Jump to content

Moto Zajednica

Najmanji sator?

Recommended Posts

• Teoreticar ..., 11714 postova
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv
On 30.7.2019. at 13:02, GuMi5 je napisao:

Ja gledam sebi Quechua 2 seconds tent...

Kakva bajka od šatora, pih... 

Izmedju ostalih, imam i ovaj sator, sjajan je, ali nezgodan za pakovanje na motor. Kad idem autom na kampovanje, on je prvi izbor. Bez ikakvih problema preziveo celonocno nevreme i pljusak, lak za prostiranje i pakovanje (kad se covek malo uvezba). Rajsferslusi rade odlicno, dobra ventilacija, dobar cak i za hladnije vreme jer malo naginje na cetvorosezonske standarde, bar sto se debljine platna tice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• U prolazu, 17 postova
  • Motocikl: Honda CBF 1000 FA
On 7/11/2019 at 2:44 PM, mali_zmaj said:

@Kiza Pirat gdje uzimaš u Srbiji te Arpanaz šatore,ja bih volio pazarriti jedan,al da ja to vidim,opipam,što bi se reklo!! A Husky bi isto volio da vidim uživo,ljudi ih hvale..,ovdje kod nas u B i H je jedino zastupljen Mc Kinley,kinezi jeftini..,ili u par radnji oni ekstremno skupi!!

Pozdrav, tek sad čitam poruke, zaboravio lozinku, a i nisam bio tu neko vreme

Prvi Arpenaz 2 sam kupio preko sajta Kupujem-Prodajem, mislim 30 eura. Taj model je malo teži bio 2.5kg. Super se pokazao, i sledeći sam kupio u Ljubljani, bio na akciji 20 eura. Nova težina je 2.3 kg.
Veliki porodični sam uzeo u Hrvatskoj, Osijek. Dekatlon u Hrvatskoj ima malo jače cene od Segedina i Temišvara.

• U prolazu, 17 postova
  • Motocikl: Honda CBF 1000 FA
On 7/11/2019 at 2:56 PM, mali_zmaj said:

Sportino veliš,ma ni ja ne volim da kupujem takve stvari napamet!!

Pa kao da košta čitavo bogastvo :) Generalno sam i ja za to da opipam, ne volim baš te kupovine na nevidjeno. Ali to je jeftin šator koji radi posao, ne prokišnjava, lagan je i topao. Sve ostalo je uradjeno da košta što manje. Ja odvojeno držim šipke na dnu topkejsa, a platna i kočići su u torbici pored. Tako mi manje zauzima mesta. Evo par sličica, možda pomogne. Meni se vizuelno čak ni ne svidja nešto. Nekako je mali i jadnjikav, ako ćemo iskreno. Ali radi posao kao pravi :)

IMG_20190724_220430.jpg

IMG_20190724_220514.jpg

IMG_20190725_084409.jpg

IMG_20190730_080809.jpg

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja