Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Сале и Весна...рећи ћу само ВЕЛИКИ РЕСПЕКТ!!!1care.gif1care.gif1care.gif Свака част!!! Само напред и да као и до сада остварие све своје планиране дестинације!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

Mozda ovde trebam da pitam, ali prvo mali uvod.Hteo bi da se vratim u vasu MSC ekipu trenutno prodajem svog konjica ali sam vec nasao nesto zanimljivo. pa me interesuje da li neko ima iskustva sa moto placom Milion motors iz Subotice. a evo i u=o cemu je rec.Pomalo sumnjivo http://www.polovniautomobili.com/oglas3623191/piaggio_beverly_tourer_250_ie/

 

meni se cini da je ovo farbano.. milion iz subotice imas bas povoljne motore, ja gledao pre par meseci SW 600, kod njhi je bio 1700-1800e, a drugi u oglasima su bili preko 2000... e sad, da li im nesto fali, ili ne, moras da odes da utvrdis.. ja imam pozitivno iskustvo sa gavrom iz subotice, i za njega imam samo reci hvale..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Nazalost sad sam prosao pored maxi kolege, mislim da je u pitanju burgman 650 sivi metalik jer je uzasno slupan, a nesrecni kolega je pokriven pored puta. Nisam mogao da se raspitam o kome je rec jer bila je guzva i policija nije dala da se staje.

Udes se desio u Pancevu u ulici Oslobodjenja blizu pijace.

Najezio sam se kad sam video, i jos ne mogu da dodjem sebi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Desio se sudar izmedju juga i burgmana, vozaču juga posle udesa je iznenada pozlilo i preminuo je na licu mesta, a motorista je povredjen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

MSC patkice krecu put primorija, javljamo se :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Зар нисте већ кренули бре0stabre.gif.Ја реко ви се купате баш вас брига 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 863 postova
  • Lokacija: Beograd MML
  • Motocikl: Aprilia Atlantic Clasic 500,dok ne pojeftini GP

Uzbudljiva i ujedno za neke nepotrebno stresna noc u MSC-u.Prvi poziv dobijam u 3:01.Ocekujem redovno javljanje iz otprilike Topole i izlaganje daljieg plana putovanja kad ono ima sta da cujem,glas sa druge strane kaze pukla felna,po otuznosti kojom je to izgovoreno nemam hrabrosti da se grubo nasalim s tim sto pak imam posla sa iskusnim zajebantom msc-a te odgovaram krajnje flegmaticno kako,kad,gde?Slusam sta dolazi iz slusalice i ne verujem.Kazu da je negde u Orascu Fankiju pukla felna.Prvo ponovo pomisljam zbog lokacije koja nije u itinireru puta da je u pitanju posalica iskusnog saljivdzije Laneta s tim sto sledece sto nazirem u pozadini je Fankijev glas koji je zvucao kao da je izasao iz Fukosime i razuverio me je u potpunosti da je u pitanju prljava igra malog Laneta.Otkud u Orascu?Kako mu je pukla felna?Da li se povredio?Sta ce sa skuterom?Da li ce otici na more?Hiljade pitanja u sekundi.Idem brzo koliko mogu jer je sada vec 03:10 i ne mogu da palim svetla po kuci do garaze i pakujem gurtne,alat...,sve sto moze biti od pomoci u ovom teskom i kriticnom casu za hrabru i odvaznu MSC druzinu u sastavu mali Lane,Fanky i mladjani Bugi.Pozajmljujem od burazera vec pozajmljeni pik up i krecem.U brzini ne razmisljam i sipam gorivo za sve pare,sto ce me kasnije kostati dragocenog vremena i tudjih nerava,a bogami i mojih jer sam krajnje saosecajna osoba.Po priblizavanju naplatnoj rampi Bubanj potok shvatam da nemam para za putarinu.U tom momentu me kontaktira u svakoj situaciji razdragani mlad duhom stari clan MSC-a Djurisic Djuxy kome saopstavam u trenutku nastanka bezizlaznu situaciju.U podsvesti se vec krckao rezervni plan i uz cio glas Djure dolazi do svesti Avalski put.Na samo par metarapre poslednjeg iskljucenja ispred naplatne rampe bubnj potok pri brzini od 90km skrecem naglo sa omalenim pik up-od i prolazim na samo nekoliko centimetra od zastitne bankine.Trka sa vremenom se nastavlja sa svakom krivinom avalskog puta.03:31,03:40 poziv za pozivom,pojacava agoniju jos vise,do vanljudskih razmera,dok se omaleni pik up bori sa podavalskim brezuljcima i stopericom,stopericom koja otkucava u glavi sada vec na trenutke neuracunljivog Fankija,uzdam se samo u Lakijev glas razuma.Poslednji poziv dolazi posle Djurinaca,pred ukljucenje za put za Mladenovac.Svaka druga rec je nerazumna,sto zbog besa,sto zbog razocaranosti.Prica o detinjstvu,kako je samo on imao od svih decaka tamno roze ili ti ciklama biciklu.Brinem se za Lanetovu bezbednost.Ne hajem vise ni za saobracajnu policiju,ni za kola ni za sta,samo da stignem na vreme.Ne zelim da razmiljam o tome ali misli ne kontrolisano nalecu.Sta ce biti sa Lanetom,radnikom na pumpi,neduznim seljakom koji je krenuo do svoga vrta,mirnom sumadijskom varosicom,sta ce biti ako Fanky poludi i pretvori se u razjarenog i nemoljivog pomahnitalog vatrogasca.Levo se vec nazire zora.Prolazim kroz Mladenovac.Skrecem desno za Arandjelovac i Orasac.Izvacim svaku konjsku snagu iz kola.Iza svakog brda bi trebalo da ugledam pumpu na kojoj su Lane i Fanky.Samo da nisam stigao prekasno.Najzad,najzad crveni obrisi u daljini natpisa pumpe.Dolazim i izlazim uzbudjen,sa napetim svakim zivcem,ozojenih dlanova,oznojenog cela.Fanky,Laki i radnik na pumpi me gledaju zabrinuto i cudno.Fanky se blago pruza ruku ka meni i pita me da li sam dobro.Saplicem se unazad o kola i padam na haubu.Laki me pita da li sam dobro.Polako pocinjem da postajem svestan da nema nikakve tenzije,da je drama samo u mojoj glavi.Polako rasklapamo skter dok ja ponekad ostajem iskljucen par sekundi.Cujemo zvuk motora u daljini,ne vidimo ga.Na vrhu brda se pojavljuje poznata silueta i sarena kaciga.Dosao je iz Cacka.Zavrsavamo ubacivanje skutera u pik ap.Srdacno se pozdravljamo.Pri pozdravljanju sa Fankijem se blago strecnuh,ali brzo sam shvatio da nemam razloga,ne postoji zli vatrogasac koji muci neduzne i nezasticene.Polako zamakose za brdo.Jos dugo sam cuo Bugijev auspuh.Pozdravljam se sa radnikom na pumpi krecem ka Beogradu.Sunce je uveliko izaslo.Lepo je i veliko.Toplo narandzaste boje.Cujem macka Garija koji glasno mjauce,hoce napolje.Budim se.Vidim ovaj tekst napisan na telefonu.Da li sam sve ovo sanjao?Da li sam u snu pisao?Ili jos uvek spavam?Mozda je sve ovo san?Mozda svi samo sanjamo.

 

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 2

  • Podržavam 24

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5712 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Idi bre Culle u tri šarena... :lud: Pa ja celo školovanje nisam ovoliko teksta pročitao u komadu :jok: Nisi normalan, majke mi :care:

 

Djuro ako treba pomoć da mu obučemo košuljicu (belu sa naopako rukavima) samo zovi. sve za našeg druga. Samo da mu što pre bude bolje. :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5712 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Pa sad kol'ko čujem ipak je pukla felna pa ondaK tekst i nije zajebancija :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere

Ako je neko od MSC bande iz Novog Sada raspolozen za kafu, ja I gospodja cemo biti u Modeni za nekih 45 min.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

јбг врло радо али идем по клинце у вртић!!! А кола ми нису ту !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

јбг врло радо али идем по клинце у вртић!!! А кола ми нису ту !!!

 

A motor? 0zbunjen.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

јбг врло радо али идем по клинце у вртић!!! А кола ми нису ту !!!

 

A motor? 0zbunjen.gif

 

Шта није јасно кракатом створу ...идем по децу у вртућ ...где да их турим на мотор!!!0zbunjen.gif0stabre.gif1nanana.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja