Jump to content

Moto Zajednica

Fotke nasih skutera

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

off, ovog mog prijatelj takodje, prodao za 400e vise posle mesec dana, ocekivao sam isplatu ali neee, dobijam po stotku.... Tek kada rekoh da je to bezobrazluk i da za te novce skuter ne bih drugome prodao, pogotovo ne na rate, dobih novac... Tako to sa prijateljima ide :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Ovo mi je daily varijanta. Za godinu dana, prešao sam 12000km, potrošio jednu zadnju gumu (čekam proleće pa menjam), jedan set kočionih pločica i zamenio par stvari kao što su sajla zadnje kočnice, akumulator i regler. Najduže vožnje su mi bile do Kruševca i Bajine bašte.


Fotki bez, Liberty k'o Liberty, metalik sivi, 2000. Vizir, Givi Monokey od skoro_pedesetak litara ali evo kako gnjura kroz poplavu u Rakovici :)

 

  • Sviđa mi se 2
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

@Andreja

 

Odgledao sam snimak.....bolje da nisam <_<

Ne znam samo sta si hteo da pokazes ovom, pa moze se slobodno reci kretenskom voznjom?

 

 

  • Sviđa mi se 5
  • Tužan 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R
15 hours ago, Satelis said:

@Andreja

 

Odgledao sam snimak.....bolje da nisam <_<

Ne znam samo sta si hteo da pokazes ovom, pa moze se slobodno reci kretenskom voznjom?

 

 

Uz dužno poštovanje, sa skoro 30 godina života i upola toliko baš ovakve vožnje zaista nemam potrebe da Vam se pravdam. I Vama sve najbolje :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

@Andreja

Da si "klinac" od 18+ leta pa i da razumem, sa skoro 30 leta ne mogu da razuem nikako, nit se pa trudim, tvoja stvar.

Takvom voznjom pre il kasnije ces zavrsiti u jarku il nekom pod tockove, to sto te sluzi sreca (jer razuma nema) do sada....pitanje je dokle ce.

 

Snimak tvoje voznje sto si okacio je cisto bahacenje u saobracaju, "vidite ljudi koje su cave ovi u automobilima, vidite kako ja to peglam, secem, ulecem jer to tako treba, kakva kisa/voda kakve picke materine"...... waauuu sad svi treba da ti :jee1::sampion: 

Posle se neko cudi sto bajkere bije los glas..... eto ociglednog razloga!

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Ajd' da se javim još jednom i neću više.

 

Poenta snimka je "Liberty 125 je najbolji skuter na svetu."

To je moja svakodnevna vožnja koja je igrom slučaja snimljena zbog poplave.

SVESTAN sam opasnosti, ne mislim da sam bolji ili sposobniji vozač od bilo koga ko je nagrabusio na ovaj način. Dovoljno sam zrela (da, snimak govori drugačije) i ostvarena osoba da mi :jee1: i :sampion: na moto forumu ne znače apsolutno ništa.

 

I naravno da ne treba tako voziti, opet kažem, ja tako vozim jer uživam u tome. Razumem vaš osećaj odgovornosti prema novim motociklistima i skuterašima, znam da je to poenta Vaših komentara, ne osporavam uopšte. A ako vam smeta "loš glas", pređite na nešto drugo, batalite motocikle i skutere. Zdravo bili :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Ralja
  • Motocikl: Sym Jet X 125
21 minutes ago, Satelis said:

@Andreja

Da si "klinac" od 18+ leta pa i da razumem, sa skoro 30 leta ne mogu da razuem nikako, nit se pa trudim, tvoja stvar.

Takvom voznjom pre il kasnije ces zavrsiti u jarku il nekom pod tockove, to sto te sluzi sreca (jer razuma nema) do sada....pitanje je dokle ce.

 

Snimak tvoje voznje sto si okacio je cisto bahacenje u saobracaju, "vidite ljudi koje su cave ovi u automobilima, vidite kako ja to peglam, secem, ulecem jer to tako treba, kakva kisa/voda kakve picke materine"...... waauuu sad svi treba da ti :jee1::sampion: 

Posle se neko cudi sto bajkere bije los glas..... eto ociglednog razloga!

 

 

 

Ovakva voznja je veoma opasna i nebezbedna jer osim sebe,vozac i druge ucesnike dovodi u veliku opasnost. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Drugim ucesnicima (voz. automobila) fizicki ne moze mnogo naskoditi, tu jedinu propast njima moze zadati ako se tragicno zavrsi manijacenje sa snimka.

 

Zamisli samo da ti Andija (ili slicni njemu) podleti pod tockove i usmrtis ga na licu mesta..... zamisli samo da ceo zivot posle nosis taj teret na ledjima, teret da si nekom oduzeo zivot a da pritom nije tvoja greska.

 

Ejjj covece pa stavi malo prs na celo :Joska:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 422 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Evo jedne vedrije teme:

Ovako izgleda skuter sa 0km ;). Nadam se da ce od sledece nedelje poceti da ih skuplja.

Ovo je jedan od skutera kojem se rado vracam.

 

PCX2018.JPG

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 422 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Tacno. Moze i voznjica do 100km sa sto manje saobracaja. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Linz
  • Motocikl: Pcx 125 2019
Pre 2 sati, Scholesy198 je napisao:

Kako ide?

Ne cuje se do 80 km, posle malo povisi vibracije... Ali je startan i kad kocis ima neki sistem da mixa kocnice sam po sebi. Preporuka svima jer je top

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 422 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Ako ima ABS, a trebao bi, onda nema kombinovanu kocnicu. Moj je 2018. Savrsena stvar.

38D57C51-0C99-4BB9-8A11-11F650D25E4C.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • GRASKO.N, 108 postova
  • Lokacija: Bezanijska kosa
  • Motocikl: BMW 650 CS- BIVŠA LJUBAV

Vozio sam ja Vespu LML 150. Bila je tip top, rastavljena u proste činioce pa ponovo sastavljena sa puuuno ljubavi.Prodao sam je samo zbog toga sto me smaralo da palim na kurblu i zbog zeninog insistiranja.....

 

Kakva greška i danas se kajem

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja