Jump to content

Moto Zajednica

Fotke nasih skutera

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Hvala, hvala.

Da li je pocela akcija "aprilia" i kako tece? :zdravo:

 

"Operacija Atlantic" je počela, tj juče sam dobar deo Atlantica razbucao. Osvanuće tema u Caffe-u samo

čekam isplatu štete od osiguranja. Rekli su utorak - sreda ako ne slažu. Od cifre koju uplate dobrano

zavisi obim radova na Atlanticu pa ću tada i predstaviti šta će sve raditi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

E znao sam da si napisao nesto na tu temu :nanana:

Vi se tamo zabavljate sa mojom makinom, cccc :moto3:

 

Eh da je to zabavljanje bilo bi lepo :) makina je u procesu završavanja, štelovanja tj. fine tuninga i razrade.. Viktor hoće da ti napravi dobar skuter jbg takav je :) što ne dođeš jedan dan?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MOTO ADVENTURE PRIJEDOR, 89 postova
  • Lokacija: PRIJEDOR
  • Motocikl: MOTO ADVENTURE PRIJEDOR

pozdrav svim skuterasima i molio bih ako imate kakvih informacija za moj piaggio x8, 200 ccm, gdje da nadjem dobar kais/remen, koji mi treba i koliko grama rolnice da stavim . hvala svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducati Power, 813 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure S :)

Pozdrav druze :zdravo:

Mislim da ti je ovo pogresna tema za to. Ovde treba da postavljas fotke svog skutera. Ako te nesto drugo interesuje, najbolje je da otvoris novu temu u ovom delu foruma.

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

Aprilia Leonardo 150 trenutno u fazi sredjivanja, ovo je slika posle farbanja...u medjuvremenu je ispoliran, i ako sutra bude sijalo sunce, ide na brendiranje monster energy nalepnicama i na jedan photo sesion :)

 

PmPlI_joshmalo.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Nadji negde, mislim da ima u KOMPPu, bela stakla za migavce. Prednji su bili oko 240din po komadu. Mislim da ce da izgleda dosta lepse

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

za leonarda?! zvacju da vidim! sigurno bi bio lepshi! ta stakla su mi bash trn u oku ali sam kontao da nema reshenja, bar ne nekog jeftinog...

 

palo danas fotkanje, samo sam kasno skontao da sam posle poliranja trebao da ga operem kao chovek, tako da mi na dosta mesta ostalo belo od polir paste :/

no svakao cje novi photo sesion za oglasnik da padne chim grane sunce jer je zelena ustvari kawasaki zelena ali se na danashnjim fotkama to ne vidi :) evo jedna sveza slika od danas

 

dTq9A_dsc06141i.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Da, ja sam narucivao za moj i bas su jeftini ti staklici. druga varijanta ti je da ih potamnis onim sprejem za stop svetla. Opet ce lepse da izgleda nego ovako. A razmisli i o ovim slovima, radio sam ih po onim sa novijih modela. Lepo stoje na motoru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

to sam hteo i ja, i to na ove maske ispod nogu (sa strana), nemam pojma koliko sam guglovao da skontam koji je to font, i shta sam raznih fontova skinuo i isprobao...u glavi mi bilo da na to crno odradim da pishe tom kawasaki zelenom "Leonardo 150" jedno 25cm dugachko,6-7 visoko, ali da linije od slova budu tanke svega 2-3 milimetra...Ma imam gomilu ideja ali ne isplati se dalje munjiti ishta na njemu, narochito shto hocju da ga prodajem zbog kawe er5...kako ljudi nemaju zute banke - teshko da cju mocji dobiti za njega ipriblizno cifri za koji sam ga ja pazario proshle godine, a kamoli da pokrijem mojih vishe od 400e ulozenih do sada da napravim sve ovo na njemu... :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

To nije neki regularan font vec neki njihov izmisljen. Ja sam jedva nasao.

Da ne offujem vise, evo jedne slikice dok je bio u fabrickoj boji

 

E0LQz_leonp.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

I mom andjelu je mesto ovdeeeeeeeeeee.....

 

 

Ovo je prva slicica kad sam ga doterala kuci,tj od kad sam ga kupila-potrosila rezervoar godiva-presla dakle oko 200km i doterala ga :D...srecno predjenih 16000km za dve sezone....moja prva ljubav...a za sada i jedina :D

post-14695-0-33464800-1296171406_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

@zlig0r

Mnogo si lepo sredio skut i prava je steta sto ga prodajes, pogotovo sto , kao sto kazes , ne mozes da izvuces pare. Muljaz u se pridruzujem u savetu da kupis bezbojne migavce i kupis samo zute sujalice i extra. Sto se tice onih slova, tj logoa Laonardo, opet Muljaz ti daje super ideju. Ona slova sto je okacio su fantasticna, samo se pitam da li ih je napravio , ili kupio. Ako te zanima logo,, trebalo bi da pronadjes taj logo vektorski na netu pa da odes u neku firmopisacku radnju da ti lepo na kateru iseku slova na foliji. Mozes ih posle zalepiti ili mozes iskoristiti kao negativ ili matricu za farbanje slova preko plastike. Ako ne nadjes vektorski logo, probaj da okacis ta slova u nekoj pristojnoj rezoluciji pa cu ti ja uraditi vektorsku verziju.

 

@nensy

16000 za dve sezone je kilometraza na kojoj ce ti pozavideti mnogi bajkeri ! Svaka cast i tvome lepom motorcicu je svakako mesto ovde :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja