Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 2024 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

To je najprodavaniji skuter na svetu,nepoderiv je,bila je emisija o njemu,bacali su ga sa 4 sprata i radio je posle.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Motocikl: Suzuki Burgman K7

Negde je bilo reci o ovome ali sada ne mogu da nadjem...Prilikom stavljanja akumulatora na pametan punjac da li je potrebno skinuti kleme sa akumulatora? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Ne moraju se skidati kleme ali je svakako pozeljno. 

Neki skuteri ne vuku ni gram struje pa kod njih se ne moraju skidati kleme dok kod nekih skutera je prisutno trosenje struje (kod kljuc, alarm (pogotovo ako je stavljen od automobila) ili nesto trece) te je tu pozeljno skinuti klemu (obavezno - pol akumulatora) ma da se i ne mora skidati.

Ako mene pitas, vise sam za varijantu da se skine klema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Nagovorim konačno ženu da ode sa mnom da pogledamo jedan XEvo 250... ovaj -> www.motoscout24.ch/4409471


Prozborimo sa prodavcem pokoju, ostavimo 500 apoena domaće valute i svoje "ausvajze", dobijemo garažne tablice da odemo krug da se provožemo...
Srećom mnogo blizu smo naišli na jedno dobro brdo i tu su naši osmjesi, već smanjeni zbog veličine gepeka, nestali potpuno...

Definitivno ovo nije kubikaža na nas dvoje (kombinovane težine od 180 kila) plus računajući da nigdje ne bi išli bez natovarenog kofera, ispod sjedišta, tank torbe i bla bla bla...


Znam da ću sada da budem razapet od zakletih skuteraša koji se bez greške voze i sa manjim kubikažama ali ovo nije za mene...
Na pola brda kada sam zavrnuo do kraja dobio sam jedno duuuuuuuuuuuuuuugo premišljanje bi li krenuo ili ne i na kraju jedva nekako...

Jasno je da to nije motor koji leti, ali želim da mi motor donosi osmjehe na lice, a to je način, ja gas on reakciju...


Sastanak kućnog savjeta je završen, odlučili smo da nam minimalna kubikaža bude 400ccm (iako to za ženu samo znači da će da ide bolje)... pa tako da nastavljamo polako svoju potragu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

... je odgovor na sve dileme... da tačno! Slažem se.
Gledamo ga već dugo, probao vać prije, srećan svime šta se nudi u vezi sa tim skuterom...
Nastojaću svim silama da udomim jednog u što ranijem roku...

Problem sa tim skuterom je taj da su zadnje serije (dupli far) doooosta skupe, a one prethodne su uglavnom navaljale dosta kilometara (prepoznali ljudi putni potencijal i svi su ga kupovali da voze)... ima dosta u oglasima ali za mene je i ABS recimo ključni kriterijum, kao i pređena kilometraža...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 580 postova

Kolega, potpuno te podržavam. Jer i ja imam jednog saputnika, gde nas dvojica smo samo u kilaži oko 180kg i + stvari na to. Tako da minimum nam je 500cm, jer sa tim smo sigurni da možemo bilo gde asfaltirano da prođemo...

Koliko vidim iz CH si, samim tim si sigurniji sa kilometražom motora, tako da puno sreće u potrazi novog ljubimca..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CB500XA

Pozz ljudi, jel trazi neko mozda Burgmana 400? Nudi mi neki momak u zameni za moj BMW, a ne bih da ga menjam na slepo nego mozda nadjem nekog ovde pa se zajedno iskombinujemo...

 

Posto nemam obicaj da uskacem u maxi skuter deo foruma, pisite mi slobodno na PP :)

 

PS. Taj burgman nije u oglasima, 2004. godiste je i ceni ga oko 2000e

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Искрено, мислим да је баш одвалио мушку цену. Какав год да је. Панта продаје свог за доста мање пара а гарантовано је цакум-пакум. Јако тешко би могао цену близу тој да извучеш за стари модел Бугија.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

2003. Али исти је модел. Од 2006. је новији(али је то преломна година па има и новог и старог модела). Његов је сиви. Ту је на форуму.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CB500XA

Nije to nego proveravam da mi nije Panta i pisao :) ovaj je plavo beli, uvezen iz UK pre 6,7 godina koliko je lik i vlasnik. Kaze da je 20000 na satu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova

Verovatno sam u pogresnoj temi ali da ne otvaram novu posto ne mogu da nadjem u pretrazi... Hocu da ugradim onu elektroniku za automatsko paljenje svetla na burgman 400 2007 godiste, jel zna neko jel izvodljivo doci do releja ili do sijalice a da se ne rastura ceo motor?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja