Jump to content

Moto Zajednica

Kucajske planine

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Lalajko, odlicne slike.

 

Hvala Aco. Ja samo mogu da ti zavidim na cinjenici da se onaj raj nalazi na par pokreta menjacem od tebe. Ponekad razmisljam da se odselim i zivim tamo.

 

Ljudi ,sta da radim ,ja vidim svaku desetu sliku  ???  ??? . u cemu je fora  :-\

 

Na zalost, ne znam u cemu je problem. Verovatno u ImageShacku. Nema druge nego da probas sutra ponovo, sa par refresh-a stranice dok se sve ne ucita. Fotografija ima dosta, ali su izdeljene na 18 poruka - ne znam sta vise da ucinim da se sve vide.

 

Stvarno lepo upakovan tekst sa pratecim fotkama. Sad kad bi krenuo ne treba mi navigacija. ;D

 

Treba ti navigacija, veruj mi. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Svaka cast,gledam ove slike a sve mi poznato,prosao bezbroj puta poslom tuda,radim u JP Srbijasume,i neka mi neverica da je to divljina a ipak znam da jeste.Inace sve je prepuno divljaci,pre par godina sam mesec dana boravio u onoj kuci na Valkalucima,pa po zavrsenom poslu,predvece,prosetam do neke obliznje ceke sa dogledom oko vrata,popnem se na ceku i uzivam,skoro uvek je u roku od sat vremena nesto izaslo na livadu.Lalajko drugi put se javi za karte tog podrucja,imam ih raznih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

Ljudi ,sta da radim ,ja vidim svaku desetu sliku  ???  ??? . u cemu je fora  :-\

 

Na zalost, ne znam u cemu je problem. Verovatno u ImageShacku. Nema druge nego da probas sutra ponovo, sa par refresh-a stranice dok se sve ne ucita. Fotografija ima dosta, ali su izdeljene na 18 poruka - ne znam sta vise da ucinim da se sve vide.

 

 

Lalajko super putopis... prelepo... btw i ja imam isti problem sa slikama... nije da ti ja sad solim pamet jer si ti mnogo upucenjiji od mene ali mislim da nije problem u 18 poruka vec to sto su sve na istoj strani... ne verujem da bi problem bio da je 18 poruka na 5-6 strana...

inace ako se neka slika ne otvori , idite samo na desni taster misomora i show picture... samo sto ja imam i drugi problem a to su one slike otvorene samo do pola a tu ne pomaze desni taster :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Lalajko fantasticno...i ja nabavljam motor za ove predele, pa cu imati prilike da ih detaljnije istrazim!

Svaka cast!

Sto se tice slika, ni ja ih ne vidim, ali sam svaku otvarao pojedinacno jer sam znao da zasluzuju.

Inace, ovaj problem je uobicajen kod slika u velikoj rezoluciji i kada ih ima previse na jednoj strani, bez obzira u koliko poruka, a brzina interneta nije velika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

Lalajko, izvini sto sam ti offovao u temi...

 

Glupavi IE8 ne valja ni ... znas cemu...

 

Evo me u FFoxu 3.60.10 i sve do jedne je ucitao i to neverovatno brzo... idem da uzivam po 20x put u putopisu ali sada do kraja :)

 

pozdrav i siguran sam da cu ti na prolece ( sumnjam u nastavak sezone ) poslati PP sa pitanjima za ovu prelepu putesestviju :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 592 postova
  • Lokacija: BEOGRAD-DORCOL
  • Motocikl: Stalno neki drugi :)

evo sad sad do nekle pogledao slike,ali opet ne sve i neke do pola(mozila firefox) Ovih 80% sto videh FENOMENALNO!!!!  :o

 

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Lalajko, ovo je do bola....sledeče godine obavezno.....bravo i hvala ti na slikama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Drago mi je da ti se dopada. Ovih dana cu sve fotogtagije da smanjim na 800x600 i da ih postavim u moju BJB galeriju, tako da ce se sve otvarati puno brze.

 

Zelim ti brz oporavak i da nam se zaista prikljucis pocetkom maja sledece godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Kad bi se sad moglo otputovati negde daleko.. :stabre:

pa kad prodje ovo sugavo vreme..negde pocetkom maja..pravo u Kucajske planine ..i tome slicno.. :staa:

ali procice i ova zima..samo sto je pocela..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Evo, posle celodnevnog rada, sve fotografije sa ImageShack-a su skinute, smanjene na 800x600 i potom prebacene u BJB galeriju. Zatim svi linkovi u tekstu promenjeni ka novoj lokaciji fotografija.

 

Nadam se da se fotografije lakse otvaraju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

predeli su fantastični, vodopad oduzima dah ;)

 

bio bih oduševljen da se pridružim nekoj sledećoj ekspediciji, naravno pod uslovom da želiš da je organizuješ i da si voljan da povedeš nove kandidate...

samo bi valjalo paziti na te vukove, da nas ne izjedu :zvizduk:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Cisto da vratim ovu temu tamo gde joj je mesto i da se ne smetne s uma gde zivimo i sta jos nismo videli. Evo predloga za turu, cak i za maxi skutere jer sam je i ja obisao na Resava turi 2009. sa ovim velikima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

hehe... hvala Neso, tema je vracena na svoje mesto, a polovinom jula cu se i ja vratiti tamo gde najvise volim da vozim. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

hehe... hvala Neso, tema je vracena na svoje mesto, a polovinom jula cu se i ja vratiti tamo gde najvise volim da vozim. :)

 

Hej debeli, ajd mi samo reci kojim putem smo krenuli u vratolomije kad smo bili na onoj gore pomenutoj voznji? Ako bih isao na Veliki buk, svakako bi prosao i onaj pocetak offa gde smo sreli one konje, kod onog mostica i gde je reka bas uzavrela.Ako imas neku rutu izbaci fajl pa da nadjem na GE :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ma sve za tebe momak! :) Evo ti track-loga celog kruga koji smo onomad napravili. Pocetak je sa leve strane kod Racine kuce - to je ono mesto koje se tebi nije dopalo za kampovanje "jer nema potoka da zubori" pa si posle spavao na parkingu kod vodopada. Vidi se i kako se ide do vodopada Veliki buk, kao i ceo krug od Vinatovace preko Klencusa do kanjona Klocanice kojim se vracas nazad.

 

Konja se ne secam.

 

Sto se reke tice, najbolje da pitas VladuGS :)

Resava-Klocanica.zip

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja