Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

jel neko ima iskustva sa narucivanjem delova sa ovog sajta. posto me muce prednji stapovi razmisljam se da porucim pa me interesuje da li neko ima neke informacije.

 

http://skuterdelovi....viljuske&page=6

 

Ja naručio deo...stigao kad je rečeno lepo upakovan i označen....Meni deluju kao korektni i poslovni...Lik koji šalje je daleko od rečitog preko mejla..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Evo ja malo da se pohvalim..

sdc11601iz.jpg

 

 

Cucete i videti u nedelju.. 1moto3.gif

 

Tooooo koleziiiii :takoje: lepo izgleda nema sta, AlexBGD ako ne stavis Racu na AA nista nisi uradio :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Drugari treba mi mala pomoc tj vise komsiji nego meni. Imam drugara iz pelena sto bi se reklo i odlucio je da se pridruzi Maxi bandi ali nema skuter, pazario bi u vrednosti oko 1500,1600e agregat 200/250ccm, ako ima neko neku preporuku bilo bi od pomoci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 555 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

Drugari treba mi mala pomoc tj vise komsiji nego meni. Imam drugara iz pelena sto bi se reklo i odlucio je da se pridruzi Maxi bandi ali nema skuter, pazario bi u vrednosti oko 1500,1600e agregat 200/250ccm, ako ima neko neku preporuku bilo bi od pomoci.

0stabre.gif Malaguti Madison RS250, X9 250 ili Xciting 250. Otvorite oglase, pare u dzep i put pod noge..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Evo ja malo da se pohvalim..

sdc11601iz.jpg

 

 

Cucete i videti u nedelju.. 1moto3.gif

 

Tooooo koleziiiii :takoje: lepo izgleda nema sta, AlexBGD ako ne stavis Racu na AA nista nisi uradio :P

 

Evo citam i razmisljam, Robert kazu da ne radi trenutno?

Kakav je Dragon, da idem tamo?

Ovaj moj auspuh je kao serpa. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 555 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

Drugari treba mi mala pomoc tj vise komsiji nego meni. Imam drugara iz pelena sto bi se reklo i odlucio je da se pridruzi Maxi bandi ali nema skuter, pazario bi u vrednosti oko 1500,1600e agregat 200/250ccm, ako ima neko neku preporuku bilo bi od pomoci.

Nemojte dalje da trazite. OVO je motor o kome ne treba da se razmislja. Vrlo malo ulaganje u sminku i to je to.

1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Drugari treba mi mala pomoc tj vise komsiji nego meni. Imam drugara iz pelena sto bi se reklo i odlucio je da se pridruzi Maxi bandi ali nema skuter, pazario bi u vrednosti oko 1500,1600e agregat 200/250ccm, ako ima neko neku preporuku bilo bi od pomoci.

Nemojte dalje da trazite. OVO je motor o kome ne treba da se razmislja. Vrlo malo ulaganje u sminku i to je to.

1zdravo.gif

 

dobar dobar 0takoje.gif juce smo gledali X9 evolution 2003 ....extra, super, ide ko blesav, prav ko strela bla bla bla (reci prodavca) ja reko daj da probam i krenem da ga skinem sa stendera kad ono kao da je zakovan za beton ( kriv stender samo tako ali i to negira prodavac, kaze znas mnogo je on tezak 250ccm aahhhaaa da ) ali nema veze idemo dalje, da bi isao pravo volan moras drzati u desno, pri brzini od 60km/h krece sav da se trese, kocnice skripe, curi ulje na glavi,cilindru iliti raspao se na sve strane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Hvala za preporuku, momci! Moj X9 nije bez mane, ali je zdrav komad, koga zanimaju informacije iz druge ruke može da se čuje sa Kostom jer ga kod njega servisiram.

 

Imao sam problem sa hladnim startom, što nije ni čudno - Kosta je izvadio vodu i štroku iz karburatora. Tu sam ja kriv jer sipam redovno evro bmb na Jugopetrolu na Autokomandi, a nisam znao da nikada ne čiste rezervoare :zbunjen: Al dobro, živ čovek se uči... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 323 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: burgman 650, honda silver wing 400, burgman 400, t max 500

ako neko od drugara iz MSC resi da navrati u indjiju petak ili subotu 15-16 moto skup javite se 0takoje.gif1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 863 postova
  • Lokacija: Beograd MML
  • Motocikl: Aprilia Atlantic Clasic 500,dok ne pojeftini GP

Sta mislite o Modeka tekstilnim jaknama i da li biste imali da preporučite neki model?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

ako neko od drugara iz MSC resi da navrati u indjiju petak ili subotu 15-16 moto skup javite se 0takoje.gif1zdravo.gif

99% cu da dodjem ja!!! Javim se jos!!! MAXI pozdrav!!!1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Jaooooo drugari ja sam prso...nesto sam se zapalio za Gileru GP800...potrosnja od 5-6lit. delovi i odrzavanje kao za beverly500...ali zato cena 6000e polovan...nesto sam u gadnom tripu da dignem kredu i uzmem azdahu...

 

Gilera__GP800_2007_21_1024x768.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

marre, ako on trosi 5-6 litara, ja sam onda ne zeka vec meda.....pre ce biti da trosi 8-9......

dodji sutra na ushce, da popijemo sokic, i da ti izbijem to iz glave....

PS i ja sam razmisljao na isti nacin o hondi integri, pa sam rekao sebi.....: e moj miljane, koji ce ti to k....c, kad nemas garazu,kad ga vozis 90% kuca-posao-kuca-posao,kad moras da ga vozis u ovlashceni servis na dranje,i kad koferi sa nosacima kostaju oko 1000e.....odma sam sebi to izbio iz glave.......1nanana.gif1nanana.gif1nanana.gif

 

ali burgman 650 mi je lepa solucija, posto trosi 6-7 lit, a to dodje isto ko moja aprilija.....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Jaooooo drugari ja sam prso...

 

Ti si prso kad si uzeo TA :nanana:

 

Ti sad možeš jedino da pređeš na TDM, kakva Gilera....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Beograd Borča
  • Motocikl: XT 660 R

Danas primetih veoma čudnu stvar. Obično gorivo sipam na Nisovim pumpama a danas se odlučih za OMV na Zrenjanincu i gle čuda posle nekoliko kilometara primetim da je broj obrtaja mog beverlija na leru umesto dosadašnjih 1600 kad je zagrejan skočio na 1900.Odma mi se motala po glavi misao kakvo gorivo sipamo pa me zanima da li je još neko imao slična iskustva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Ja dok sam jos vozio Beverlija ista stvar mi se desila, mislim problem sa gorivom, nisu skocili obrtaji nego mi se vec zagrejan (vruc motor) gasio 5x do kuce i sve dok nisam sipao novo gorivo desavalo mi se da mi zasvetli ona zuta lampica, pa onda gasim motor, skidam kontakt, pa palim ispocetka i onda se tek gasila.

Svako ima svoje misljenje, ali ja na OMV pumpi samo perem motor. 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

marre, ako on trosi 5-6 litara, ja sam onda ne zeka vec meda.....pre ce biti da trosi 8-9......

dodji sutra na ushce, da popijemo sokic, i da ti izbijem to iz glave....

PS i ja sam razmisljao na isti nacin o hondi integri, pa sam rekao sebi.....: e moj miljane, koji ce ti to k....c, kad nemas garazu,kad ga vozis 90% kuca-posao-kuca-posao,kad moras da ga vozis u ovlashceni servis na dranje,i kad koferi sa nosacima kostaju oko 1000e.....odma sam sebi to izbio iz glave.......1nanana.gif1nanana.gif1nanana.gif

 

ali burgman 650 mi je lepa solucija, posto trosi 6-7 lit, a to dodje isto ko moja aprilija.....

 

Ma bre sreo sam coveka kod delta citija na jednom lepom primerku on kaze trosi u gradu 6lit na otvorenom 5...po gradu nema tu velikog gasa...na malom gasu to ubrzava bolesno. Neces me nagovoriti ovo se mora imati...1moto3.gif Za usce ti javljam veceras..

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 323 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: burgman 650, honda silver wing 400, burgman 400, t max 500

nesto mi se neuklapa ta potrosnja 5-6 meni bugi 650 po gradu i laganoj voznji trosi 6-7 a u drugoj varijanti ide i do 9-10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Pošto sam svakoga leta u Hrvatskoj (kolima) već pet godina unazad, odlazim sa našim a vraćam se sa njihovim gorivom (kao i BiH gorivom). Stojim iza toga da je potrošnja manja pola litre do litar u magistralnoj vožnji (mereno na bordu). U odlasku, sa gorivom iz Srbije 6-6,5L, u povratku 5,5-6L. Odokativno bih rekao da je u regionu najbolje mađarsko, pa hrvatsko, pa BiH gorivo.

 

Sve ovo kažem jer taj zagrebčanin na forumu pominje potrošnju 5-6L njihovog goriva, što možda nije preterivanje...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

bas sam bio zainteresovan za takvo desavanje ali u subotu idem na lumperaj :cirka2::muzicari:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja