Jump to content

Moto Zajednica

Dobrodošli u podforum namenjen skuterima

Recommended Posts

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

napokon sam trgovao Aprilija leonardo 125ccm,istina udaljena je 1350km ali ocekujem put ka tamo pa ce brzo kuci na spavanje do proleca(ahh,te pare)!

http://auto.ricardo.ch/kaufen/fahrzeuge/motorraeder/scooter/aprilia-leonardo-125-unfallfrei/w/an624701838/

na bih da smaram sa pitanjima,ali sada vec konkretno potrosnja,delovi,kako se ponasa u voznji?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

na bih da smaram sa pitanjima,ali sada vec konkretno potrosnja,delovi,kako se ponasa u voznji?

Otvori posebnu temu u podforumu da bi se kasnije lakse nalazilo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Дорћол
  • Motocikl: Honda Dylan 150cc

е другари ви мени "обећасте" зимус кад сам се прикључио форуму да ћете имати неке скупове по БГ на пролеће, где ће вас доћи већина ... :zvizduk:

 

ево дошло пролеће... а ништа од најава ваших скупова, зато вас позивам да свратите на ФЛЦС скуп у следећу недељу 17-тог на Кошутњак :takoje:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=47479&st=0

 

сви су добродошли аутом или скутером ... мада боље скутером чисто ради мене да видим уживо ваше машине ... Позз :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Дорћол
  • Motocikl: Honda Dylan 150cc

Био данас леп роштиљ на скупу у Кошутњаку :takoje:

поред нас су прошли неки скутераши, њих једно 20-так углавном Пјађо Веспе и остали ... јел то била нека ваша организација :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5597 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

PridruŽivam se željama, čestitkama i pozdravima koleZi Muljazu :BJB-ura::jee1: :jee1: :jee1::muzicari:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: aprilia atlantic 250, aprilia sr

Evo i ovde da pozdravim kolege skuterase koji nisu MAXI, posto sam i ja do skoro bio MINI skuteras 0namigivanje.gif

 

Poseban pozdrav a sve APRILIASE, evo jedna fotka od pre par godina gde je aprilia bila oficijalni skuter ferari F1 tima, a na njemu... SHUMI 1oda.gif

 

hir124.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Gilera Runner 200 st

.GRANA AUSPUHA.

Vozim runner-a 200 st, kupio sam samo top (leovince) za neke smesne pare. Treba mi odgovarajuca grana za taj auspuh jer je ova fabricka uska. Da li znate gde mogu da napravim odgovarajucu granu za leovince. Hvala!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Novi Sad

Pozdrav drugari, posto sam nov nadam se da je pitanje postavljeno na pravom mestu :)

Resio sam da kupim skuter i nasao od druga lep i ocuvan peugeot ludix snake.

Pa me interesuje kakav je, posto nemogu nigde da nadjem nikakav komentar za njega, niti da ga neko prodaje.

Unapred hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Za njega ti slobodno mogu reci da je jako pouzdan u svakom pogledu, mali potrosac.......uz redovno odrzavanje ima bas lepo da te sluzi.

Mozda ce jedino biti problem oko nabavke delova, reko koja kuca moto delova ima Peugeot program, tako da ocekuj da ti je jedini izlaz Euroimpex.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Naisao sam na ova dva motora i veoma se dvoumim. Ovo bi mi bio prvi motor a ja sam iz Novog Sada.

Aprilia je ditech 1999 i presla je 33000km pricao sam sa covekom kaze motor ide dobro po satu 90km/h al siguran je da laze. Plastike su mu okej i cena mu je 650e.

Sto se Pezoa tice on je 2005 presao je 12000km i ima vazdusno hladjenje. Covek mi je rekao da skuter puni do kraja skalu a to 80km/h sa njegovih 95kg, cena mu je takodje 650e.

Iskreno svi kazu da su bolje aprilije ali ipak 6 godina je mnogo razlike a tu su i 20000km, tako da ja se naklanjam prema sf2. Voleo bih da mi kazete koliko su zahvalni za odrzavanje, koliko trose i ostala svoja misljenja. Hvala unapred i voleo bih odgovore u sto kracem roku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Ditech lepo radi dok radi, kad ti se pokvari...... usrecio si se do bola.

SF2 star 12god x 3K po sezoni (minimum) ili ti nema sanse da je presao toliko koliko je navedeno. Dobar je, pouzdan i dosta moze preci uz redovno odrzavanje. Snabdevenost delova je losija i nesto skuplji....... okreni obrni, mislim da se neces usreciti koji god da izaberes.

Dosta puta prepricana prica do sada, gledaj Kymco ili SYM.... jeftino, pouzdano i td.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Vlasenica
  • Motocikl: Keeway Hurricane

Da li bi neko znao šta je sa mojim skuterom

Keeway Hurricane 2t 50ccm

Znaci nesto me zezala uljna pumpa i jaje isključim te počnem ja mjesto ručno benzin

I ove zime odlučim malo skuter da osvjezim znači

Novi 

Klip

Cilindar

Karike

Kaiš

Variomat

Rolnice mi sutra stižu

Trenutno su od 5g na njemu i takve sam i poručioz

Znaci skuter ide fino od 0_20 od 20- 40se guši teško ide kao da bez goriva ostaje znaci ostajem bez gasa ali to se desi samo uz manje brdo i ravnica dok nizbrdo se ne osjeti,posle toga kad nekako predje 40kmh pa negdje do 70kmh kao da turbinu ima znaci leti sta moze tu biti uglicu sam stavio na zadni zarez odozdo odnosno digao sam je max a kad je bila i jedan zarez manje isto se to dešava 

Dal bi mogao da je stavim na sredinu Bil se sta popravilo

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja