Jump to content

Moto Zajednica

Kratke voznje

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1648 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Ovo sto je Paja rekao je moja redovna ruta za relaksaciju. Ako obaveze ne dozvole na nedeljnu voznju, onda bar jedno pre podne na 2 sata ubijem ovu deonicu i vratim se restartovan kuci spreman za dalje.

Послато са HTC One A9s уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS
Koju kratku voznju preporucujete u odnosno oko Beograda i eventualno u blizini Beograda. Kad sam Slobodan pre podne negde od 10-12h da moze da se prodje sto se kaze na brzaka?? Na Avali sam cesto...

Ako ti je dosta Avale i tog dela, uz Dunav je lepo voziti. Možeš i na Rudnik preko Topole pa nazad Ibarskom, bar do Ljiga nema gužve.
Generalno 2 sata je malo, za 45 min si tek u Mladenovcu (recimo) ako ideš preko Kosmaja i opušteno voziš.
Malo duža ali lepa ruta je do Ljubovije preko Surčina pa nazad preko Valjeva.

Generalno, voziš se dok ti se vozi, nije važna destinacija ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: Honda SW 600

Planiram u ponedeljak da idem Sopot-Valjevo-Loznica-B. Basta-Debelo Brdo-Valjevo- Sopot samo ako vreme dozvoli. Jbg nedelju radim ne mogu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK

Trenutna

Ljudi mislio sam da uzmem drugi motor, svi kazu a 150cc ovo ono, putujes i koristis ga za nesto za sta nije. Dobro odlucim ja da uzmem kawasaki z650 najnoviji dobar stvarno ako mogne uploadovat cu file 

Ali sad  kad vidim, ovu ljepotu ovo uzivanje u setnji, a ne bih ga makao nema sile. Bar nenjos. Zasto, jer onda ne bih imao para za ove avanture kakve takve sto sad pravim. Previse bi to troska bilo

15527443046988192074536943567501.jpg

20190316_144050.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 29 minuta, Staman je napisao:

svi kazu a 150cc ovo ono, putujes i koristis ga za nesto za sta nije

Ko kaze, ona dvojica sto su dosli na Nordkapp apencima?

Samo peglaj sa tom spravom i uzivaj!

:care::takoje:

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Никад не једи жути снег!, 673 postova
  • Lokacija: Церовац - Београд
  • Motocikl: Јаворка (ФЈР 1300)

Планирах једну краћy једнодевну авантуру. Женче је до сада са мном путовало највише 200км у дану а сада идемо на 300 :)  Елем, доле је план пута... може ли неко из тих крајева да ми каже какав је пут, да ли треба избегавати неку деоницу и где треба направити паузу за ручак, неки приземан ресторан са погледом на реку или сл.? Moжда и нека занимљивост koју треба видети на тој рути?

 

Capture.thumb.PNG.4d32afcff5dcae68626d4defa9cb2aaf.PNG

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Никад не једи жути снег!, 673 postova
  • Lokacija: Церовац - Београд
  • Motocikl: Јаворка (ФЈР 1300)

Па не баш брзо, то ће бити оне недеље када сви споје Ускрс и 1.Мај, па неки дан... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 495 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan European

Danas sa ženom odoh do Sisevca na pićence i da se neobavezno provozamo, lep dan rekoh da ga iskoristimo. Put od Ćuprije do Senja fantazija, novi asfalt. Od  Senja do skretanja za Sisevac u starom stanju, al može da prođe. E od tog skretanja katastrofa... 20 na sat ako ne želite da pocepate gume. A šteta, predivan predeo, priroda, samo poželeti za odlazak u oazu mira

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: NC750x
Планирах једну краћy једнодевну авантуру. Женче је до сада са мном путовало највише 200км у дану а сада идемо на 300   Елем, доле је план пута... може ли неко из тих крајева да ми каже какав је пут, да ли треба избегавати неку деоницу и где треба направити паузу за ручак, неки приземан ресторан са погледом на реку или сл.? Moжда и нека занимљивост koју треба видети на тој рути?
 
Capture.thumb.PNG.4d32afcff5dcae68626d4defa9cb2aaf.PNG
Od D. Milanovca do Majdanpeka je uzan put a lokalni klinci voze jako brzo. Od Majdanpeka do Kučeva je lepa priroda ali jako loš asfalt. Rupa do rupe. Doduše, prošao sam tu pre dve godine ali ne verujem da je puno bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: beograd mirijevo
  • Motocikl: 950adv 450exc
Pre sat vremena, dragan_alumiroi je napisao:
Pre 2 sati, WlayCo je napisao:
Планирах једну краћy једнодевну авантуру. Женче је до сада са мном путовало највише 200км у дану а сада идемо на 300 emoji4.png  Елем, доле је план пута... може ли неко из тих крајева да ми каже какав је пут, да ли треба избегавати неку деоницу и где треба направити паузу за ручак, неки приземан ресторан са погледом на реку или сл.? Moжда и нека занимљивост koју треба видети на тој рути?
 
Capture.thumb.PNG.4d32afcff5dcae68626d4defa9cb2aaf.PNG

Od D. Milanovca do Majdanpeka je uzan put a lokalni klinci voze jako brzo. Od Majdanpeka do Kučeva je lepa priroda ali jako loš asfalt. Rupa do rupe. Doduše, prošao sam tu pre dve godine ali ne verujem da je puno bolje.

Iso sam od Kuceva do Majdanpeka krajem prosle sezone, put uzas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Никад не једи жути снег!, 673 postova
  • Lokacija: Церовац - Београд
  • Motocikl: Јаворка (ФЈР 1300)

Хм... а да идем јужније онда, километража иста?

 

Capture.thumb.PNG.6f2f8bba7ee55b5fd026b85bf771d14f.PNG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 353 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Piaggio Free (sa dusom zmaja), Yamaha XVS 650 Drag Star

Slozicete se da je vikend bio lep i nadam se da ste imali vremena da ga iskoritite za neku voznjicu :)

 

Subota je bila malo hladnija, ali je lepo dosla da se isproba aktivni ves iz Lidla :D I kul to sve radi, mogu reci :) Ovog puta nisam palio aplikaciju da pratim svoje kretanje jer sam imao i pesacenja, tako da cu prepricati i okaciti po koju fotku :)

 

U subotu sam isao vec ustaljenim putem. NS, Kamenica, Rakovac, lep put i jos lepse krivine do gore. Onda sam krenuo da se spustam ka Vrdniku. Cilj mi je bio da nadjem stepenice koje vode nikuda :D Na vrhu stepenica je mali plato i to je to. Cesto sam prolazio tuda, ali nikad nisam stao da fotkam. Verujem da se prilikom penjanja, ukoliko se izgovori odgovarajuca molitva, na platou otvori portal koji vodi ka drugim svetovima i drugim dimenzijama :care:

Evo fotke stepenica :) Ima malo i photoshop-a. Nije bas tako bilo :D 

7hETJom.jpg

 

Nedelja je bila mnogo toplija i prijatnija za voznju. Drugar nije jos bio do Spicerovog dvorca. Drugar i njegova devojka u kolima, a ja sam predvodio ekspediciju na mom iron horse-u :vitez:Dvorac je svakom danom u sve losijem stanju. Prava steta. Opet, tu je i neodgovornost ljudi koji ga posecuju. Smeca ima na sve strane, rekviziti za drogiranje, raznosenje svega sto otpadne... Uglavnom, ja sam bio onaj "forever alone" drugar koji fotka par na nekom kul mestu :D 

Toliko sam puta bio tu, a nisam primetio ovaj zarasli letnjikovac. Pokusao sam da napravim fotku koja bi izgledala kao da je napravljena kada i on. 

fyqPDmV.jpg

 

Posle smo nastavili ka Banostoru i zavrnuli levo na Frusku. Gore smo imali turu pesacenja. Nastavak voznje je bio ka Zmajevcu i taj put je relativno dobar do raskrsnice sa putem prema Beocinu. Posle raskrsnice je put pun rupa i sodera. Treba paziti jer su neke rupe jako duboke. Prosli smo bez ostecenja, srecom :)

 

Poneo sam macro objektiv, pa sam se i valjao u travi...

RTfjEn7.jpg

 

Neki su to radili bez objektiva :D 

6IZ1g58.jpg

 

Kao u Mapetovcima, dvojica deda sa visine su pratila situaciju :D (I tata bi sine :D)

loU0Cfu.jpg

 

Nekako sam namestio da se spustimo opet kroz moj omiljeni Rakovac :) Imali smo srece da se ispred nije nasao niko da kilavi, tako da sam mogao da izvucem maksimum iz nekih krivina :)

  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 480 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: CF MOTO 150NK

pozdrav svima

evo mene opet sa jos jednom avanturom, ova je bas bila posebna

nema guzve Boka, Zaliv, NJegusi, preko Prcnja Trajekta i jedan sveobuhvatno prelijep dan i druzenje, gledao sam da klip ne bude previse sa insertima iz voznje a i odma da napomenem nijesam narcis kao u klipu, normalno to je samo u svrhe nerviranja zene...

  • Sviđa mi se 7
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Današnja solo vožnja je bila do osmatračnice na Bukulji. Posle jutranje kafe sa društvom sam krenuo u vožnju po gradu, i iz dosade produžih do okoline Aranđelovca, i to putem Šatornju i Trešnjevicu, gde do sad nisam prolazio. Dan beše lep i idealan za opuštajuću vožnju.

 

Capture.jpg

 

Osmatračnica i ogled sa osmatračnice:

20190323-141513.jpg

20190323-134844.jpg

 

I još par slika sa Bukulje...

20190323-141615.jpg

 

20190323-133851.jpg

 

20190323-142324.jpg

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

I mene zanima isto, na slikama kao da su stavili nov.

Poslednji put kad sam bio rupa do rupe pa krater, pogotovu početak uspona.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Slow rider, 887 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda NC750X 2021, Tomos automatik A35 ML 1987

Put je uzak i krivudav sa usponom, ali je asfalt ok, nema oštećenja i rupa. Okolina i priroda su super, uživanje za vožnju i opuštanje. To mislim na put ka vrhu Bukulje koji se odvaja od glavnog puta. E sad, zavisi sa koje strane dolazite. Ja sam sa strane Šatornje, i tamo je put jako fin (po mom mišljenju fin, jer ja ne prelazim 80km/h :))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ja obično kroz Aranđelovac, pa kod Lukoil pumpe smotam levo i dalje ka Bukulji.

Bio sam jedno desetak puta minimum ali je put bio dosta loš pre 2-3 godine. Jeste uzan i nema divljanja ali je priroda prelepa kad se popneš do vrha.

Uvek tu popijemo kaficu i iskuliramo u prirodi oko nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Dobar je put...kakav je bio:)

 

Ja ću sutra ka Drini preko Valjeva,B.Bašta...ako neko 'oće nek se javne...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja