Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
DSC_0077_2.jpg


 


DSC_0079.jpg


 

Vecina Vas zna Veljasina, ima svega 2ipo godine, zna sta su migavci i kako se ukljucuju, zna gde se pale svetla i zna kako se pali motor.

Stalno mu pricam kako ce mu tata kupiti motor pa zajedno da putuju, iskreno.... to mi je zelja.

Ako ga stvarno bude zanimao dvotockas, potrudicu se da ga naucim koliko znam i umem.

 

Greske, koje su roditelji pravili prema nama, su slika i prilka da mi ne pravimo prema nasoj deci....ima ih u raznim nijansama sarenih boja.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Moj malac još ne zna ni gde mu je dupe a gde glava, ali ima vremena.

Burazerov mali (5god) već naučen da uključi skuter, malo isturira za osmeh na licu..ostavljen mu Matrix od 50cc, pa kad stasa..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250 DX tamo neki udobni

hvala na dobrodoslici... :D Slazem se sa vama, ipak je bolja varijanta da sutra vozi svoj motor nego da je vozi neki napaljeni klinac ili da ako je sin upitanju krisom vozi tudje motore....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Yamaha Tmax XP

Poštovani prijatelji,

Juče sam na nekih 10km od backe palanke probusio zadnju gumu na kamen. To nije bila obicna rupa, nego krater, odnosno prolaz kroz drugu dimenziju  :)

Nesebicnom pomocu, strucnoscu i angazovanjem od strane DaliborBP i KNELE-ta problem smo resili i nastavili sa voznjom kako smo planirali  :sampion:

Ovim putem zelim da iskoristim priliku da se jos jednom zahvalim DaliborBP na svemu  :care: i naravno KNELE-tu  :takoje:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1577 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Pre 7 dana se upoznali,vozali zajedno u koloni i juce se neplanski vidimo. Nema na cemu ,rado sam pristao da pomognem i uvek cu. Bitno je smo sve sklopili i da si odradio voznju kako si zamislio. Maxi pozdrav!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1548 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Prava primer solidarnosti na drumu, zar je moglo biti drugacije? Zao mi je sto sam propustio druzenje u Zablju, ali taj dan sam morao na put. Maxi pozdrav iz Kumbora!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1577 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Tako mora u bajker svetu Dragane. :) Uzivaj pa se vozamo kad se vratis sa godisnjeg. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Resili da me obore danas pa kud puklo da puklo, za mojih 43+Kkm nikad gori dan proveden na dva tocka. 

 

Jutros kad sam krenuo na posao, isece me lik na 1, iz sporedne ulice se ukljucio, reko ajd jutro je, mamurluk i tako to, nema veze vozi dalje.

 

Popodne oko 13h na vrh V. Stepe dasa u BMW-u u mojoj traci direkt na mene, sviraj..blicaj...sviraj i nekako se vratio u svoju traku. Gledam ga, cackao je nesto na suvozacevoj strani dok je prelazio u moju traku.

 

Vracam se sa posla, prolazim B. Jerkovic i neposredno pre crkve ladno lik bez gledanja, migavca iz desne trake prelazi u levu. Koci sa obe i to muski, sviram, psujem na sav glas sve redno ma para na usi.... decko upali sva cetri, podize ruku i izvinjava se, kaze " ja tebe uopste nisam video "

Ajd da sam se provlacio, vozio cik-cak, ne bre, nista od toga, vozim normalno po sred leve trake....

Eeeejjjjjj nije me video, pored svih svetlecih efekata i auspuha....nit me cuo, nit video.

 

Rastajem se sa Alexom na vrh moje ulice, on levo ja desno, posle par metara prolece jedan automobil, dok sam pogledao u moj levi retrovizor njegov desni je bio tik pored mene..... trkaju se baje, mere ciji je veci.

 

Jeb*s mi sve, ovaj svet je skroz poludeo  :lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 863 postova
  • Lokacija: Beograd MML
  • Motocikl: Aprilia Atlantic Clasic 500,dok ne pojeftini GP

Dare ne znam da li si vozio onomad kad je padala ona voda s neba u narodu poznatija kao kisa koja automatski ukljucuje debilni mod vozaca automobila koji se ogleda u maksimalnoj brzini od 30 km/h i nedefinisanom kocenju,zaustavljanu,promeni pravca,slične situacije,vozi baja u levoj traci i hoce da stane,pritom ja vozim u jelte desnoj traci,pali baja sva cetri i op desno ,sto nemam kulung da pritisnem ručicu kuplunga i da pretvorim ulje u paru na nekih 14 iljada obrtaja da mu unuci trzaju kad cuju ap4,malo niz bulevar kod vise osnovne baja isto iz leve trake odlucuje da skrene desno desno migavac i skrece nase bele linije fala Bogu su hrapave i nisam klizno ko po ledu dok nisam presao tu prelepu lepo gripujucu širinu od 10,15,20cm bele površine strelice udesno,sta raditi,koju porugu porati,kako reći debilčićima da volane ne izazivajuci enormnu zelju za lomljenjem retrovizira,udaranjem uglavnom svim sto je povezano sa vracanjem ravnoteze energije koja je poremecena zbog toga sto debilko je vido nesto i svet stane on skrene,stane,svet nastavi.Sledeci video ne poziva na  nasilje nego demonstrira kako preventivno treba delovati kad vam neko narusi dusevni mir.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: cacak prislonica g.milanovac
  • Motocikl: Super Tenera 750 91.

pozz,od juce i ja uzeh skuter...dosla je u moje ruke jamaha majesti 125,2006g...nije u ekstra stanju,ali sve ce se sreduti uz boziju pomoc i naravno pomoc prijatelja...nemam iskustva sa skuterima pa cu vas malo i smarati sa pitanjima i predlozima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Mare, juce bese lep i suncan dan, ni traga od kise a meni svi modovi ukljuceni u glavi kao da je sneg napolju.

 

Anticu, dobrodosao medj nas plastikanere  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Oho hohoho nema te 300 godina, zaronio pa nikako da izadjes na povrsinu..... e si mi dobar?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Zdravo drugari, kako ste...vratio sam se na drum pa i ovde, naravno, međ' bandu. :P:jee:

Добро нам се ти вратио у банду

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ...tu sam često..., 254 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: nema...pojela maca...

Hvala braco...neću biti deo maxijevaca, po mašini, ali ćemo se družiti. :) Jel imate neko okupljanje u skorije vreme? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja