Jump to content

Moto Zajednica

Peugeot V-Clic 50

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Peugeot V-Clic 50

 

news_qingqi_peugeot_v_click.jpg

 

Dajte svoj komentar isključivo ako ste vozili ili posedovali ovaj skuter. Nipošto nikakve komentare u stilu "čuo sam", "rekli su mi" i slično. Odgovorite na sledeća pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima biće istog trenutka obrisan.

 

1. Godište skutera koji ste vozili:

Navesti tačno godište skutera koji ste vozili..

 

2. Vreme provedeno na skuteru:

"Posedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Šta mi se dopada:

"Odlične kočnice i dobra zaštita od vetra." ili "Sjajan za duža putovanja, odličan položaj vozača, mala potrošnja" ili neko može napisati i par pasusa ako želi, tim bolje.

 

4. Šta je moglo biti bolje:

"Prednja kočnica ima loše doziranje i slaba zaštita od vetra" ili nešto slično u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vaš mali review. Tu sad može svašta da se napiše, da se detaljnije objasne i opišu stvari iz prethodne dve stavke i da se još malo priča o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i može se dati i neka ocena i recimo preporuka za kupovinu. Takođe, ovde bi bilo dobro da onaj ko je proveo više vremena sa skuterom napiše na šta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o održavanju...

 

Najlakše vam je da uradite copy-paste sadržaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vaš odgovor:


[b]1. Godište skutera koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vreme provedeno na skuteru:[/b]


[b]3. Šta mi se dopada:[/b]


[b]4. Šta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: bj , NS
  • Motocikl: Peugeot V-Clic

1. Godište skutera koji ste vozili:

2010

 

2. Vreme provedeno na skuteru:

skuter sam kupio nov, trenutno je na satu 70 km

 

3. Šta mi se dopada:

trazio sam neki skuter za varijantu "kuca-poso", odustao od kineza i odabrao najjeftiniji model na trzistu, a to je ovaj v-clic od 1000 €. Dakle, dopada mi se cena. Sam skuter je verovatno nekakva kopija kineza, samo se jos ne zna sta je starije koka ili jaje. Uglavnom, lep je, crne boje, kompaktan, ima stalno upaljeno oboreno svetlo koje je izuzetno jako i ima odlicno podesen snop, a dugo svetlo je mozda previsoko, ali zadovoljava, ipak je na visini odo oko 1 metar. Far se nalazi na upravljacu, a ne na prednjoj maski sto je, po meni, bolja varijanta. pored brzinomera poseduje i pokazivac nivoa goriva. Trosi bezolovni i ne pravi se mesavina niti sam pravi istu. ulje je 5W-40

 

4. Šta je moglo biti bolje:

 

imam utisak da su zmigavci mogli biti reseni malo bolje, odnosno da su mogli biti sire postavljeni. to sam skontao gledajuci druge skutere u saobracaju, i zmigavci se u stvari tesko opazaju.

podizanje skutera na nogare je bas posao, nema sa strane neku sipku da se lakse uhvati samo iznad stop svetla nekakva armatura, sto je , opet, dakleko, tako da se podizanje skutera radi tako sto se cima za rucke i gazi po nogari. mislim da je to lose resenje.

prostor za noge je relativno kratak, nosim broj 43 i knap je

prostor ispod sedista je ogroman, ali, ne moze fullface kaciga da se uglavi unutra (iako su rekli da moze)

posto je ovo bukvalno prvi skuter koji vozim, moram reci da je tvrd za voznju

 

5. Moj utisak:

 

skuter je za ove pare sasvim solidan, obzirom da se radi o ozbiljnoj firmi koja je stala iza njega, posto je 4T motor, radi sasvim stabilno, ko singerica, prede... :rolleyes:

Kako sam vlasnik istog, moj je utisak subjektivan, a i nisam puno presao, gotovo nista, tako da mogu samo da dam komentar o izgledu. o perfomansama malo podataka, jer je jos u fazi razrade motora, ali kad mu dodam gas, hoce da povuce...

 

Kad probam skuplji model znati cu sta sam kupio

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: KAWASAKI ZX4R i KEEWAY SPEED 125ccm

1. Godište skutera koji ste vozili:

2008

2. Vreme provedeno na skuteru:

5000km

3. Šta mi se dopada:

sve, zgodan za voznju, prednja kocnica je disk, zadnja nije, dobar polozaj vozaca, sve je dobro....

 

 

Uzgred, resio sam da prodam ovaj skuter zato sto sam kupio motor:

 

Motor je dobar, ja sam drugi vlasnik, blokada nije skidana. Prvi vlasnik je pao sa njega i izgulio ga, ja nisam sredjivao plastiku..

Nikad se nije kvario, kais redovno promenut na 5000km

 

evo pa pogledajte, ako je neko zainteresovan, tu je moj broj :

http://www.mojauto.rs/polovni-motori/1155840_Peugeot_2533_V-clic_2008_god

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

1. Godište skutera koji ste vozili:

2011

 

2. Vreme provedeno na skuteru:

nez tacno oko mesec dana

 

3. Šta mi se dopada:

dopada mi se to sto je lagan za voznju, mali je potrosac, ide lepo, nije mnogo komplokovan, kompresija odlicna, itd..

 

4. Šta je moglo biti bolje:

trebala bi biti bolja zastita od vetra, i veci prtljaznik ispod sedista.

 

 

5. Moj utisak:

kao gratski skuter se pokazao odlicno ,sve je korektno.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja