Jump to content

Moto Zajednica

Uvex gt 350

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS, Versys 1000, GSA, ZX-6R, Aprilija Caponord,Africa Twin, Super Tenera XTZ 750

Stigla danas preko Sekule, crna za mene i bela za Arakisa :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Ljudi ja sam danas narucio kacigu,naravno preko ovih iz krusevca...sekulu nahvatati...al nema veze jos i bolje jel zbog kupovine motora nema sanse da bi se stisao toliko :D samo sto nije bilo vise M bele pa sam morao crnu :/ al nema veze,nadam se da ce mi biti ok velicina,cika Arakise koja je velicina tvoje kacige?utisci?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12230 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Juče stigla i danas mi je doneo naš dobri i prepošteni Aca, Mazak na forumu. Nije sasvim bela već neka perla - bela. Lepo urađena kaciga, dobra unutrašnjost, odličan sunčani vizir koji ne menja boje okoline. Veličina je M za obim glave od 57-58cm. Meni odgovara jedino što mi je relativno "plitka" u odnosu na staru Nolan N 101. Malčice me steže oko slepoočnica ali nadam se da će se razgaziti posle nekog vremena. Ima antifog premaz iznutra ali mi je ipak malo zamaglila večeras na semaforima (crvenim).

 

Sve u svemu mislim da za tih 70 evra trenutno nema bolje flip - up kacige, u nivou je Nolana ili Caberga koji su bar duplo skuplji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Super!tako sam i mislio,u svakom slucaju za te pare realno nema bolje sve i da nesto nekome ne odgovara,moze lako da se proda...taman sam planirao da dodjem ovih dana do labosa da vidim za neke stvarcice za motor,pa i da probam kacigu,posto je i moja M,pa ako sam se zeznuo,da otkazujem i porucujem L.ps skuterce radi kao podmazano od kad smo sredili sa strujom ono! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Juče stigla i danas mi je doneo naš dobri i prepošteni Aca, Mazak na forumu. Nije sasvim bela već neka perla - bela. Lepo urađena kaciga, dobra unutrašnjost, odličan sunčani vizir koji ne menja boje okoline. Veličina je M za obim glave od 57-58cm. Meni odgovara jedino što mi je relativno "plitka" u odnosu na staru Nolan N 101. Malčice me steže oko slepoočnica ali nadam se da će se razgaziti posle nekog vremena. Ima antifog premaz iznutra ali mi je ipak malo zamaglila večeras na semaforima (crvenim).

 

Sve u svemu mislim da za tih 70 evra trenutno nema bolje flip - up kacige, u nivou je Nolana ili Caberga koji su bar duplo skuplji.

 

vido kacigu, extra je :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Kaciga je bez veze. Plitka, podbradak je blizu brade i nosa, kajiš za kopčanje je suviše pomeren u nazad i kolje ispod grla, patent za zaključavanje podbratka je suviše jak i krut, kad poželim da spustim podbradak moram da zapnem, sunčani vizir ima kikiljavo rešenje za spuštanje i dizanje naročito kad ste u rukavicama, ispod brade ne zatvara dovoljno pa duva, deo unutrašnjosti koji ide oko glave je kao da sam stavio zidarski šlem na glavu, kad dižem podbradak sve ide glatko osim kad ga zaključavam na vrh glave jer tada moram da pridržim potiljak kacige da mi se ne bi svukla sa glave, boja nije dovoljno bela, plastike krckaju pod rukom.

 

Sve u svemu, za te pare nema bolje jer isto to važi za gotovo sve flip-up kacige. Kod nekih više, kod nekih manje izraženo. Moja topla preporuka naročito za 69.95e. Inače, i meni stiže ista kao Arakisova ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Split-Dalmacija
  • Motocikl: BMW R 80 RT

Meni je stigla kaciga jutros i odmah sam naprvije 50 km sa njom. Malo je teža od Uvexice koju sam imao do sad, malo je bučnija. To su moji prvi dojmovi. Zadovoljan sam.

p.s.

scuba ima primjedbu na polugu sunčanog vizira. i meni je malo neobično smještan ali nakon par otvaranja sam navikao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Nadam se da ste shvatili šalu. Zaista je sasvim dobra kaciga pogotovu kad razmislimo o ceni. Posle pune dve sezone svakodnevnog nošenja, moj Schuberth je došao na red za temeljno održavanje. Izgreban vizir, izgreban sunčani vizir, treba oprati postavu... Vizir košta 70e kod louisa, sunčani košta 50. A sve resto?

 

Posle dve sezone, Šubert krcka pod rukom, sistem za bravljenje je oslabio pa mi padne podbradak kad trucne motor, viziri su izgrebani od upotrebe i mnogo koštaju. Sve teže se bravi podbradak... sad bar imam novu kacigu po ceni vizira. Malo li je?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

narucili mi te uvexe,kumu,poznaniku(kojem su ukrali moju nolan) i meni! zna da je uvek "koliko para,toliko muzike" ali mislim da ova ima svira i vise nego sto vredi! a na oko mi se dopada,pa cemo da vidimo kada stigne!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova

јел провалио ко...

 

...на врху се налази мали двоположајни преклопник, претпостављам за циркулацију, ал нема шансе да провалим који је положај за шта, па ако неко зна...

 

:D<_<

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12230 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Arakise, koje si ugradio slusalice i mikrofon, i kakvi su utisci, jel probano u voznji?

 

Imao sam već neke za komp i ugradio ih bez problema. U vožnji zvuk taman pokriva buku motora i guma koja dolazi sa donje strane - ispod brade.

 

Napominjem da imam Nokiu N95 i Joškin komunikator ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Arakise, koje si ugradio slusalice i mikrofon, i kakvi su utisci, jel probano u voznji?

 

Imao sam već neke za komp i ugradio ih bez problema. U vožnji zvuk taman pokriva buku motora i guma koja dolazi sa donje strane - ispod brade.

 

Napominjem da imam Nokiu N95 i Joškin komunikator ;)

 

Bez veze :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR F2

Jel bi mogao dobro posluziti onaj mali komunikator iz oglasa sto je bio 2300 (sad je 2000) za tu Uvex gt 350, sta mislis? Negde sam procitao da si ih ugradjivao, ali konkretno me zanima tvoje misljenje za ugradnju u ovu flip.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12230 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Taj mali komunikator može da posluži ali uz korišćenje samo te kutijice i ugradnju u obe kacige PC slušalica sa "boom" mikrofonom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12230 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Dođi neko popodne u Laboratoriju pa da uz kafu popričamo o svemu tome što te interesuje ;) i da vidiš Uvex.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

Izgreban vizir, izgreban sunčani vizir, treba oprati postavu... Vizir košta 70e kod louisa, sunčani košta 50. A sve resto?

 

na nolanu smo kod kolege ispolirali vizir,vozio sam na reliju sa njom i nije bilo strafta ili tragova na njoj! vidi sa nekim farbarom,poliraju one plasticne farove!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja