Jump to content

Moto Zajednica

Šusumenko... (Šumi Zmajček)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 751 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: yamaha fz 750 genesis

znam taj osecaj, vozio sam bajs 5-6 godnina aktivno! zima-leto nebitno, vozio sam na -25 stepeni.. 1lol.gif a sad me mrzi i peske da idem cim vidim da pada sneg.. 1ups.gif znam taj osecaj, i da dodam onaj kad unoc imas grceve u nogama od hladnoce.. 1zvizduk.gif

 

nisam seo na motor od 24.11.2012.. 1zvizduk.gif (isao u Kg)

Ja bajs vozim i leti i zimi,kupila moja luda zena onaj sobni pa me maltretira <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ma i ja sam kad sam bio mladji vozio po zimi ali apn4,posle na poslu motorne sanke kad treba,a sad bole zglobovi,kolena....veruj mi osecaj je fantastican <_<

 

 

Mitre, ne zezaj omladinu. Stariji sam od tebe - a još mi ništa ne krcka sem desnog kolena koje sam povredio u saobraćajci - i to kolima ! Evo, vozo se ja i juče i prekjuče, najgore mi bilo juče jer me uhvatila kiša kad sam se uveče vraćao kući !

 

img0912-800x600.jpg

 

A samo sam išo prepodne do kvantaša da kupim krompir

 

img0911-800x600.jpg

 

Na kraju, MZ spakovan na suvo :

 

img0918-800x600.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 751 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: yamaha fz 750 genesis

pa neko naj...e pre neko kasnije,ja zimi vozim kola i igrice na kompjuteru,a smrzavanja mi je dosta i na poslu <_<

p.s.kakva ti je to barica ispod harlija,ne zezam te :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

aa,,liscu,,jel to rastina makina parkirana kod tebe :takoje:

nismo svi isti sa zdravljema i necuvamo se svi isto pri voznji,mene mrzi da se oblacim 15min da bi se 15vozio,zato obicno i nazebem i.iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

.zato spakujem motor, i na prolece odpakujem...zdravlje je zdravlje pre ili kasnije,,stigne...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Sumi, svidja mi se guma... :takoje:

 

Samo ti teraj dok god mislis da je ok... Uvek je bilo onih koji voze i po snegu, a ima i onih koji pakuju masinu cim malko zaladi... U svakom slucaju, svaka cast na tvom entuzijazmu... :moto3:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Ja bih pravio "gume za sneg" , sa ekserima za beton , nego ne mogu da nadjem dovoljno debele (6 mm) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

pa neko naj...e pre neko kasnije,ja zimi vozim kola i igrice na kompjuteru,a smrzavanja mi je dosta i na poslu <_<

p.s.kakva ti je to barica ispod harlija,ne zezam te :zbunjen:

 

Ma Harli je suv ko barut, a to masno pa obrisano je od mog MZ-a, kad mi je bio otišao semering na lančaniku, pa kad uveče ostavim motor, kapne par kapi preko noći. E za tu svrhu imamo jednu krpu tu u ćošku, pa samo njom malo prebrišemo da ne bi zadnji točak prošao kroz ulje i ostavljao trag po hodniku do izlaza iz zgrade. U tu prostoriju nema niko pristup sem mene i komšije - što tu držimo motore ( a imamo ih još, al držimo na drugom mestu jer ovde nema mesta ), pa tako jednom godišnje - obično na proleće izbacimo sve motore i skutere pa izribamo patos, opajamo paučinu . . .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

Pala je i probna voznja... :D

 

m8q5n13me2g0ntlxojpq.jpg

 

 

 

 

 

 

 

1moto3.gif1moto3.gif1moto3.gif1moto3.gif1moto3.gif

 

jesu li ono fabricke srednje nozice na njemu? skinuo sam sa etz 251 posto sam zadnju nozicu stavio u sredinu,pa mi vise ne trebaju,one aluminijumske..ako treba tebi ili nekom drugom kazite da vam posaljem....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Evo danas castio MZ-a jednom NGK svecicom(B9HS) i novom kapicom takode NGK, mogu slobodno reci da mi motor mirnije radi nego sa predhodnom do sad vozenom Super Bosna f65. Inace po mom iskustvu na MZu mi je pre ove bila NGK B8HS koja otisla ispravna u staro gvozdje zbog neispravnosti navoja koji ulazi u kapu(pojeo se navoj, spadala kapica).

 

Takodje MZ dobio nove lezajeve u prednji tocak i sad moze da se vozi.. 1lol.gif1moto3.gif jer posle onog loma sto sam imao sa njim pri sklapanju ustanovio sam da ima lufta(zazora) u lezajevima prednjeg tocka, no bez obzira na to vozio sam sve do pre nekoliko dana sa tim "luftom".. 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Jel voziš ovih dana po ovim niskim temperaturama? Interesuje me kako se ponaša ta guma po mokrom i na hladnom ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

na mokrom ne znam, ali na hladnom drzi... :D kuci idem za vikend pa pisem utiske kako se guma ponasa..

Probaj kad ovlaži pa javi kako je :jee:

I da li žvaće kad se obara do fuzastera.

 

Ja vozim gradski do nula stepeni pa mi je vrlo bitno kako se gume ponašaju u takvim uslovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja