Jump to content

Moto Zajednica

Kratke voznje

Recommended Posts

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
21 hours ago, Staman said:

 

Moj ti je savet, skini sat kad brises/perwa motor :D

 

ja sam davno naucio na tezi nacin

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 1 minut, Markone88 je napisao:

Moj ti je savet, skini sat kad brises/perwa motor :D

 

ja sam davno naucio na tezi nacin

Ne nosim prsten iz toga razloga i imam vec previse ljutnje zbog toga :)  a ja sam zapazio marko da si ti neko ko preeeevise vodi racuna o motoru :)  ostali planiraju dje ce sto ce ti glancas motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Bg-Ar
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000L, Kymco Xciting 250
1 hour ago, Staman said:

jedno pitanje, neko iz grupe, transfagarasan, jeli ko bio ima li tema i utisci..

Imas brate jedno 40 tema u putopisima :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
2 hours ago, Staman said:

Ne nosim prsten iz toga razloga i imam vec previse ljutnje zbog toga :)  a ja sam zapazio marko da si ti neko ko preeeevise vodi racuna o motoru :)  ostali planiraju dje ce sto ce ti glancas motor

Tako je, ponekad ga brisem i na pauzama u toku voznje. To je bolest, ali meni lepo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
2 hours ago, Staman said:

jedno pitanje, neko iz grupe, transfagarasan, jeli ko bio ima li tema i utisci..

Mi planiramo da idemo u drugom delu avgusta :) mozes sa nama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha TDM 900, Yamaha RD 250, Honda CB500, Aprilia Scarabeo
koliko problema, kupis go pro, i onda dodjes u situaciju da moras da eksportujes klipove na 1080p, e ne, necu vala sanse nema. koci mi komp na 2,7 k kad editujem klipove , koliko nervoze, uzgred, nesto sam bas gledao kanal, i dosao do zakljucka da je bas truba sto uopste pratilaca nemam nesto puno. svidja mi se to sto to malo ljudi sto gleda vidim da voli da pogleda ponekad, bas mi je to super, cak kad mi je marko sa foruma rekao da dolazi u cg i da zeli da se upoznamo, e to vec.... i onda tako posmatrajuci stanje stvari, rekao sam sebi da cu ubuduce klipove prilagodjavati samo sebi, kanal kao kanal buducnosti nema, a opreme sam svakako vec previse ulozio, daleko vise nego li sto bih trebao za nas standard, dijelom mogu da kazem da treba da me sramota. opet se ponavljam klipove cu radiiti samo za svoje zadovoljstvo, prije svega sto zelim time da kazem, jeste da sam u proslosti dosta djelova iz klipova rezao kropovao micao bacao ne bi li jedan klip zadrzao interesovanje pregledaca.   i greska. u sl klipu sam bas suprotno uradio.
prvobitno sam otvorio kanal i kupio kameru ne bih li iste gledao u buducnosti, ako ikad dozivim 60 tu e tada ce mi biti int. gledati sto sam radio i kako sam to radio. mozda tada vec necu moci ni motor voziti. 
e sad sto sam vam ovo ispisao ni sam ne znam ali eto tako je

Snimke i treba da pravis onako kako osecas i kako se tebi svidja. Nije poenta da pravis za druge, kako bi drugi, sta bi drugi ...- onda to nisi ti.

Ja prevashodno kad pravim snimke, radim kako se meni svidja, a cela poenta da ostane lepa uspomena. Drago mi je kada se jos ljudi pronadje u tome, sto ti daje jos dodatne energije. Naravno originalne mastere cuvam. A 1080 (HD) je sasvim zadovoljavajuci snimak, a Youtube ga scakako dokompresuje, pa sam misljenja da za sada vise od 1080 nema potrebe.
Ono sto ljudi ne znaju koliko je vremena potrebno za edit, kad bi znali, mislim da bi bar malo vise cenili. Nije ono kao prebacis, malo secnes pa export. Ne!
Pregledati sve, pronaci ziku adekvatnu atmosverom i tempom, pa krojiti.
Svaka cast, nastavi, bice ti drago jednog dana, a i svima ostalima, pa neka to bude i jos samo jedan.
Puno uspeha ti zelim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff
Pre 1 sat, DarkoČa je napisao:

Ja sa ekipom nas oko 12 idemo 16,17,18 Avg

Ali ima par tema ovde, prelistaj samo

Ne želim da ispadne da pametujem, ali možda informacija pomogne.

 

Mi smo išli prošle godine 24-26.08. i bila je ogromna gužva pogotovu na TF. Poslednjih recimo 5km do vrha je kolona gde svi stoje i izašli su iz automobila. Provlačenje je tu već jako sporo. E sad, nama su strogo svi pričali da izbegavamo 15.08. jer je njima tada neki državni praznik i da je gore gužva nezamisliva. Imam kolegu Rumuna koji mi je to potvrdio da pola Rumunije taj praznik provodi na Karpatima a najviše na TF koji je popularniji od TA.

Koliko znam, oni će 15-18.08. spojiti sa neradnim danima, pa očekujte gužvu i naoružajte se strpljenjem. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha TDM 900, Yamaha RD 250, Honda CB500, Aprilia Scarabeo
Ne želim da ispadne da pametujem, ali možda informacija pomogne.
 
Mi smo išli prošle godine 24-26.08. i bila je ogromna gužva pogotovu na TF. Poslednjih recimo 5km do vrha je kolona gde svi stoje i izašli su iz automobila. Provlačenje je tu već jako sporo. E sad, nama su strogo svi pričali da izbegavamo 15.08. jer je njima tada neki državni praznik i da je gore gužva nezamisliva. Imam kolegu Rumuna koji mi je to potvrdio da pola Rumunije taj praznik provodi na Karpatima a najviše na TF koji je popularniji od TA.
Koliko znam, oni će 15-18.08. spojiti sa neradnim danima, pa očekujte gužvu i naoružajte se strpljenjem. :takoje:

15.08. Veliki Verki praznik, a ne radan dan. Kao i Grcima.
Najbolja varijanta izbegavati vikend nego tokom radne nedelje. Krene se u nedelju, pa ko koliko hoce, a svakako se vrati do petka.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
Pre 1 sat, Markone88 je napisao:

Mi planiramo da idemo u drugom delu avgusta :) mozes sa nama

Ja sam nesto planirao u septembru,  zbog guzve na granici ali sam toliko klipova gledao dje je ocajno vrijeme cak i u avgustu a ne septembar,  mada mi se moze zadesit i tada.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 47 minuta, nikvuksa je napisao:

Ne želim da ispadne da pametujem, ali možda informacija pomogne.

 

Mi smo išli prošle godine 24-26.08. i bila je ogromna gužva pogotovu na TF. Poslednjih recimo 5km do vrha je kolona gde svi stoje i izašli su iz automobila. Provlačenje je tu već jako sporo. E sad, nama su strogo svi pričali da izbegavamo 15.08. jer je njima tada neki državni praznik i da je gore gužva nezamisliva. Imam kolegu Rumuna koji mi je to potvrdio da pola Rumunije taj praznik provodi na Karpatima a najviše na TF koji je popularniji od TA.

Koliko znam, oni će 15-18.08. spojiti sa neradnim danima, pa očekujte gužvu i naoružajte se strpljenjem. :takoje:

Vrlo korisna informacija znaci ti dani nikako,  ne zelim u toliku guzvu da zapadnem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
Pre sat vremena, Sachmo je napisao:


Snimke i treba da pravis onako kako osecas i kako se tebi svidja. Nije poenta da pravis za druge, kako bi drugi, sta bi drugi ...- onda to nisi ti.

Ja prevashodno kad pravim snimke, radim kako se meni svidja, a cela poenta da ostane lepa uspomena. Drago mi je kada se jos ljudi pronadje u tome, sto ti daje jos dodatne energije. Naravno originalne mastere cuvam. A 1080 (HD) je sasvim zadovoljavajuci snimak, a Youtube ga scakako dokompresuje, pa sam misljenja da za sada vise od 1080 nema potrebe.
Ono sto ljudi ne znaju koliko je vremena potrebno za edit, kad bi znali, mislim da bi bar malo vise cenili. Nije ono kao prebacis, malo secnes pa export. Ne!
Pregledati sve, pronaci ziku adekvatnu atmosverom i tempom, pa krojiti.
Svaka cast, nastavi, bice ti drago jednog dana, a i svima ostalima, pa neka to bude i jos samo jedan.
Puno uspeha ti zelim.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Hvala puno,  i def si u pravu.  A to da ljudi ne mogu da pretpostave koliko treba i ja sam siguran.  Svi u mom. Okruzenju pokupovali kamere i kad su vidjeli da moraju da staju montiraju edituju,  aj zdravo... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A

A uuuuuu, veselo onda

Teško da mogu dani da se pomere, da, javio mu je jedan član da je tada praznik, videćemo

 

Hvala na savetima

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak

Posto mi je odbijen godišnji, a i slobodne dane mi okratili, od neke visednevne ture nije bilo govora.
U subotu, zbog raznih prilika sam morao u Leskovac kod porodice iskljucivo autoputem, sto je bilo dosta brzo, uz obilazak 10km kolone na naplati ali u povratku je moralo drugacije.
Tako da sam jutros krenuo oko 9:30 iz Leskovca, starim putem.
Pa se na kraju put sveo na Zitoradju-Prokuplje-Blace-Zlatari, jezero Celije-Krusevac-Kragujevac-Topola-Mladenovac-Ralja-Bg.
Put je bio bez dugih pauza posto sam morao da stignem do Bg najkasnije do 16:30.
Iskreno, 4 i po sata aktivne voznje, sreo 50 traktora i td, i nijedna incidentna situacija, ali ipak, smatram da treba uvek da se vozi obazrivije jer se nikad ne zna ko ce da pozeli da obidje traktor u krivini.
b2e28635ff27c400144e64e4ef7b54c2.jpg7d7dfef483e6974a3cb3ae993ae2cd39.jpgd8127d89e7964fca40036332cd683e54.jpgd896faaeeae38859785da269cd471028.jpgaac663ff24c53dddd446cb6dc1acae7e.jpg4fbbe24b16d492acee5c59b8c56069f5.jpgdd3fe09e63fbca775d2c01ab37850249.jpgbfd7bbffe1fa41ad7a74805be95788e7.jpgd0f1252fb74c19623fcfb5d10446ceb1.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
Pre 4 sati, No_LiMiT je napisao:

@Staman nijesam znao da ima lokalnih moto vlogera, bas cu pogledat koji video. Pozdrav od (ponekad) sugradjanina

Ja sam ti odje nesto poput dosade,  stalno izbacam te klipove,  a cisto sumnjam da to iko gleda :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
2 hours ago, Staman said:

Ja sam ti odje nesto poput dosade,  stalno izbacam te klipove,  a cisto sumnjam da to iko gleda :)

Pa cekaj bre da se probudimo :) sacu uz kaficu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 10 minuta, Markone88 je napisao:

Pa cekaj bre da se probudimo :) sacu uz kaficu

Mi marko kao da smo. Je pili zajedno,  toliko se dopisujemo na forum da imam osjecaj da si ti jedini koji pogleda :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK
pre 44 minuta, Due je napisao:

Kolega, u velikoj ste zabludi. Ja redovno pratim snimke i uživam. Samo napred!:takoje:

Moja greska onda,  hvala vam.  Milo mi je iako to radim zbog sebe,  i stv uzivam u tome,  da se ponekome jos svidi.  Cinjenica je da ja kad odem tako nedje,  volim to slobodno vrijeme da potrosim na snimanje,  a ipak ostane mi isto vremena da gledam u nebo,  prirodu i opustim se,  sto je jeli i osnovni cilj... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja