Jump to content

Moto Zajednica

Kratke voznje

Recommended Posts

  • Drug član, 2625 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Nekoliko nas se vozalo motorima ceo dan. Oko podne smo otisli do Ssasinaca ,gde je ostatak ekipe dosao kolima, da sredjujemo stazu za predstojecu auto-kros trku.

Milina. :)

 

Qnuv5_img523311tn5.jpg

 

XJseN_img526021ll5.jpg

 

zbRZq_img526131ue6.jpg

 

Euq5P_img525641zu4.jpg

Vise i tome...  http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=13860.msg188959#new

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

Vreme je jako lepo ali danas sam ga samo probudio iz zimskog sna posle mesec dana i mogu da kazem da je na kurblu ali pali ko imina ali kada se dobro najedem  ;D ;D ;)

 

post-861-12878993036978_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

Vreme danas je bilo vise nego dobro,pomalo snega na putu ali uz malo paznje stigo sam do prijatelja na vikendici na neko pice i kafu i naravno svez i cist vazduh......

 

post-861-12878993049372_thumb.jpg

post-861-12878993050408_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Danas je bas bio lep dan za voznju. Toplo januarsko sunce  ;D Skoknuo sam do Ljiga, sto je manje interesantan deo puta. E, nazad za Lazarevac se vratim preko deonice koju nisam do sada prosao cak ni kolima, od Ljiga ka Belanovici. Mnogo lep put! Krivine bez prestanka, uzbrdo-nizbrdo, dobar asfalt, koliko sam na to obracao paznju :) Put potpuno pust. Sem mene :) dokonog, nigde nikog.

 

Mzgjp_picture005800x600gz6.th.jpg

 

Nisam nesto posebno slikao, ali me je ovo nateralo da se vratim nazad stotinak metara i eto...

 

SJpAk_picture001800x600dh9.th.jpg 1aE2W_picture003800x600iv6.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja danas izasao malo na obliznje brdasce da nadjem neko lekovito blato da se malo namazem,ali pokusaj nije bio bas najuspesniji. Sunce je samo sijalo,a nije grejalo. "Zapadna" strana,zemlja zaledjena skroz...bilo je par nekih pokusaja ali nista. Samo ove dve slike kao podvrda da sam bio. Kad malo otopli bice lepsih slika

 

post-1915-12878993121801_thumb.jpg

post-1915-12878993122258_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd/Surcin
  • Motocikl: Suzuki SV650S

Prosle subote smo ja i zekazmaj obilazili sela u sremu cisto da vidimo kako mu stoji kontinent.a relacija je bila surcin-becmen-petrovcic-dech-simanovci pa u krug nazad do surcina i posle malo po gradu.lepa ona sela tamo nikad nisam bio a blizu su mi.

razvukao sam kacigu od osmeha u toku voznje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW R1100GS

Ja sam se nasmejao samo u pocetku. Posle sam zaledio osmeh...

Sledeci put idemo malo i prema Asanji.

Ima li nekih bajkera iz okolnih sela?

Da znamo gde da svratimo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

rboban me je danas pocastvovao svojim drustvom. Raspored uobicajen: voznjica po okolino, ,malo off malo onroad :) a zatim se zna, rostilj.

 

Le38M_picture002800x600zx7.jpg

 

Vezbali smo kako se to radi, jer ce uskoro biti sa vise zvanica! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: power of dreams

Evo, danas je bio divan dan koji sam iskoristio i prvi put ove godine provozao svoju masinu. Tura je bila oko Kragujevca, kroz neka seoca i jedna slicica za uspomenu!

 

post-2214-12878993255441_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Pancevo - Bliski Istok
  • Motocikl: Yamaha XVS 650 classic

Malo pre m1losh i ja stigli sa celodnevne voznje. Planirali jedan "krug" po Banatu i ostvarili. Provozali oko 250 km u turi Pancevo-Vrsac-Zrenjanin-Pancevo. Prijatno vreme ali jos uvek mnogo zimskog sivila. No taman da se malo "napune baterije" i nekako pregura do prave sezone

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW R1100GS

Juce smo Redoran i moja malenkost takodje malo protegli tockove.

Krug: Zemun - Surcin - Ostruznica - Mostanica - Vranic - "neka sela" - Obrenovac - Ada :)

Tu smo se razdvojili jer sam ja hteo da obidjem i familiju u Pancevu.

Otvoricu temu da ne stavljam ovde vise od jedne slike...

 

 

post-833-1287899330199_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova

tragajuci za nekim specificnim terenima, totalno neocekivano, naletim na Strazevicu. danas Bata i ja opletemo XL sestre do tamo.

mesto je blesavo za off road, a u sred BG-a je, osim toga, vojska se iselila (bar ovi iznad), nigde zive duse niti ograde. prilaz putem iz Rakovice, ili iz Resnika. za laganu cvaju 125-cu, mila majka. evo vam slike pa gledajte

 

R0aOE_img2016atn6.jpg

 

KmFKa_img2017aoj1.jpg

 

Bata gleda drugu sestru...

OHuun_img2018ahg5.jpg

 

nova frizura i jedan nalet vetra umalo nisu bili kobni po mene  ;D

ItO0O_img2020ajq7.jpg

 

sve u svemu...

VW25n_img2025alm2.jpg

 

onda protegosmo noge do obliznje Avale, da proverimo kako teku radovi na tornju (hm... teku... ::))

Ia7nm_img2026aiq1.jpg

 

RKnux_img2028azv2.jpg

 

e, da, posto sam bio na Strazevici, jel zna neko koji je period poluraspada uranijuma? nije valjda vise od 8-9 godina?!  ;D ;D ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

Obilazak ski-staze Zajecar ali ima i suvise blata za penjanje motorom  ;D ;D

 

i naravno pravac za ciscenje guma od blata ..... ;)

 

post-861-12878993304883_thumb.jpg

post-861-12878993305664_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd/Surcin
  • Motocikl: Suzuki SV650S

Subota! ne radimo. ni ja a ni ZekaZmaj, jos toplo pa gde ces bolji dan nego da izvozamo oko 140 km puteva oko Beograda.

Krenuli smo iz Surcina preko Dobanovaca na Ostruznicu preko Mostanice do Vranica.Ufff ala ovo zvuci.Nikad nisam ni znao da moze da se dodje do Vranica ovuda (a ja uvek isao na ibarsku).jako lepe krivine jako lepe shumice i predeli oko BG.Malo svratili u vranic kod nasih prijatelja pa opet sporednim putevima za Obrenovac preko eeee pa ne znam kako se zovu ta sela preko kojih smo dosli do Obrenovca ali smo dosli malo se provozali kroz obrenovac pa nazad za BG naravno preko makisa pa malo na adu.u svakom slucaju super voznja po okolini Beograda a evo i nekih slika.

 

404.jpg

 

1DoMJ_putovanje02feb2008008zm3.th.jpg

 

57OQA_putovanje02feb2008010ox2.th.jpg

 

9ZUMZ_putovanje02feb2008024bf2.th.jpg

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd/Surcin
  • Motocikl: Suzuki SV650S

Kod tebe sledece nedelje.Hteli smo i ove nedelje i bili smo blizu ali smo se nesto duze zadrzali u gostima.tj. nisu nam dali da idemo.

 

Mogli ste od Barajeva preko Sibnice i Darosave do Lazarevca, tj do mene na kafu!! Krivina kol'ko 'ocete! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW R1100GS

Četvrtak. Sunčano jutro najavljuje lep dan. U Beogradu se sprema defile mojih prijatelja po ulicama kao znak podrške na politička dešavanja na Kosovu. (Kako sam krenuo kao idiot na dnevniku). Nekako mi mrsko dok sam na odmoru da Beogradu i ime čujem. Odlučim da idem u kontra smeru. Do planine Jastrebac nadomak Kruševca. Do Jastrebca lep put. Sela su mi baš zanimljiva i dečica koja mašu dok prolaziš. Nekoliko puta su me štrecnula. Reko možda je neko koga poznajem... Međutim, ubrzo sam shvatio da je to samo dečiji hir. Mada lep gest koji srcu prija. Kako sam došao blizu cilja primetio sam da na planini baš i nisu isti vremenski uslovi kao u njenom podnožju. Dočekao me sneg koji se još zadržao na vrhu i led u krivinama. Taman misliš evo ga suv deo puta kada Afrika počne da se rita levo desno. Ovo su meni prva ritkanja velikog motora tako da je adrenalin lepo radio. Sreća pa me je planina hladila od pregrevanja. Na samom vrhu asvaltnog dela puta nalazi se veštačko jezero koje je okićeno lepim vilama. Naime, nekada fabrički gigant Kruševac kako i dolikuje gigantu imao je odmaralište. Tako da su tu silne vile od sada skoro propalih fabrika i firmi: Merima, Rubin, Jugobanke sada Komercijalne banke, Trajal...

Parkirao sam motor i peške napravio jedan krug oko jezera. Kasnije sam probao malo i off road ali sam vrrrrlllloooo brzo primetio da to i nije toliko pametno kada si sam sa velikim motorom. Naime na jednom delu puta sam trebao da okrenem motor i ni sada mi nije jasno kako sam to uradio. Ima tu i nekoliko slikica da dočaraju ovaj lep putić.

Sutra nameravam da krenem kući za Zemun iz Kruševca što sporednijim putem. Planiram da obiđem manastir Ljubostinju, Mrčajevce i da se kroz Lazarevac približim Beogradu. Znam da petkom uglavnom radite tako da ću ići sam. Ukoliko prolazim nekom pored kuće neka pusti SMS pa da navratim na čašicu razgovora. Br. Telefona je 064/8606176.

 

 

post-833-12878993948965_thumb.jpg

post-833-128789939495_thumb.jpg

post-833-12878993950017_thumb.jpg

post-833-12878993950535_thumb.jpg

post-833-12878993951053_thumb.jpg

post-833-1287899395173_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Jastrebac i jezero su prelepi, samo je ova voznja mnogo bolja u vreme leta. Mala BJB ekipa je vec vozila ovu turu proslog leta na vise od 40 stepeni i bilo je odlicno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja