Jump to content

Moto Zajednica

Moj dvotockas hara SAD-om

Recommended Posts

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Ne znam kako nisam video ranije ovaj putopis ,ali sada mu posvetih puna 3 sata.Vrhunski si opisao tvoje putešestvije,svaka čast chupakabra :takoje:

Jedan od boljih na forumu,šteta što ga nisi završio!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova

Ne znam kako nisam video ranije ovaj putopis ,ali sada mu posvetih puna 3 sata.Vrhunski si opisao tvoje putešestvije,svaka čast chupakabra :takoje:

Jedan od boljih na forumu,šteta što ga nisi završio!

 

Hvala. Eh fali samo jedan post. :) Mada on stoji napisan do pola na racunaru i ceka zavrsetak. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Bela Palanka
  • Motocikl: Yamaha XT 600 2KF

Ja stigo do pola, ovih dana i ja da mu posvetim jos jedan sat i gotovo, pa posle da cekamo zavrsetak, e cupakabra da sam te samo ranije znao 1lol.gif, ja sam bio na planini Sierra Nevada, u Kaliforniji radio u Kit Carson Lodge-u isto 2010. Jula meseca, puna 4 meseca kada si i ti bio tamo, pa se prisecam slicnih stvari koje sam radio, i bavio se biciklizmom 5 godina, i danas u Srbiji vozim cannondale-a, mogli smo zajedno pedalati, po Americi ali ja onim avijaticarkama ne bih oprostio sigurno1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova

Ja stigo do pola, ovih dana i ja da mu posvetim jos jedan sat i gotovo, pa posle da cekamo zavrsetak, e cupakabra da sam te samo ranije znao 1lol.gif, ja sam bio na planini Sierra Nevada, u Kaliforniji radio u Kit Carson Lodge-u isto 2010. Jula meseca, puna 4 meseca kada si i ti bio tamo, pa se prisecam slicnih stvari koje sam radio, i bavio se biciklizmom 5 godina, i danas u Srbiji vozim cannondale-a, mogli smo zajedno pedalati, po Americi ali ja onim avijaticarkama ne bih oprostio sigurno1jee1.gif

 

Bio sam i ja na SIerra Nevadi sledece godine. Na jezeru Tahoe. :) E posle toga sam jos vise putovao. :) Celih 40 dana. Imam 10.000 slika sa DSLR aparatom (a ne sa ovim sranjem kojim sam tad slikao). Al nisam pisao putopis. :( Samo slike. Mada kad gledam slike mogu se setiti skoro svega ali dosao izgleda i ja u godine pa nemam vremena za pisanje. :)

 

A ti si bio u Karson SItiju ili negde drugde?

 

PS. ZNas li Nikolu Koleva iz Belu Palanku? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova

Jes' iso ti u Spaniju ko sto si planirao? ;)

 

Nisam Mrva. Upoznao sam par meseci posle toga neku mnogo lepsu i bolju. ;) Do godine sam imao putasestvije po Americi sa njom tako da te sledece godine nije bilo bicikliranja vec 40 dana vozovima, autobusima, kolima i avionima. E sad ta ista mi je sad verenica, a za mesec dana cu je i ozenim. :)

 

A sto se tice bicikliranja po Evropi, zbog ove sto cu da je zenim sam isao bicikolm u Veneciju preko Madjarske, Slovenije pa na Italiju. 1000 km za 8 dana. E to je vec neka druga prica koju bi valjalo pretociti takodje u putopis. ;)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Bela Palanka
  • Motocikl: Yamaha XT 600 2KF

Kako ga ne znam, vozimo motore po nasim krajevima, i znamo se od ranije, on mi prodao tog cannondale-a, kog vozim i volim i dan danas, kako ga znas ti? Preko bicikala, ili preko fotkanja? Putopis ti je sjajan, samo tako nastavi i ubuduce kroz zivot, svaka cast 1care.gif... radio sam tacno u Kit Carson Lodge, na Silver lake-u, hwy 88, put za jezero Tahoe, takodje sam putovao i do jezera, Kit Carson, Reno, itd.po Kaaliforniji, cak sam putovao i bajsom nekim nadjem od gazde neki koliko pedala da istrpe pritisak, ali samo vozio 50km.maximalno, da sam imao neko pravo drustvo(ludo)mozda bih ostao i dan danas tamo...putopis koji si napisao sam se toliko pronalazio u tvojim pricama da je to strasno, probudio si u meni divna secanja na to prelepo iskustvo koje sam i ja imao tamo, npr.bube koje si opisao, kad sam video mrava veceg od mog palca, prvo sam se prekrstio, cak sam morao da ga slikam, a da ne pricam da sam sve te cari uslikavao nokijom n82, ali zavrsavala posao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Ne znam kako nisam video ranije ovaj putopis ,ali sada mu posvetih puna 3 sata.Vrhunski si opisao tvoje putešestvije,svaka čast chupakabra :takoje:

Jedan od boljih na forumu,šteta što ga nisi završio!

 

Hvala. Eh fali samo jedan post. :) Mada on stoji napisan do pola na racunaru i ceka zavrsetak. :)

 

Pa napiši još tu jednu polovinu i postavi.Mada vidim da ima novih detalja (verenica),pa imaš sigurno prečih stvari :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova

@Jogi: Ja sam bio u Incline Village, to ti je na severu jezera. Eh vidis ja sam od gazdine 4 bicikle koje nisu bile u voznom stanju, koje je drzao na tavanu, napravio sebi jednog "Puha" starog 40 godina i sa njime obisao jezero za pola dana razgledanja. Ima oko 130km krug. Mnogo divno iskustvo.

 

A Dzonija znam zato sto je meni svojevremeno prodao biciklu koju sam pokolnio verenici za godinu dana veze. :) Od tad se druzimo... Idemo i da fotkamo zajedno.

 

Evo neke i od mojih fotki:

https://www.facebook.com/ugljevarevic2

 

@Milanezi: Sve znas. Sad je u jeku organizacija vencanja, kupovina nekretnine, ucim za neke ispite, pokrecem imigraciju za Kanadu... Tako da veruj mi, nemam vremena ni da prdnem. :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1360 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Sve što je lepo, kratko traje, a ovaj putopis nema ni kraj, na žalost.

 

I šta sad mi da radimo? Da čekamo da ti porastu unuci pa da nam oni kažu šta im je deda pričao šta je radio u Vašingtonu, tamo, nekad?

 

:Mina:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: ...BG & UK
  • Motocikl: z1000sx

Ja malo sa zakasnjenjem ,ali stvarno uzivah citajuci i nikako mi nije jasno kako si uspeo toliko da proputujes za kratko vreme 0stabre.gif ..svaka cast 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja