Jump to content

Moto Zajednica

Hayabusa vs GSX1000

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 642 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Honda CBR 954

Kao sto u naslovu pise Hayabusa je gutala izduvne gasove 1000-ke. To se desilo na trkama ubrzanja na moto skupu u Sremskoj Mitrovici.

Vozac GSX1000 Djoka, koji je i pobednik u klasi 1000. \:D/ :prayer: :supz: :redflag:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Kao sto u naslovu pise Hayabusa je gutala izduvne gasove 1000-ke. To se desilo na trkama ubrzanja na moto skupu u Sremskoj Mitrovici.Vozac GSX1000 Djoka' date=' koji je i pobednik u klasi 1000. \:D/ :prayer: :supz: :redflag:[/quote'] 400m u SM je dokaz da boj ne bije svijetlo oružje veæ srce u junaka i to nema veze ni sa Hayabusom, ni sa ZZR 1400 Kawom što su gutale izduvne gasove hiljadarki :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Da sam ja vozio Hayabusu ja vise nikad ne bi izasao na ulicu. :oops:
Mlad si, ima vremena... :paper:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

to je prvi deo price, a drugi da su nakon trke, nesluzbeno ponovo startovali taj K5 i Hayabusa, samo sto je Busu vozio Bobancic. Oduvao ga je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R
Kao sto u naslovu pise Hayabusa je gutala izduvne gasove 1000-ke. To se desilo na trkama ubrzanja na moto skupu u Sremskoj Mitrovici.Vozac GSX1000 Djoka' date=' koji je i pobednik u klasi 1000. \:D/ :prayer: :supz: :redflag:[/quote'] 400m u SM je dokaz da boj ne bije svijetlo oružje veæ srce u junaka i to nema veze ni sa Hayabusom, ni sa ZZR 1400 Kawom što su gutale izduvne gasove hiljadarki :roll:

Da malo pojasnimo šta se dešavalo u SM.Pušile su dvije Kawe ZZR 1400 i jedna Busa,ali morate još nešto znati : STAZA NIJE BILA ( uobièajenih ) 402 METRA,NEGO NEGDJE OKO 300.Vjerovatno bi na dužoj stazi jaèe mašine dokazale superiornost.Žao mi je što im se nisam pridružio,nego su mi,po obièaju,"podvalili" da budem starter.

Nakon trke,NESLUŽBENO,Busa je ( sa drugim vozaèem) oduvala pobjednika ( u pravu si Dex BOJ NE BIJE.....),mada ne tvrdim da bi tako bilo i u zvaniènoj trci,ali bilo je što je bilo.ÈESTITAM POBJEDNIKU :prayer: ,odlièno je vozio sve trke. Ja sam onaj što je "skakao" ispred takmièara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2625 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Zato i pravimo potezanje na 300 metara. Da malo i junaci dodju do izrazaja.

Mada je prosle godine bilo frapantno kako je covek sa 10-kom, KAWOM, uz svo moguce proklizavanje i sitna dizanja, oduvavao sve zivo i na toj distanci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach
Zato i pravimo potezanje na 300 metara. Da malo i junaci dodju do izrazaja.

Mada je prosle godine bilo frapantno kako je covek sa 10-kom' date=' KAWOM, uz svo moguce proklizavanje i sitna dizanja, oduvavao sve zivo i na toj distanci.[/quote']

To ti je barazere OFF. Tema su Suzukiji. Ne mogu da verujem da ti kawa ne placa nista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2625 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM
Zato i pravimo potezanje na 300 metara. Da malo i junaci dodju do izrazaja.

Mada je prosle godine bilo frapantno kako je covek sa 10-kom' date=' KAWOM, uz svo moguce proklizavanje i sitna dizanja, oduvavao sve zivo i na toj distanci.[/quote']

To ti je barazere OFF. Tema su Suzukiji. Ne mogu da verujem da ti kawa ne placa nista.

Ni ja barazere. :shock:

A toliki staz imam. :evil:

Moram im opet natrljati nos.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R
Zato i pravimo potezanje na 300 metara. Da malo i junaci dodju do izrazaja.

Mada je prosle godine bilo frapantno kako je covek sa 10-kom' date=' KAWOM, uz svo moguce proklizavanje i sitna dizanja, oduvavao sve zivo i na toj distanci.[/quote']

To ti je barazere OFF. Tema su Suzukiji. Ne mogu da verujem da ti kawa ne placa nista.

Ni ja barazere. :shock:

A toliki staz imam. :evil:

Moram im opet natrljati nos.

Nisi se sjetio da kažeš da je dvanaestica sa "malim" Radukiæem tukla sve živo par godina za redom.Možda bi te onda stavili na platnu listu... 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

GSX 1000 protiv Hayabuse 1300 nema nikakve sanse ni na parkingu, a kamo li na stazi. Jedina mana Hayabuse je sto ima toliko snage i bez bilo kakve dorade, da trazi veoma iskusne i srcane vozace koji mogu pravilno rasporediti snagu azdaje, bez toga ne vredi mnogo. :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada

Busa i Gixer su dva potpuno razlicito koncipovana motorcikla. Oba u stok verziji mogu savladati 402 metra za manje od 10 sekundi. Razlika je tako mala da rezultat bukvalno zavisi od vozaca. Na zatvorenoj stazi Gixer uz priblizne vozace ima veliku prednost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Stronser

Djole je pobedio u klasi 600 a mali Bane u klasi 1000 je oderao busu koju je vozio isi onaj Djole koji je dominirao u 600. i tada je bane BEZOBRAZNO PROZVAO mog druga Bobana Zriku koji mu je ,OBJASNIO" kako to moj drugar Bane zikin ume da kaze kada neko nekoga ODERE ali ovog puta je na njegovu zalost njemu OBAJSNJENO ! ovo Bobanovo OBJASNJENJE je bilo posle trke ubrzanja bez kvalifikacija ! VELIKI POZDRAV BOBANU majstoru desne rucice volana !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2625 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

A Boban je vec dve godime zvanicno pecaros.

Sta mislis da je jos malo vezbao i da je uvozan ?! Mogao bi i nekom Hondom da poteze. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Beli

A Boban je vec dve godime zvanicno pecaros.

Sta mislis da je jos malo vezbao i da je uvozan ?! Mogao bi i nekom Hondom da poteze. ;)

 

Ufff,grubo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja