Jump to content

Moto Zajednica

Maxi skuteri - ozbiljni motocikli !?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 817 postova
  • Lokacija: Montenegro - PG
  • Motocikl: Honda Varadero xl 1000 v

Da se malo osvjezi trema. Ozbiljno razmisljam o kupovini Maxi Scooter-a HONDA Integra. Za Evropu ga rade 750cc za ostatak svijeta 640cc . Odlican motor, upravo tako ...motor. Ima 6 brzina, tockove 17c , zadnja guma 160/55 kao na vecini motora ...

 

To je sooter koji bi mi pruzio uprzvo ono sto ocekujem od dvotockasa. Isao bih sa njim na posao, kada sam god slobodan do mora, vozikao se po planinama , i u svemu tome imao puno vecu udobnost nego na motoru, i ako vozim Hondu Varadero 1000cc .

 

Kakvo je vase misljenje o ovom scooteru ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere

Meni se mnogo svidja, sedeo sam na njemu na sajmu i extra je udoban. Recemi covek iz Honde da je to maltene isto kao i NC 750.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8943 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Nisam imao prilike probati dati model tako da ne mogu dati Bog zna kakvo misljenje, generalno prepisujem jedino polozaj nogu i sedenje skuteru dok mi je sve ostalo vise motor.

Ne svidja mi se mali prostor ispod sedista, bez integrisanih kofera stvari bi morao nositi sa sobom, jedan disk napred, lanac...

 

sta znam, nije Integra ostavila utisak na mene.... pre bi vozio Hondu NT700

 

01_Honda_NT700_Image_17798_1318641458_1280_1280.jpg

upload gambar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: beograd vozdovac limassol kipar
  • Motocikl: afraca rd7 bmw k 12rs

morao sam da se ukljucim,ja sam cica od53god,vozim afriku 750,bmwk1200rs i burgmana 650e ,sa burgom sam isao sa kipra do srbije i boe odmorani opusten,vozio najbrze 180 i nisam ni leteo ni lelujao,teska je to mrcina,potrosnja 5.5 sa bembarom idem i do 260km ali sam nesposoban za hodanje par dana,sa afrikom,dupe ne osecam nedeljama,a ruke mi bride bar 2 do3 dana,vozim 45 godina bez udesa,i mozda sam i ostario i odrtaveo ali 5000 za dva dana i jednu noc,nisam bas video na ovom sajtu puno,jedino sa gomilom plastike,el.frizom na tunelu tj burgijem putovao sam sa zenom.55kg,ja 125.kg i 196cm bisagama i koferom pozadi ko u citroenu cx ispruzenih nogu,napominjem da nisam vozio ispod 130 na autoputu ponegde i 180 duze vreme,nocu od plovdiva do sofije,tako da o uvijanju rama i ciklistici ne treba pricati bar ne o bergmanu,skini kostur sa neta zacudices se ramom.SNAGA I BRZINA NISU U MOTORU NEGO U GLAVI,rece neko i dozive starost.postovanje brzima,ludjima i sa vecim cojones.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 817 postova
  • Lokacija: Montenegro - PG
  • Motocikl: Honda Varadero xl 1000 v

Lijep post Zekas .

Meni i treba Maxi Scooter za putovanje, jer sa operisanim diskusom mislim da ce mi bniti udobnije nego na motoru. Ja sam sa Varaderom prelazio 500km sa jednom pauzom i nije bilo nikakvih problema, mada ipak sam misljenja da bi to bilo udobnije sa INTEGROM . Jedino sto me odbija od BURGMAN-a jesu mali tockovi za onoliki scooter ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja