Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

E onda smo u problemu jer je meni moj sin rekao da ste bili i da vas je na pitanje gde je dobar restoran, uputio u Debeli Lad. Ako vi niste bili kako kažeš (pišeš) to znači da je mene moje dete u koje imam bezgranično poverenje, slagalo i napravilo budalom i to u dogovoru sa nekim od vas... Sa njim ću to raspraviti ujutro. Umoran sam i očigledno razdražljiv... Da ne bih pisao neke teške reči, staću ovde i sad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V strom 650

Samo da se pohvalim da je danas konacno stigao Mp3 i da su utisci tesko opisivi recima! Ja sam prezadovoljan! :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Probao sam MP3 250, odvozio nekih 20-30 km i potpuno te razumem :moto3: zanimljiva sprava skroz!!!!!!

Samo da se pohvalim da je danas konacno stigao Mp3 i da su utisci tesko opisivi recima! Ja sam prezadovoljan! :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco xciting R300i

Samo da se pohvalim da je danas konacno stigao Mp3 i da su utisci tesko opisivi recima! Ja sam prezadovoljan! :moto3:

 

Koliko si zadovoljan zna cela ulica Maksima Gorkog :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro
1337613935[/url]' post='1305226']

Samo da se pohvalim da je danas konacno stigao Mp3 i da su utisci tesko opisivi recima! Ja sam prezadovoljan! :moto3:

 

Uh....voleoh bih da me provozas da vidim kakv je osecaj....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8860 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
64605279-7673-2148-BE17-57F9492130A4_thumb.jpg

 

 

 

 

aaaa ne ne :jok: , trazim advokata i to drvenog :P , lazno sam optuzen :neznam: ne ne, da ne bese Culleta ostao bi na AK :durbin:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Ja mislim :popovanje: da bi konačno bio red da oderemo zeca. Ako sad nije zaslužio onda stvarno neznam kad će ....

 

Ili da zovemo Lulu :jee2: da mu vrača ... :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Došao je baraba da se umili ali je poveo tu zlatnu curu jer zna da njen osmeh ruši sve barijere... Nije alexanto zlopamtilo i nisam na kraj srca. Za nekim stvarima nije bilo potrebe i trebalo je na vreme reagovati ali znam da je sve bilo iz dobre namere i što se mene tiče - idemo dalje. :takoje:

 

84F84525-40F2-0448-9455-71F4A4E3A0BA_thumb.jpg

 

Ko ne veruje da su uredniku izrasle uši - evo dokaz.

 

01B1C685-DA88-D84A-9600-2F569964D656_thumb.jpg

 

Vidimo se u nedelju na AK. Ali ću ja stvarno doći. :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

Drago mi je da su nesuglasice resene i da sada mozemo da se druzimo i dalje lepo kao i pre ...... ovaj zekan samo pravi neke probleme :nanana: cccccc

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

e poste ste poceli mnogo da serendate, da vam, odgovorim ozbiljno!0ljut2.gif0ljut2.gif0ljut2.gif

 

Svi koji ste se upisali, snosite istu odgovornost, a to sto sam ja jedini otisao do Žablja, to govori vise o vama....dakle krijete se ko sisice.....nisam otisao u žabalj da bi se nesto umiljavao(ko sto kaze Alexanto)posto to ne radim ni zbog cega, pa cak ni i zbog sale, jer ko salu ne shvati ko salu, onda to je njegov problem.....vise sam otisao da mu kazem da je njegov sin zaista dobar momak, i da nije mislio nista lose i zbog mira u MSC.......i mislim da smo se razjasnili, neko ne shvata salu, i postujem to, sale vise nece biti na njegov racun....

 

Drugu stvar sto se nas sef opsno istripovao, i nadrndao bez razloga..jer je u pitanju sala....i onda kad se uvalio u ozbiljnu pricu o nasem tzv dolasku., nije smeo da se povuce i da objavi da je sve sala.......dakle, ponos je u pitanju.....

 

 

dakle manite me vise te glupe price, a kome se ne svidja ovo sto sam izjavio, moze da me poljubi u moje zecije dupe!0ljut2.gif0ljut2.gif0ljut2.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Alo bre drugari, sala dosla - sala prosla i bice ih jos hvala Bogu, taj ko se ljuti odljutice se ubrzo, mi smo jedna dusa sa vise licnosti tako da u sustini zdravo je saliti se :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Sad već ne znam gde prestaje zezanje a gde počinju ozbiljni stavovi... :neznam: Ako je moj prethodni post neko shvatio kao osudu tebe ili bilo koga onda nemam šta da dodam osim da se iz aviona vidi da on to NIJE. Mislim da smo se lepo ispričali, posedeli kod mene u kući, da sam vas počastio (onim što sam imao) i da sam objasnio zašto i kada mi je cela ova situacija zasmetala i da smo se više nego prijateljski rastali kad ste krenuli za NS. Nisam ni tada (a svedoci su Jelena i PedjaR) a ni posle toga, nikog prozivao ni napadao.

 

Prosto sad sam primoran da objasnim celu "vikend situaciju" iz svog ugla...

 

Ja jesam "popio" priču da ste bili i nije me blam od toga. Ja sam čovek koji bez problema prima šalu na svoj račun i često sam sebe umem da "nakaradim" bez pardona. Mislim da za celom stvari nije bilo potrebe jer da sam bio negde bliže na svadbi, tipa Čurug ili Gospođinci, izašao bih sa svadbe i zapucao na motel samo da vas vidim i time se neodgovorno poneo prema poslu kojim se bavim jer meni svi ljudi iz ove naše priče znače mnogo i mislim da sam to pokazao par puta...

 

Druga stvar je da sam se dva dana žderao što je bugimana upucao radar zbog odlaska u Žabalj, što su na spisku neki ljudi koji su podaleko od Žablja a bili su kad ja nisam kući, pa mi je bilo drago da se Zoki alijas Burgman75 konačno provozao sa MAXI ekipom, što se Skitlies vozio sa vama, pa sam se sa ženom odmah na svadbi dogovorio da za utorak napravi još jednu tortu za moje MAXI drugare pred koje bi ja došao do BG-a da zajedno odemo do Žablja...

 

Dakle uplivao jesam jer mi značite. Nisam nadrndan i istripovan, znam najbolje od svih da je moj deran sjajan dečko kao i ovaj mlađi i opet pišem: jasna mi je bila dobra namera i nema zle krvi sa moje strane ni prema kome od vas jer vas sve doživljavam kao velike drugare.

 

Nisam ničiji šef, nemam sujetu ni povređen ponos. Ne sviđa mi se Miljane to što si napisao (jer kao što rekoh ne znam više gde prestaje zajebancija a gde počinje zbilja) ali te neću poljubiti u dupe. Zagrliću se sa tobom kad se vidimo jer ti si moj drug...

 

MAXI pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 999 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X RH09

:Mina:

 

Ja znam samo par vas, ako se uopšte može reći da vas znam.

Upoznao sam par vas, ajde tako.

Ali mi je prilično opipljiva aroma cele zajednice, drugarska atmosfera i prijateljstvo.

 

Zeku sam skapirao kao nekoga ko se ne bi naljutio zbog... nisam siguran ni zbog čega tvrdi gore da se naljutio, ali hoću reći da mi više deluje kao da je odlučio da opali malo nazad po nama sa šalom.

 

A alexanto (pardon na malom a, ali ja ko kako napiše svoj nick, tako i ja), kako bi junior bio bilo šta osim sjajan dečko pored takvog ćaleta. Meni je najviše bilo krivo zbog eventualnih problema u kojima se on našao zbog naše šale.

 

MAXI pozdrav, sviđa mi se kako to zvuči. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

To sto sam napisao za radar......znam da sam preterao.....zbog toga sam i prvi rekao da je sala....i jos nekih razloga ali necu da pisem zbog drugih da ne stvaram opet svadju....i iskreno mislio sam da ce to da traje kao i svaka sala znaci zavrsice se sto pre a ne ovako da se oduzi i ode u pogresan smer.......zeko ti spusti malo loptu.....a alexantu se ja izvinjavam u svoje ime....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Aman ljudi nema potrebe da se bilo ko izvinjava. Bilo pa prošlo. NIJE BILO ZLE NAMERE i to je najvažnije. 10 puta čitam svoj post o Zekinom i Jeleninom dolasku i gledam šta sam loše napisao... Bio sam ubeđen da idemo dalje - u dogovor o nedeljnoj vožnji, o drugom maxi susretu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V strom 650

Ljudi bez ljutnje, ali postali ste dosadni sa ovom "raspravom" ili sta god da je vec. :tras2:Ako neko ima sa nekim nesto da raspravi, hvala Bogu postoje telefoni, lepo se cujete, nadjete se i raspravite to uzivo, a ne ovde. Ja sam jednom prilikom upoznao vas nekolicinu i ostavili ste stvarno dobar utisak na mene, ali ovo mi se sada vise ne svidja uopste... Ja nisam niko i nista ovde da pricam nesto, ali garantujem da je i drugim clanovima postalo dosadno da slusa ova prepucavanja bez kraja. :grom:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 627 postova
  • Lokacija: Temerin

0stabre.gif0stabre.gif0stabre.gif

stvarno pa doklecete vise o tome, bilo pa proslo i sve je OK...

 

ja cu veceras ponovo postaviti video snimak sa 1. okupljanja u Zablju... cisto da se potsetimo kako nam je bilo lepo ko i uvek kad se sastanu istomisljenici

MAXI pozdrav

1moto3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha X-Max 250

Pozdravljam društvo u ćošku i nadam se da ćemo se nekom prilikom provozati zajedno. Ja sam Sale kum - Yamaha X-max 250 sa kojom sam i danas na posao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Pozdrav Sale i dobrodošao na ove stranice. Ovih dana nešto nismo u elementu ali inače smo dobra, složna i efikasna ekipa i ako Bog da videćeš kad se budeš vozao sa nama... :takoje:

 

Veovatno si pokis'o k'o miš... :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja