Jump to content

Moto Zajednica

Fotke nasih skutera

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 346 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Kymco + Bandit

Hvala Saša, pa Tmax je za malo izmakao... <_< Ko zna zašto je to dobro... :zvizduk:

Fazer ima društvo u garaži, a vi mene za MAXI druženje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere

Pozdrav drugari, nov sam na forumu pe cete mi oprostiti evenualne greske. Znam da je tema starija, ali mora se od nekud poceti.

 

Moj prvi ljubimac

post-27314-13565632082808_thumb.jpg

 

I novi clan

post-27314-13565632710155_thumb.jpg

 

Pozdrav svima I vidimo se na nekoj voznji ako me primate u druzinu.

 

Sent from my SmartTab10 using Tapatalk HD

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Medo, dobro nam dosao 1zdravo.gif oba ata su cista 10-ka 0takoje.gif

u podforumu BJB Maxi Scooter Club imas temu "Mini pa Maxi" pa raspali svoj istorijat na 2 tocka 1moto3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Motocikl: flying brick

Medo dobro dosao u skuter zajednicu,ljubimci su prva liga,vidimo se na narednim susretima :takoje:

 

Evo i ja da ne ostanem kratak za fotku,u letnjoj svakodnevnici negde izmedju bg i va.

20121006090823.jpg

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Probao sam letos Pop-ovog Burgmana, iskreno udobniji mi je nego AA, ali je, po meni, previse nizak, imam utisak da bih zakacio kliker na putu. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

Moji drugovi imaju Burgmane 400 jedan 2001 jedan 2005, i Atlantic 500 2002, pa sam imao prilike da probam letos sve, i najvise mi se svidja Burgman 2005 mada je isti kao ovaj stariji u svemu samo lepsi i to bas lepsi ali isto ide isto "vozi" a da je nizak jeste stvarno, bas je cudno kad sednes bukvalno kao da cucnes posle jedva ustanes ali ima neki polozaj gospodski dok vozis cudo.... A Atlantic je recimo jaci od ovih i u startu , mada ja to nisam mogao da primetim ali kazu drugovi da je tako uglavnom im bezi, a cudno mi bilo Atlantic kad sam vozio bas je ogroman i tezak i sve nekako cudan ali stvar navike...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Motocikl: flying brick

citat

Moji drugovi imaju Burgmane 400 jedan 2001 jedan 2005, i Atlantic 500 2002, pa sam imao prilike da probam letos sve, i najvise mi se svidja Burgman 2005 mada je isti kao ovaj stariji u svemu samo lepsi i to bas lepsi ali isto ide isto "vozi" a da je nizak jeste stvarno, bas je cudno kad sednes bukvalno kao da cucnes posle jedva ustanes ali ima neki polozaj gospodski dok vozis cudo.... A Atlantic je recimo jaci od ovih i u startu , mada ja to nisam mogao da primetim ali kazu drugovi da je tako uglavnom im bezi, a cudno mi bilo Atlantic kad sam vozio bas je ogroman i tezak i sve nekako cudan ali stvar navike...

 

Sto se tice Burgmana,razliku bar ja koju sam mogao da uocim izmedju 2003 i 2005 i 2006 godista je samo u boji prednjih zmigavaca na mom su zuti a noviji su beli, tek od 2007 godine pocinje proizvodja bugija sa nesto lepsom maskom i aparaturom ispod oklopa. Put pod noge cesto pravim u drustvu sa kumom koji je stokilas poput mene i nije mi se dosada nikad dogodilo da struzem asfalt, mada AA me potajno privlaci i ozbiljnije razmisljam o njemu ali nazalost nisam imao prilike da ga probam u voznji i neznam kako se ponasa u istoj, tako da K7 i K8 su u opticaju ako AA ne razuveri me.:zbunjen:

Promenio član nikljuba

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly 500ie Cruiser

Matooori, pa mi moramo na neku voznju, da vidim Fidel Castra na Pantheonu 1oda.gif

Danas uzimam magare sa servisa pa mozemo da dogovorimo voznjicu, tesko zabu u vodu naterati :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja