Jump to content

Moto Zajednica

Policija jurila, oborila i uhapsila dvojicu motorciklista.

Recommended Posts

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Shoe, po tebi su mogli i da pucaju na njih, zbog kamenovanja?!

naravno, gumenim mecima...  ne treba mešati nekog ko je pokušao da pobegne policiji zato što nema kategoriju ili zbog radara i situaciju očiglednog napada na službeno lice ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Nisam ni na cijoj strani. Razumem nezadovoljstvo naroda, ali 100% nisu bili neki protestanti nego najobicniji huligani koji  su izasli samo da bi rusili i lomili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

naravno, gumenim mecima...  ne treba mešati nekog ko je pokušao da pobegne policiji zato što nema kategoriju ili zbog radara i situaciju očiglednog napada na službeno lice ...

 

true ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

A da su pri padu poginuli?

Probaj da ubiješ provalnika koji ti uđe u kuću, ima samo da se čudiš i pitaš šta me to snađe.

Niko nema prava da ruši sa motora!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Koliko sam ja videla u vestima, na ne znam vishe ni kom kanalu poshto su svi izveshtavali ...

Ti motoristi koji su oboreni...su kamenovali sedishte sps-a, u pitanju su bila 3 skutera (maxi) ... 2 su uhapsili odmah, a treci je pokushao da pobegne ali stigao je samo da sedne na skuter kada ga je pandur oborio (u mestu) i stavio mu lisice...

Posle je jedan pandur pomerio skutere sa strane....

 

pročitaj šta se desilo. Ja razumem i potpunosti si u pravu što se tiče takvog zaustavljanju u normalnom životu ali u vanrednoj situaciji pritom još kada te neko gađa kamenom kockom a pre toga je zapalio nešto ...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Ovo je copy/paste iz Blic-a : " Tada su se na ulicama pojavile i prve "trojke" huligana na skuterima, koje su kružile gradom i, očigledno, umesto nesigurnih telefonskih linija, povezivale grupe demonstranata i obaveštavale ih o kretanju policije. "

 

Kompletan chlanak (negde na sredini je ova rechenica) prochitajte ovde  : http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/211314/Lomili-zardinjere-da-bi--gadjali-policiju

 

 

Po meni ti policajci - pritom mislim da je u pitanju bila zandarmerija ( po uniformama) su postupili POTPUNO KAKO TREBA !!! Huligani su gadjali zgradu kamenjem, pruzili su otpor policajcima i zbog toga su i uhapsheni... Potpuno opravdano !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Najbolji

sto da nije mozda zabranjeno da olesis provalnika ako ga nadjes u kuci?

treba da ga zoves na kaficu dok stigne murija?

 

 

Ne ne treba da ga pozoves na kaficu ( i ja bi ga olesio od batina da proba da uzme nesto ) ali ako ga ubijes ti si kriv u 99 % slucajeva iako je on u tvojoj kuci. Tipa ima noz i ti ga upucas to je prekoracenje nuzne samoodbrane .

Glupo ali jbg to je zakon

 

A za ove "skuterase" motka preko ledja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

@sszgo

Ako prebijes provalnika, naneses mu telesne povrede, moze da te tuzi i veruj da ce dobiti spor, tuzno ali istinito. Ne volim Ameriku, ali postujem sto je kod njih imovina svetinja.

 

A sto se tice ovih skuterasa.... Sada smo svi obelezeni... Mislim skuterasi...  ;D ;D ;D ;D  ( nije smesno sto su radili sta su radili, vec eto, ako ne mogu da teram na zadnjem... neka me se plase ).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Necu da ti kazem celavi!!!
  • Motocikl: GPZ 500S

Moze da misli ko sta hoce (nije zabranjeno),ali u pitanju su vandali/kriminalci koji su izvrsili napad na drugove organe (ne volim ih,ali im u ovom slucaju nista ne mogu zameriti) i samim tim prekrsili zakon. Cak da su ih skinuli/oborili sa motora u voznji,a mislim da to ovde nije bio slucaj,hvatali su pocinioce krivicnog/ih dela i imali su puno pravo to da ucine.Narocito u slucajevima krivicnih dela sa elementima nasilja,a upravo to je ovde slucaj.

Pa zamislite kada bi radio ko sta hoce,samo sedne na motor i drugovi organi mu ne smeju nista???

Pa kakav bi haos nastao u tom slucaju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

 

Ima tu i par <pametnih> koji non stop pricaju da je policiji zabranjeno da juri motore , pa ti isti verovatno i daju ideju nekom tupanu da motorom moze bezbedno da vrsi razna krivicna dela... :o

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Koliko sam ja videla u vestima, na ne znam vishe ni kom kanalu poshto su svi izveshtavali ...

Ti motoristi koji su oboreni...su kamenovali sedishte sps-a, u pitanju su bila 3 skutera (maxi) ... 2 su uhapsili odmah, a treci je pokushao da pobegne ali stigao je samo da sedne na skuter kada ga je pandur oborio (u mestu) i stavio mu lisice...

Posle je jedan pandur pomerio skutere sa strane....

 

 

 

  Posto se radi o skuterima, mislim da treba promeniti naslov teme !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

Vec vidjeno oni sto protestuju su uvek huligani aoni na vlasti - ispravni 100%?

'Ocemo li opet jedan krug isti, koliko godina imate i da li posle svega sto nam se izdesavalo jos verujete u Deda Mraza? :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Vec vidjeno oni sto protestuju su uvek huligani aoni na vlasti - ispravni 100%?

'Ocemo li opet jedan krug isti, koliko godina imate i da li posle svega sto nam se izdesavalo jos verujete u Deda Mraza? :'(

 

Stani malo, da nije bilo predstavnika vlasti, paraderi bi bili razmazani po ulicama, doslovno... To vlast nije smela sebi da dopusti... A ako pogledas da je zvanicno povredjeno 25 demonstratora, pitas se sta se to tamo desavalo... ???

 

@đunta:

 

Taj je sam pao od straha...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

Vec vidjeno oni sto protestuju su uvek huligani aoni na vlasti - ispravni 100%?

'Ocemo li opet jedan krug isti, koliko godina imate i da li posle svega sto nam se izdesavalo jos verujete u Deda Mraza? :'(

 

Stani malo, da nije bilo predstavnika vlasti, paraderi bi bili razmazani po ulicama, doslovno... To vlast nije smela sebi da dopusti... A ako pogledas da je zvanicno povredjeno 25 ljudi, pitas se sta se to tamo desavalo... ???

 

:-X

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

ti si bio na obilicevom vencu kod kafica... te se to ne vazi...

 

BJBRANKO

sta pricas ti covece ?

huligani jurcaju skuterima po gradu, organizuju kontra napade i pritom kamenuju i napadaju policiju, i sta sad netreba ih oboriti sa motora zarad svacije bezbednosti ?

da nece da mu pridje i kaze dobar dan molim vas parkirajte vozilo i skinite fantomku...

pa nisu oni oborili nekog random vozaca motora na brankovom mostu dok je iso na pecanje vec ljude koji su namenski dosli da prave sranja...

 

Sedi 1 nemaš pojma o životu. Mnogo gledaš vesti.

Svi koji se bune protiv kretena su huligani.

Grad je razbijen da bi država pukla više para. Kad znaju da daje na pedere neka daju i na sređivanje. Koliko ih je koštao ovaj skup? Da li je stvarno ta parada poslužila nečemu drugom? Jadni panduri stradali zbog jbnih pešovana koji se kurče po gradu. Dečko ako mašeš biku crvenom zastavicom, definitivno ćeš dobiti svoje.. Šta ima da mi paradiraju gradom i izazivaju ljude? Da ''parada'' nije održana ne bi bilo haosa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: suzuki dr 650 rs, suzuki gs500e

Dzaba rasprava oko ovih stvari. Ja juce nisam video na tv pedere uvalili su nam neke strance iz susednih zemalja. Ni na jednom snimku nisam primetio da se neko tamo ljubi sa nekim istog pola.

Dakle juce su u Beogradu paradirali lazni pederi.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Zemun

Baš,me čudi,čitajući na ovom forumu stekao sam utisak da su svi motoristi fini i naivni ko francuske sobarice.

Očekivao sam da će policiju kamenovati vozači automobila,a nikako motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

A sto se tice ovih skuterasa.... Sada smo svi obelezeni... Mislim skuterasi...  ;D

 

Vi ste uvek krivi za sve, jer ste... skuteraši ;D ;D ;D

 

Ma šta se brineš, samo vozi ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Mislim da nit je vreme, još manje mesto a potreba tek nikakva da bi se raspravljalo o ovome. Niko ništa ne zna, sve same pretpostavke i proizvoljni zaključi. Šta će nam to. Prepustimo da se time bave oni koji su zaduženi za to, a nama, bilo šta da mislimo, opet će biti zakačena etiketa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd

@sszgo

Ako prebijes provalnika, naneses mu telesne povrede, moze da te tuzi i veruj da ce dobiti spor, tuzno ali istinito. Ne volim Ameriku, ali postujem sto je kod njih imovina svetinja.

 

 

xaxa, moze da me tuzi i da mi pljune pod prozor

neka dokaze da me nije prvi napao u MOM STANU kad sam ga uhvatio KAKO KRADE

bas da vidimo kome se veruje...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

 

no comment ..

 

I ja bih se provozao kroz Irak i Bagdad ... ali tamo je sad "neki" rat .. pa bih malo sacekao da se zavrshi ..  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Huh ne znam shta da kazem... I ja sam se provozala kroz grad na kratko....kakav sam baksuz naravno, prvo sam naletela na suzavac na Trgu...odatle sam otishla Makedonskom i onda na coshku sa Takovskom videla (i snimila) kako huligani ulecu u rts..posle sam proshla Beogradskom i tu mi je jedan marsovac najljubaznije rekao da ne mogu tuda i da moram da se okrenem...Ja klimnula glavom i vratila se nazad...

Neshto kasnije sam opet proshla preko Trga i to kada je SAJ sa hamerima prolazio..ali opet me niko nije dirao nastavila sam samo svojim putem...

Jbg neki nisu imali srece...

 

A ima i ono chuveno.. Curiosity killed the cat...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja