mi krivo snimak se objavljuje 2 ipo dana i jos dan ipo edita  i rezolucija cisto sra, je

uf, uglavnom, bas pitam zenu e reko necu ovo objavljivat ovo nece nikoga interesovat bez mene, 37 minuta samo voznje i laprdanja. interesovat ce veli motoriste ka tebe... pa aj reko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Ima 1080p60 koja je sasvim pristojna. Koja rezolucija je trebalo da bude?

 

YT po objavi videa isti renderuje automatski u više različitih rezolucija, a kako renderovanje videa najmanje rezoluciju traje najkraće, prvo se najmanja rezolucija pojavi kao ponuđena. Pretpostavljam da si to već znao, ali možda te je to zavaralo. :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 2 minuta, vasa.93 je napisao:

Ima 1080p60 koja je sasvim pristojna. Koja rezolucija je trebalo da bude?

 

YT po objavi videa isti renderuje automatski u više različitih rezolucija, a kako renderovanje videa najmanje rezoluciju traje najkraće, prvo se najmanja rezolucija pojavi kao ponuđena. Pretpostavljam da si to već znao, ali možda te je to zavaralo. :)

znao znao, ali mislim da postoji neka fora, jer original snimak je brutalno cist, dok i posle jednog dana, rezolucija na youtube je mozaik, mozda previse gledam te strane klipove dje im je rezolucija prosto perfektna, i onda se razocaravam bez potrebe. jedno sam sig, moram poceti kao sto rece sanchoo da original snimke cuvam, no i to mi je investicija za hard disk 100 e

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1759 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

@Staman zanimljiva vožnja. 

Kakva ti je prednja guma, nekako te mnogo baca levo, desno. Posebno je izraženo na svakom izlasku iz krivine. 

Trebalo bi da ide tečnije. Možda je takav tip motora?

 

PS

Ne kritikujem, nego subota, pada kiša - dosadno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 1 minut, mradomir je napisao:

@Staman zanimljiva vožnja. 

Kakva ti je prednja guma, nekako te mnogo baca levo, desno. Posebno je izraženo na svakom izlasku iz krivine. 

Trebalo bi da ide tečnije. Možda je takav tip motora?

 

PS

Ne kritikujem, nego subota, pada kiša - dosadno.

Nova,  nov motor,  bridgestone.  Mislim da je do mene,  volim dramaturgiju :) to i neravnine na putu cine klip puno dramaticnijim,  cak brzim.  Jos da dodju ND FILTERI I   eksterni snimac zvuka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V
Pre sat vremena, Staman je napisao:

Nova,  nov motor,  bridgestone.  Mislim da je do mene,  volim dramaturgiju :) to i neravnine na putu cine klip puno dramaticnijim,  cak brzim.  Jos da dodju ND FILTERI I   eksterni snimac zvuka

Nekada sam isto vozio kao i ti. U zelji da sto vise oborim motor u krivini,dodam previse pa posle moram da odvadim. Isto to i ti radis. Kad se budes opustio i kad nebudes razmisljao kakav ce snimak ispasti ,zacudices se koliko tecno ulazis u krivinu i koliko se motor obara.

Lep klip svakako,predeo fantastican. Samo napred

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 2 minuta, zemunac72 je napisao:

Nekada sam isto vozio kao i ti. U zelji da sto vise oborim motor u krivini,dodam previse pa posle moram da odvadim. Isto to i ti radis. Kad se budes opustio i kad nebudes razmisljao kakav ce snimak ispasti ,zacudices se koliko tecno ulazis u krivinu i koliko se motor obara.

Lep klip svakako,predeo fantastican. Samo napred

pa da, prilicno sam i ja siguran u to, kako vrijeme odmice cak na snimcima mogu vidjet to i sam, jos sam nov u ovome, nadam se da se necu opeci nedje. zapravo, rekao sam sebi, uspori, povuci rucnu sta vec... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
6 hours ago, Staman said:

koliko mi je youtube smanjio rez to je smijesno, nista

sve sam opisao na youtubu da se ne ponavljam, ako bude ko pogledao...

ali mi krivo snimak se objavljuje 2 ipo dana i jos dan ipo edita  i rezolucija cisto sra, je

uf, uglavnom, bas pitam zenu e reko necu ovo objavljivat ovo nece nikoga interesovat bez mene, 37 minuta samo voznje i laprdanja. interesovat ce veli motoriste ka tebe... pa aj reko

Lep asfalt. Lepo vreme, lep motor, nema sta. Posluzilo mi je kao odmor za oci uz jutarnju kafu. Moze li se pecati nesto tu gde se brckas na 29 minuta. Pozz

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 8 minuta, Markone88 je napisao:

Lep asfalt. Lepo vreme, lep motor, nema sta. Posluzilo mi je kao odmor za oci uz jutarnju kafu. Moze li se pecati nesto tu gde se brckas na 29 minuta. Pozz

noga mi se ukocila koliko je hladno bilo, dok sam izasao iz vode sav sam se izudarao da sto prije izadjem. moze sigurno, za kuliranje san

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
2 minutes ago, Staman said:

noga mi se ukocila koliko je hladno bilo, dok sam izasao iz vode sav sam se izudarao da sto prije izadjem. moze sigurno, za kuliranje san

E, a seti se sta sam ti pricao za kanal. Znaci imena i opisi voznji da budu tipa:

- yamaha mt07 pure drive

- yamaha highway to heaven

- montenegro crusing

- greece moto trip 2019

Itd

 

Ako pogledas svoje snimke, najvise pregleda ti ima Lovcen 2019 i Greece 2019, jer su imena na svim jezicima takva :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 1 minut, Markone88 je napisao:

E, a seti se sta sam ti pricao za kanal. Znaci imena i opisi voznji da budu tipa:

- yamaha mt07 pure drive

- yamaha highway to heaven

- montenegro crusing

- greece moto trip 2019

Itd

 

Ako pogledas svoje snimke, najvise pregleda ti ima Lovcen 2019 i Greece 2019, jer su imena na svim jezicima takva :)

Potpuno si u pravu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
Pre 3 sati, No_LiMiT je napisao:

I ako snimis kakav sudar il nesto salji onima sto izbacaju kompilacije i taguju te pa mozda naidje koji subscriber i tako

sto zelis drugome zeli i sebi! 

nas narod bi rekao, jezik pregriza. e sad , ima li istine u tome, ima. ista se stvar moze desiti i bez snimanja. pominjanje subskribera je jeftin nacin da se sarkasticno ponizi to sto radim. . .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
35 minutes ago, Staman said:

sto zelis drugome zeli i sebi! 

nas narod bi rekao, jezik pregriza. e sad , ima li istine u tome, ima. ista se stvar moze desiti i bez snimanja. pominjanje subskribera je jeftin nacin da se sarkasticno ponizi to sto radim. . .

Donekle si u pravu, ne treba se smejati tudjoj nesreci. Ali ja gledam svaki dan na poslu po par tih kompilacija sudara, to mu dodje kao neko iskustvo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 190 postova
  • Lokacija: BG/PG/BD
  • Motocikl: Honda CBR600RR

A dobro desi se, ne mora sudar no bliske situacije i svasta nesto se snimi i posalje ovima i tako se promovise kanal. Mislim ne moras, ne znam sta ti je cilj ali i rece kako mislis da ti ne gledaju ljudi videoe pa zato samo ideju rekoh.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja