Jump to content

Moto Zajednica

Kucajske planine

Recommended Posts

• ., 437 postova

Ništa se ne sekirajte. Redovno gledam bosonogog hipika što ga vuče sa sobom onaj šatro marinac. Znam sve fore.

A gledao sam i kako da preživiš u pustinji ako ti se pokvari motor. Dovoljno je da ne zaboraviš da poneseš ceradu za motor u rancu.

• Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Svrati ponekad, 177 postova
  • Motocikl: BMW R 850 R

Obilazak uz dokono razgledanje svega sto Kucaj nudi i spavanjem tamo gde se zateknemo.

Prvi deo rečenice zvuči sjajno, ali spavati gde se zatekneš, na Kučaju?! Smatraš da je to bezbedno?

Najozbiljnije pitam, ipak je to divlje područje, valjda jedino zaista očuvano parče prirode u Srbiji. Ne bi me čudilo da noću vrvi od najrazličitijih životinja sa kojima se baš ne bih voleo sresti...

Auu bre, nije valjda da se ti plasis zveri...ako bas bude straha, hrabriji,stariji ce napraviti krug kao stit a vi mladji spavajte u sredinu.

• Svrati ponekad, 354 postova

Obilazak uz dokono razgledanje svega sto Kucaj nudi i spavanjem tamo gde se zateknemo.

Prvi deo rečenice zvuči sjajno, ali spavati gde se zatekneš, na Kučaju?! Smatraš da je to bezbedno?

Najozbiljnije pitam, ipak je to divlje područje, valjda jedino zaista očuvano parče prirode u Srbiji. Ne bi me čudilo da noću vrvi od najrazličitijih životinja sa kojima se baš ne bih voleo sresti...

Sva sreca pa ti ne hrces :lol: ..Ma,tebe ce sumari i udruzenja za sastitu zivotinja da oteraju iz sume :D

Prosle godine na Stolovima,"NARCISU U POHODE",nas trojica je spavalo u sumi pod vedrim nebom,samo u vrecama.Oko 3-4 ujutu,ja i drugar smo se trgli iz sna u isto vreme i nesto je istog momenta otrcalo u sumu od nas.Verovatno je bila lisica.Tako da ne brinite,neca vam zivuljke nista ako se probudite na vreme. ::) Uostalom,pitajte Nordija i Tuarega :jee: :jee: :jee:

I ja se prijavljujem za avanturu :moto3:

• Svrati ponekad, 177 postova
  • Motocikl: BMW R 850 R

Prijavljujem se i ja. Kao velikog snaznog, mislio sam Jagera da predlozim za komandanta logora a on bi da zbrise kao onaj Talijan-kapetan broda.

• Drug član, 1658 postova
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, CBF 600 ABS, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive

Pratim....i kontam za slobodne dane.....valjda če biti šta slobodno....

• U prolazu, 1 post

Jos jednom pozdrav svima.

Moglo bi se reci da sam relativno dobro upoznao Kucajske planine, u tome su mi dosta pomogli putopisi clana Lalajko, kao i Gandalfovi (ima ih na netu, biciklisticka perspektiva).

Novost je da je Velika Brezovica potpuno ASFALTIRANA, kao i jedno 9 km pre nje - ka Strazi. Preostalih 6km makadama je opeglano, tako je i inace solidan makadam sada postao odlican.

Sto se licnih impresija tice, Kucaj mi se jako svidja, bio sam tamo mojim malim skuterom nekoliko puta, verujem da sam presao bar 800km po njegovom makadamu (i zemlji).

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja