Jump to content

Moto Zajednica

Dogovor o kalendaru MZ Svet-a za 2011.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: nis - bela crkva
  • Motocikl: voshod 3m, moto guzzi falcone

ja cu peske :nanana: bez zezanja, nemas se cega bojati. letos sam vido coveka iz rijeke sa bmw0m na skupu na bovanskom jezeru (pola puta aleksinac-soko banja) a preprosle bila je citava grupa pirata (ne secam se odakle tacno bejahu, negde iz istre) kazu ljudi da se proveli ko bogovi (jos i teli da mi zdipe majcu sa mapom srbije da tamo provociraju te napaljene budale koje pominjes a ima ih svuda :jee: ) u bc ima 26 nacija (mada mi izbrojasmo do 15-16 :zvizduk: ) i niko te ne pita sta si. mnogo njih i ne znaju sta su jer su iz mesanih brakova. u katolickoj crkvi vise ljudi krsti se pravoslavno za bozic (katolicki) pa nikom na pamet ne pada da oko toga pravi dramu. kako je u sremu ne znam,ali ovde te niki nista ne pita. to tvrfdim. a uostalom, sigurno ima nekog ko ce doci sa tvog pravca, pa se organizujte...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Pratim temu i ocekujem skup. imat cu oko 320 km i nesto vise od 6 sati jahanja. sto mi se i nesvidja bas. jos moram da mjenjam rutu jer necu da idem preko beograda ni pod razno. Al u biti ok je. planiram dolazak samo da se konsultiram s kolegom mihom. idem do njega ovaj vikend slavit vincešku pa cemo popricat o tome uz pićence. :D

 

Vas dvojica i ko god podje sa vama, lepo dodjete do N. Sada, a dalje vas ja vodim. Nema potrebe da se ide kroz Beograd jer bi tuda bilo dalje. Ima mnogo kraci put, a i lepsi je . :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Beli Manastir

Pratim temu i ocekujem skup. imat cu oko 320 km i nesto vise od 6 sati jahanja. sto mi se i nesvidja bas. jos moram da mjenjam rutu jer necu da idem preko beograda ni pod razno. Al u biti ok je. planiram dolazak samo da se konsultiram s kolegom mihom. idem do njega ovaj vikend slavit vincešku pa cemo popricat o tome uz pićence. :D

 

Vas dvojica i ko god podje sa vama, lepo dodjete do N. Sada, a dalje vas ja vodim. Nema potrebe da se ide kroz Beograd jer bi tuda bilo dalje. Ima mnogo kraci put, a i lepsi je . :takoje:

 

E ovo mi se svidja. vec vidim da ce ovo da bude jedna ugodna voznja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Mislim da nema nikakvog problema da se organizuje prikljucenje nekim clanovima, zavisi od rute i da se zajedno ode do odredista.Bilo bi lepo dogovoriti se za tacan broj zainteresovanih iz HR kao i mesto sastanka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Ma da!

 

Da se tu lepo spakuje ekipa iz zapadnih nekada nam bratskih republika SFRJ, pa na gomilu do Lijana i s njim dalje ili da se u krajnjem slučaju uradi ono što je Vuja pominjao sa zvaničnim pozivnicama na memorandumu AMSS i da se spremi delegacija da vas dočeka na graničnom prelazu...

 

Grupa je grupa, ne zbog drumskih bandita a la Mad Max, već zbog ne daj Bože nekog kvara ... pu, pu, pu, daleko bilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

1. Drumskalisica - Bela Crkva

2. Miloshenda - Golubac

3. Picasoo - Golubac

4. Šumi - Bela Crkva

5. Vuja - Bela Crkva

6. deki - Bela Crkva

7. jigoro cano - Bela Crkva

8. Zverinjak - Bela Crkva

9. Đenka - Bela Crkva

10. Čika Dule - Bela Crkva

11. Scorpija - Bela Crkva

12. Mihac (MZ) - Bela Crkva

13. Plavi Golub(Bivolje)- Bela Crkva

14. Makica - Bela Crkva

15. Demro.st - Bela Crkva

16. Demro.st.junior - Bela Crkva

17. DUKI - Bela Crkva

18. Dzoni - Bela Crkva

19. KATAKLINGER - Golubac

20. MZ RIDER - Golubac

21. Fruškogorac i sin

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

e koliko je ta bela crkva udaljena od novog sada jel ja do novog sada imam 250 km najmanje

 

bolje da neznas... 1zvizduk.gif211km.. Preko Beograda a preko Zrenjanina 174km1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

auu brate pa daleko je ufff a neznam tam tjedan prije skupa cu vidit dal idem ili ne jeb to mi je sam 100e goriva

 

Jbg.... 1neznam.gif ima 270km.. (u jednom pravcu) 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Tacno,gorivo je dosta skupo,na zalost,ove akcize ne nameravaju da skinu jos neko vreme sigurno <_< ,ali uvek postoji ono ALI,na ovako nesto ne ide se svaki dan,ipak je vredno troska,koga realno imamo svi ovde,bez obzira na udaljenost.Posto dolazite iz relativno daljeg podrucja,ako je bas frka za lovu i corbu,pa da se organizujemo i za to,svako po 2l goriva i eto...kolko/tolko :moto3: ,samo okacite kanistere.Predlog je uzasno glup jel da,al i ovo vreme i situacija u kojoj se nalazimo takodje nista nije bolja.

 

Slucajno sam pogledao ovu temu negde pri pocetku,kad ono pljustali minusi Lordu Oblivionu za postavljene slike Bele Crkve,tj,jezera gde smo mi bili.Koliko god je bilo premisljanja,taj predlog je prevagnuo i odluceno je da idemo tamo.Iz tog razloga,individuu koja je nalupala minuse i time pokazala dozu sopstvene gluposti,kulturno bih zamolio da to popravi,nema smisla,decko je samo hteo da pomogne.Ovde ima vecih nebuloza pa se ne ,,kaznjavaju,, !

 

Ta mogucnost davanja + i - je tolika glupost da to nije normalno !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

ako bih išao onda bi na osjek pa na ilok da idem sa razorom onako kako smo isli u kisač

 

Miha, do Kisaca, pa na Novi Sad, pa dalje idemo zajedno. Ovo ti je jos dobro ispalo, zamisli kolko bi te kostalo da je skup negde kod Nisa ( jos oko 330 km od N. Sada ) . Ovo ti jos dodje blizu .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

ako bih išao onda bi na osjek pa na ilok da idem sa razorom onako kako smo isli u kisač

 

Miha, do Kisaca, pa na Novi Sad, pa dalje idemo zajedno. Ovo ti je jos dobro ispalo, zamisli kolko bi te kostalo da je skup negde kod Nisa ( jos oko 330 km od N. Sada ) . Ovo ti jos dodje blizu .

 

370km.... 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Jos da nadjemo zborno mesto,pa onako svi djuture tamo,uh.... :moto3: bio bi to lep prizor :jee:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Pa udri po gitari :moto3:

 

 

 

Cujem da vam mozda treba kontakt onog kafea na jezeru gde smo bili letos nas trojica... Na zalost nemam, nisam im ni trazio ;)

 

ps. hvala kolegi na minusima, ako mu se ne svidjaju fotke nek napravi svoje pa nek postavi. I da, neke Jawe bolje idu od nekih Mzova :zvizduk:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja