Jump to content

Moto Zajednica

Potrebna Mala Pomoc Ako Ima Neko Iz Krusevca

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR800F

Gledao sam neki motor u oglasima koji mi se svijda, a nalazi se u Krusevcu. A posto sam se nagledao raznih oglasa i uzivo zaticao nesto sasvim deseto, a Krusevac je od Zrenjanina udaljen oko 250km,mnogo bi mi znacilo ako ima neko sa malo slobodnog vremena i da se malo razume u motore (mehaniku) da pogleda jedan motor, da ne pravim sebi preveliki trosak ako to nije stanje kao u oglasima. Dakle ako ima neko javite mi se na PM ili ovde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Ja sam iz Krusevca i voljan sam da pomognem ... ali , da budem iskren , poznavanje mehanike mi nije jaca strana ...

Mogu eventualno da ustanovim vizuelno stanje motora i da se raspitam o motoru i vlasniku ... ali za mehanicku ispravnost motora ti nisam od neke pomoci ... pa ako ti to nesto znaci , daj mi podatke o motoru , pa da vidim sta mogu da uradim ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Mogu i ja da pomognem ako treba. Narednog vikenda sam u Krusevcu kod matoraca...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR800F

Easy Rider imas PP

 

Pablo, ako je sve ok sa motorom, otisao bih za vikend da ga uzmem, posto sam ovaj slobodan, kasnije necu moci, tako da bi mi to bilo kasno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja