Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • Drug član, 1023 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

E, imam fb nalog ali ga stvarno slabo koristim, nisam primetio tu grupu.

Ali svakako moj skuter nikako ne upada u tvoju kategoriju, niti sam ja vozač koji ume i voli da zavrne gas. Ali barem volim da putujem, koliko mi mogućnosti daju.

Imaš u KV grupicu maxi skuter lokalaca koji se baš lepo vozaju i to baš tvojom kategorijom mašina. Pokušaću da nadjem temu pa da ti je pustim.


Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1023 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Inače sam za ćaskanje i kafu vazda raspoložen, javi se kad kreneš u neku vožnju pa se vidimo.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 587 postova
  • Lokacija: Beograd, Vidikovac
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

Pročitah malopre u jednom putopisu :

"Na međunarodnom graničnom prelazu, koji se nalazi na putu Trebinje –  Herceg Novi, doživjeli smo neprijatnost. Naime, iako smo skoro 45 minuta čekali u koloni (nismo htjeli da obilazimo kolonu jer je granična policija Crne Gore naplatila kaznu nekolicini motorista za preticanje kolone koji su prije nas bili na ovom prelazu)"

Kakva su vaša iskustva na graničnim prelazima ? ...čekate ili obilazite kolonu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 835 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
Pročitah malopre u jednom putopisu :
"Na međunarodnom graničnom prelazu, koji se nalazi na putu Trebinje –  Herceg Novi, doživjeli smo neprijatnost. Naime, iako smo skoro 45 minuta čekali u koloni (nismo htjeli da obilazimo kolonu jer je granična policija Crne Gore naplatila kaznu nekolicini motorista za preticanje kolone koji su prije nas bili na ovom prelazu)"
Kakva su vaša iskustva na graničnim prelazima ? ...čekate ili obilazite kolonu?
Ja kad sam isao za Bosnu na Raci obilazio kolonu,samo prvog do portirnice zamolio da me pusti i to je to. Carinici kao da nista nisu videli. Tako je bilo na obe strane granice,kolene preko 1 km. Ehhh...to je bilo dok sam imao skuter...

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Srv 850

Obidjem kolonu i stanem desno od kucice u kojoj sedi granicni policajac, skinem kacigu i pridjem i pitam da li ce me pustiti ili ne, ako ne nije problem vraticu se na kraj kolone, svaki put su me pustili dok sam na granicnom prelazu B. Palanka sa DaliborBP doziveo neprijatnost gde nas je Hrvatska policajka besno vratila na kraj kolone;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra
34 minutes ago, Lucky George said:

Pročitah malopre u jednom putopisu :

"Na međunarodnom graničnom prelazu, koji se nalazi na putu Trebinje –  Herceg Novi, doživjeli smo neprijatnost. Naime, iako smo skoro 45 minuta čekali u koloni (nismo htjeli da obilazimo kolonu jer je granična policija Crne Gore naplatila kaznu nekolicini motorista za preticanje kolone koji su prije nas bili na ovom prelazu)"

Kakva su vaša iskustva na graničnim prelazima ? ...čekate ili obilazite kolonu?

 

Ako ima do 10 vozila sačekam.

Ako je haos neki ubacim se gde neki auto zaostane, obično ispred nekog kombija ili sl.

Ne ulazim motorom baš u kućicu sa policijom.

Možda mi je neko nekada trubio, nikakavu neprijatnost nisam imao

osim možda jednom kada sam ulazio iz Slo u Hrv na Pasjaku pa je slovenački policajac tvrdio da ovaj skuter ne može iz BG do Ita i nazad nego da sam išao autobusom pa sada vozim skuter

iz Ita sa lažnim BG tablicama. To je bilo smešno i Hrvatskoj policajki koja je sedela pored

i ništa nije ni pitala ni reagovala.

 

P.S. CG treba izbegavati na svaki mogući način.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Yamaha T Max 500
On 11/6/2019 at 10:09 AM, Bokes said:

E, imam fb nalog ali ga stvarno slabo koristim, nisam primetio tu grupu.

Ali svakako moj skuter nikako ne upada u tvoju kategoriju, niti sam ja vozač koji ume i voli da zavrne gas. Ali barem volim da putujem, koliko mi mogućnosti daju.

Imaš u KV grupicu maxi skuter lokalaca koji se baš lepo vozaju i to baš tvojom kategorijom mašina. Pokušaću da nadjem temu pa da ti je pustim.


Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 

@Bokes na koju grupu mislis? ja sam iz Kraljeva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1023 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

https://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/85689-sw-kraljevo/

Mislim da je to ova ekipa. Istina, ne srećem ih više ovde na forumu ali sam ih sretao kako se vozaju.

Moguće da ih poznaje Božo Raušev, Kotur ili ekipa iz Motokros Tima, zbog nabavke delova i održavanja... Raspitaj se, malo je Kraljevo :-)

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Yamaha T Max 500

Letos sam bas pricao sa covekom koji je bivsi vojni policajac covek sa dosta moto iskustva i pricao mi kako je isao BIH, Republika Srpska, Hrvatska i da je bas imao suprotnu situaciju. Dok je polako obilazio vozila normalno na motoru (puna oprema +40c) neki lik iz kola mu dobacivao i tu se malo prepucavali ... i to je video i policajac ili carinik (slagacu) i prisao i nagrdio vozaca automobila, ovome na motoru rekao sta cekas produzi polako do kucice a ovome u kolima ocitao lekciju i zavrsio sa kad budu imali klimu na motorima onda ce da cekaju kao i vi ... Verovatno zavisi i od coveka i od drzave. Ne bih da pljujem Crnu Goru (poreklo mi je CG) ali stvarno umeju da budu drski na carini, dok ovi na putu saobracajci bar ja sto sam par sreo " Dobar dan; Dobar dan" isprave radi reda pogleda, mozda pita jeste li umorni tako nesto i pazljivo vozite i lepo se provedite :dobrodosli2:. Hvala lepo; Molim lepo :) Dovidjenja :moto3: 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Yamaha T Max 500
18 minutes ago, Bokes said:

https://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/85689-sw-kraljevo/

Mislim da je to ova ekipa. Istina, ne srećem ih više ovde na forumu ali sam ih sretao kako se vozaju.

Moguće da ih poznaje Božo Raušev, Kotur ili ekipa iz Motokros Tima, zbog nabavke delova i održavanja... Raspitaj se, malo je Kraljevo :-)

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 

@Bokes znam otprilike koja je ekipa i to je bilo odavno nista od toga. Ja pokusavam vec 3 godine da sastavim ekipicu sa maxi skuterima ali ne uspevam. Kao da su ljudi zaboravili da uzivaju sve neki pozeri.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8914 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 5 sati, Lucky George je napisao:

Pročitah malopre u jednom putopisu :

"Na međunarodnom graničnom prelazu, koji se nalazi na putu Trebinje –  Herceg Novi, doživjeli smo neprijatnost. Naime, iako smo skoro 45 minuta čekali u koloni (nismo htjeli da obilazimo kolonu jer je granična policija Crne Gore naplatila kaznu nekolicini motorista za preticanje kolone koji su prije nas bili na ovom prelazu)"

Kakva su vaša iskustva na graničnim prelazima ? ...čekate ili obilazite kolonu?

Presao vise puta, za sada nikad problema nije bilo. Al opet, ne treba biti bas drzak pa se nabiti odmah napred prvi.

Stanem pokraj 4,5 vozila, kucnem na prozor i pitam dal se mogu ubaciti, problema nema.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2035 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ове године кад сам се ишао за Албанију и ЦГ са клинцем на граничном прелазу, улаз из АЛ у ЦГ код Скадра полицајац ме је извукао из колоне и одвео ме до контроле која служи за пешаке и бициклисте, да неби чекао у колони :staa2:.

 Иначе у главном претичем колону и до сад нисам имао никакве непријатности. Наравно увек питам возаче аутомобила да ме пропусте.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 587 postova
  • Lokacija: Beograd, Vidikovac
  • Motocikl: Honda NC750X DCT
pre 3 minuta, Alexa90 je napisao:

Ti pitaš.. :lol:

Ma pitam iz razloga što prvi put čujem da je nekom bajkeru  pisana kazna  za preticanje kolone na granici ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2035 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац
Pre 18 sati, Alexa90 je napisao:

Ti pitaš.. :lol:

Па добро сад, понекад :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno
Najvise mrzim ovo doba godine. Svako jutro kad podjem na posao,

pali, zagrevaj, brisi sneg...

8FA78E30-7870-4839-892D-D8DE62D99404.thumb.jpeg.caee8348de3ed3512aeaf7efec8c6135.jpeg

 

Jedna dobra cirada resava sve probleme sa ciscenjem snega  

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1323 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

U ponedeljak idem, ako mi se pre svega dopadne, po skuter koji je van mog mesta. Hladno je i necu ga voziti. Jedan prijatelj ce ga prebaciti kamionom. 

 

Mene interesuje, obzirom da nema cime da ga osigura, da li moze i na koju stranu da se polozi?

 

Nabavio sam stiropore, kartone i ako treba ćebad. Pa me zanima, mogu li ga i na koju stranu poloziti?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Idi u utorak bice 10 stepeni, moze da se vozi sa opremom. Nemoj ga polagati, na sredinu, na centralni stender, pa vezes levu i desnu stranu za kanate kamiona i prednju i zadnju za tockove takodje za kanate i nema da mrdne.

Sent from my motorola one action using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja