Jump to content

Moto Zajednica

Fotke nasih skutera

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Piaggio Beverly 250

Moj Beverly 250, 2009, kupljen pre par dana. Pa da se pohvalim da sam i ja ponosni vlasnik. Pozz svima, vidimo se negde na drumu. :)

post-36456-0-24010400-1429120447_thumb.jpg

post-36456-0-86536600-1429120474_thumb.jpg

post-36456-0-34865400-1429120495_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 817 postova
  • Lokacija: Montenegro - PG
  • Motocikl: Honda Varadero xl 1000 v

Bobane, jeli ovo 500cc ?

Danas sam sijedao na skuter Malaguti Spider max 500. Ogroman motor i ono sto mi se najvise dopalo su veliki tockovi 16"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Honda Integra 750

Mikeli.pg. jeste 500cc, ovo je model sa dve svecice. Ogroman i udoban juce sam se vratio sa ture od 550km kao u fotelji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3630 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Mikeli.pg. jeste 500cc, ovo je model sa dve svecice. Ogroman i udoban juce sam se vratio sa ture od 550km kao u fotelji...

Da nije bio u grupi jedan sa Atlantikom i jedan sa Pegasom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Honda Integra 750

Hvala Borko&Kico. Za muziku je zaduzen Akrapovic.

muljaz. nije njih sam sreo na Zlatiboru u povratku, ja sam bio solo sa devojkom. u toj grupi je bio GT Spidermax

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 190 postova
  • Lokacija: Toronto, Ontario, Canada
  • Motocikl: 2002 Suzuki GSF1200S Bandit, 2005 Yamaha Majesty 400

Nije moj, ali vredi slikanja i gledanja.

 

IMG_20150430_213917362.jpg

 

IMG_20150430_214109925.jpg

 

Lik koji ga je napravio je iskusan profesionalni "muscle car" tjuner. Ulozena paznja, vreme i vestina se vide u svakom detalju. Baska mi se svidja otvoreni CVT i zastitni kavez oko njega. Konacno skuter koji mozes da servisiras a da ne provedes prvo tri sata skidajuci plastiku :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: BGD Dorcol
  • Motocikl: piaggio beverly 500

Odmah da kazem , nije moj... Moj prijatelj je vlasnik. Unikatan je , jedinstven na celom svetu! 
 
4b30a427a8982f5b2dda0421.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 190 postova
  • Lokacija: Toronto, Ontario, Canada
  • Motocikl: 2002 Suzuki GSF1200S Bandit, 2005 Yamaha Majesty 400

^ Jeste jedinstven. To se rodi kad Goldwing kresne Spyder-a :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Nije moj, ali vredi slikanja i gledanja.

Lik koji ga je napravio je iskusan profesionalni "muscle car" tjuner. Ulozena paznja, vreme i vestina se vide u svakom detalju. Baska mi se svidja otvoreni CVT i zastitni kavez oko njega. Konacno skuter koji mozes da servisiras a da ne provedes prvo tri sata skidajuci plastiku :).

Lepe slike, ja sam ovo video samo na snimcima - na žalost. Interesantno bi bilo provozati ovako nešto. Pitam se kakva li mu je ciklistika s obziorm da je otprilike čitav točak i po duži od običnog skutera. Kastom ram i mnogo čega drugog, u koji je upakovan motor skutera (izvorno ceo skuter je Honda Zoomer/Ruckus 50-250) - ispravi me ako grešim. Evo ga jedan prilično lep primerak (mislim na skuter ali i gospođica izgleda fenomenalno ;) ) prikazan na Ruck Out Hawaii 2015 u februaru.

Ruck%2BOut%2BHawaii.bmp-001.jpg

 

 

Odmah da kazem , nije moj... Moj prijatelj je vlasnik. Unikatan je , jedinstven na celom svetu! 

 

Nisam siguran koliko ovaj post pripada ovoj temi "Slike naših skutera" ali ajde da i ja doprinesem... da nije ovo nova igračka u pitanju, mog prijatelja Siniše, čak bih mogao da se opkladim? Čuo sam da je svoj novi GoldWing odvezao kod holanđanina i naručio inverzni trajk.

Inače ovde se radi o Sturgis Trike SP18  - svaki od njih je unikat, radi se prema želji poručioca, s tim što izgleda da je ovde Siniša prevazišao sebe :) čisto sumnjam da u Srbiji ima još jedan ovakav. Inače Spajder je mala beba za ovaj trajk koji ima 90% delova GoldWinga uključujući i šestocilindrični motor od 1832 ccm  - ko je probao GW zna o čemu pričam. Ako postoji ultimativni trajk onda bi to verovatno bio ovaj :)

Reversed%2BTrike%2BR18%2Ball-f6a5f2d225f

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 190 postova
  • Lokacija: Toronto, Ontario, Canada
  • Motocikl: 2002 Suzuki GSF1200S Bandit, 2005 Yamaha Majesty 400

 

Lepe slike, ja sam ovo video samo na snimcima - na žalost. Interesantno bi bilo provozati ovako nešto. Pitam se kakva li mu je ciklistika s obziorm da je otprilike čitav točak i po duži od običnog skutera. Kastom ram i mnogo čega drugog, u koji je upakovan motor skutera (izvorno ceo skuter je Honda Zoomer/Ruckus 50-250) - ispravi me ako grešim.

 

Moze da se vozi, ali ne bas daleko i dugo. Ovakve sprave nisu ni predvidjene za transkontinentalne ture vec da budu lepe na oko i da pokazu sta majstor moze da uradi od obicnog skutera. Mislim da ne greesis sto se tice "donor bajla" - verovatno je Ruckus.

 

Evo ga jedan prilično lep primerak (mislim na skuter ali i gospođica izgleda fenomenalno ;) ) prikazan na Ruck Out Hawaii 2015 u februaru.

 

Model(i) suodlicni, nema sta.

 

 

Spajder je mala beba za ovaj trajk koji ima 90% delova GoldWinga uključujući i šestocilindrični motor od 1832 ccm  - ko je probao GW zna o čemu pričam. Ako postoji ultimativni trajk onda bi to verovatno bio ovaj :)

 

Babe i zabe kolega :). Spyder i Wing ne spadaju u istu kategoriju cak ni sa istim rasporedom tockova. Ako moramo da poredimo, usudio bih se da tvrdim da bi namenski projektovan trajk sa dinamickom stabilizacijom kao sto je spajderova ostavio bilo kakav after-market tricikl u prasini na bilo kakvom krivudavom putu. Wing-ovih sest cilindara i 117 konja na 350+ kila takodje ne moze da se poredi sa spajderova dva cilindra i 106 konja na 317 kila :). Kad smo kod trotockasa, sve sto se naginje na pogresnu stranu u krivini za mene nije motorcikl.

Evo i mog novog ljubimca....

 

Ne znam sta je (mozda se i ne vidja u mojim krajevima) ali mnogo lici na moj Majesty.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 190 postova
  • Lokacija: Toronto, Ontario, Canada
  • Motocikl: 2002 Suzuki GSF1200S Bandit, 2005 Yamaha Majesty 400

Aprilia Atlantic 250 ccm... Možda Kanađani nisu uvozili te modele od žabara!  :stabre:

 

Mislim da ih nema ovde. Aprilia Scarabeo je prilicno popularna, verovatno delimicno i zato sto je najmanji dvotockas koji se u Kanadi jos uvek vodi kao motorcikl.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2444 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Novi clan, pozdrav svimaattachicon.gif20150710_164218.jpg

 

Videh ga na bulevaru pre koji dan, kod Alexandar zgrade, a zapamtio sam ga jer mi do sad najlepši maxi koji sam video! Još sam usporio dok sam prolazio da "bacim oko". Svi maxiji su nekako guzati i bucmasti ovaj je idealan! Još mu i ta crveno-crna kombinacija čuči ko prava!  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja