Jump to content

Moto Zajednica

predstavljanje

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NTV 650 revere

Dakle, ime je Balša, motor je kineski kruzer od 250ccm, kako god da vam kineski i kruzer zvuči zajedno. Ne znam iz kog razloga više ne možemo ko' ljudi da pogledamo oglase nego sad ovo smaračko logovanje, izmišljanje узернаме i пасворда, predstavljanje... al aj kad već mora evo i teme:

 

Poslednjih godina na ulici se pojavilo dosta ''kineza''. Voze ih svakojaki ljudi i staro i mlado a svi imaju zajedničku crtu - videli su za smešne pare nov motor i kupili.

Sad, ja sam kupio polovan od drugara koji mi je dao kranje prijateljsku cenu pa moš'te misliti koliko sam paltio...:)

Ipak nije sve u lovi, ima nešto i u živcima pa bi hteo da podelim iskustva sa ostalima jer moja su zaista Horor! Samo ako vratim dva meseca unazad crklo mi je srednje svetlo(zamenio već četiri sijalice uvek crkne posle sat vremena), crko mi je obrtomer, brzinometar, a bogami i strujometar, crkli su mi žmigavci (prvo prestali da trpću a onda skroz) a morao sam i da otvaram kućišta prekidača na levoj i na desnoj ručici volana jer su prekidači od svetala crkavali pa sam morao da ih čistim i prepravljam a kolko sam provalio moraću da očistim i dugme startera, jer prekida, što znači još jedno otvaranje cele skalamerije što je krajnje idijotski posao. To mu dođe treći put za

Dva meseca a u ta dva meseca uspeli su da mi puknu šrafovi koji drže levu pedalu, dakle i samu ručicu menjača te se sve to lepo raspalo i rasulo po vrućemu asvaltu ..... , ručica sauga (plastična) je pukla tako da sada moram šrafcigerom da palim motor a držač sirene je pukao i ona je sada ko zna gde.Nov štitnik lanca se takodje otkinuo

kad sam naleteo na malo lošiji put pa sam morao da ga bacim ... i tako to ljudi. Jedino što još uvek ne pravi probleme je sam agregat ali motor je tek prešao 20 000 tako da držimo mu palčeve.

Elem, to šta se desilo u poslednjih godinu dana od kad je kod mene ne bih mogao da vam kažem iz prostog razloga - ne sećam se! Mogu da vam kažem da kad sam ga uzeo naišao sam na zanimljiv problem, naime lanac je progrizao rupu u kutiji filtera za vazduh veličine 2x10cm pa nije baš vukao kako treba.Stekoh utisak da možda ta kutija nije baš na pravom mestu al - šta ćete.

 

E dA! Delovi su jeftini!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja