Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

ja bio na AK ... i Ivan ... i posle videli još par ljudi pred skupštinom ... i provozali se u prilično neorganizivanoj koloni do Ušća ... mislim nije bilo loše al' od sada računam samo na akcije koje organizuje BJB ...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 587 postova
  • Lokacija: Beograd, Vidikovac
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

201505081301591.jpg

 

... samo sam hteo da potvrdim ga Givi kofer od 35 L ...I nije tako mali  :)

Staje bez problema  6 x 2 L ... nečega ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1575 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

35 litara kofer, a stalo 12 l piva... Znaci moze jos 23 litre piva! Ali tecnog, ne u pakovano u flasu!  :P  :tras2:  :lol3:  :lol3:  :lol3:  :lol3:  :lol3:  :lol3:  :lol3:  :jee1:  :jee1:  :jee1:  :)  :)  :)  :givemebeer:  :givemebeer:  :givemebeer:  :givemebeer:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • KBK, 400 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Silver Wing 600

Želeo bih da se zahvalim kolegama koje su me izbacile iz BJB maxi Viber grupe danas.

 

Nisam znao da je zabranjeno družiti se sa prijateljima i kolegama...

 

Nikada se neću odreći ljudi koji su mi prijatelji, sa kojima sam delio dobro i još bolje kilometre, i koji su mi pomogli kad je bilo najpotrebnije.

 

Ako je uslov ove zajednice okrenuti glavu prijateljima, meni je to ne prihvatljivo.

 

Nazalost ne mogu biti deo zajednice koja to zahteva, a zahteva očigledno na jedan ili drugi način.

 

Pa eto bilo je lepo dok je trajalo, odnosno dok nisam bio odbačen, jer ne želim da me neko uslovljava sa kim ću da se družim i vozim.

 

 

:zdravo:

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 341 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 k7

ma to je sto vozis hondu a oni ove talijane  :takoje:  po onom tonu sto sam ja cuo i video-procitao reko bih da ti dupe preslo sa ove nase stolice vise na onu drugu tako da ne vidim sta se cudis ... sretno ti bilo i uzivaj  :takoje:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Karlo ne jedi se! 

 

Kakve veze ima viber grupa sa delovanjem ovog foruma? Drugari u viber grupi te ne žele zbog tebe i samo tebe, a ne zbog toga što se voziš skim želiš da se voziš.

 

Mnooogo korisnije bi bilo sa si vreme odvojeno na žalopojke ovde odvojio na pisanje o tome šta si uradio na silveru, koliko je koštalo, de si delove nabavio, itd.

To je smiso postojanja ovih strana.

 

Tvoj komentar ovde je totalno deplasiran. Osim ako ne misliš da BJB zajednica mora da pomogne i u rešavanju ljubavnih, porodičnih i sličnih problema.

 

I molim SVE da se lične frustracije i problemi ne iznose u okviru foruma.  

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Tu smo da pomognemo drugarima...bio si u pravu da je lepša nalepnica sa belom pozadinom...  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Jes da nije tema Opleti po drugaru al nema veze..

Alexa došao je kraj tvojim mukama kad jedemo jagu...novo veće, bolje pakovanje i plus se lakše spakuje u motor...Ima i u više ukusa...

 

20150510_111744.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5689 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ne, ovo uopšte nije osmislio ljubitelj R-ova  :jok:  a uzgred budi rečeno, položaj tela na maxiskuteru (pa čak i skuteru) je "omašio" za medalju  :lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Realno ja osim Alexe ne poznajem maxi skuteraša koji se omastio samo zbog maxija...

Kome je do toga kupiće R-a...

Mi ostali pred notebook i udri po sajtovima gde su omiljene nam tinejdžerke u nestašnim pozama.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MSC Member (Maxi Scooter Club), 939 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki J300 ABS

Dragi prijatelji,

 

Pripala mi je teška dužnost da vam saopštim jednu tužnu vest. U subotu 23/05, oko 11,30h prestalo je da kuca metalno srce Xciting-a reg. br. BG 02-7**. Sve se desilo iznenada, a nakon uspešno obavljene kure podmlađivanja (generalke), što samo potvrđuje pravilo da se "od babe ne može napraviti devojka".

Iako više nije bio u cvetu mladosti, njegovi najbliži su očekivali da će i dalje biti u prilici da ga koriste za svoje sebične potrebe (izlete i duga putovanja).ali će od sada to morati da rade na četiri točka ili sopstvenim pogonom (na pedale). 

Jedinu utehu nam pruža činjenica da je kraj bio skoro bezbolan. Pri brzini od oko 100 Km/h i 6.500 o/m veselo je zujao autoputem u pravcu juga noseći na svojim leđima vlasnika i njegovu lepšu polovinu, Tada se odjednom začuo kratak prasak nakon koga je zavladala potpuna tišina. Prva pomoć u vidu šlep službe se pojavila nakon nekoliko minuta i pacijenta hitno trasportovala do njegove garaže. Na žalost, stručni tim mehaničara je mogao samo da konstatuje potpuni otkaz svih sistema a danas nakon izvršene obdukcije odredi i njegov pravi razlog. Usled zamora materijala došlo je do loma klipnjače što je posledično izazvalo potpunu dezintegraciju klipa, lom cilindra, kidanje usisnog ventila, deformaciju startera i proboj bloka. Posle kratkih konsultaija, konzilijum mehaničara je definitvno odustao od reanimacije i lečenja jer bi sve to svojom cenom višestruko premašilo finansijske mogućnosti vlasnika..

Postoji nada da će bar neki njegovi delovi nastaviti da žive, jer je vlasnik dao saglasnost za transplantaciju. Zato vas molim da svoje zahteve za prednjim i bočnim plastikama, farom i stop svetlom, vetrobranom i kontakt bravom kao i drugim upotrebljivim delovima uputite vlasniku na pp

 

Do nekog sledećeg susreta, vaš MAXI kolega Sasha 

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1575 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Drugar, hteo sam ovaj post da pocnem sa "hahhaha " ... Ne zato sto mi je drago ili smesno, nego sto si ovo na veoma lep i duhovit nacin saopstio. Zivot ide dalje, bice jos konjica na dva tocka! Nek si ti nama ziv i zdrav, pa polako u potragu za drugim skutercetom. 

R.I.P. kymco!  :'(  :'(  :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5689 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ovaj Xciting je heroj u svakom smislu kao i njegovi Vlasnici  :care:

 

Sale jesi li razmišljao o drugom agregatu? Znaš i sam da pasuje od Peopla 250 i Grand Dinka 250... Izvini, verujem da ti nije nidočega sad u vezi motora ali ovog junaka ne treba tek tako otpisati... Gre'ota da ide u froncle  :jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja