Jump to content

Moto Zajednica

Registracija vozila GM Moto

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Losmi, aj izradi nekog za lovu, ne registruj mu na vreme, naplati mu nesto skuplje al nemoj mene. Cisto da rasplamsamo temu, ovako postaje monotono :lol:

Mikula,koji si ti car :care: :care:

Bas si me slatko nasmejao :lol: :lol:

Evo izradicu svoju zenu za kintu,ona nije na forumu pa ::)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Pravilno :D

 

Garantujem da nisi očistio ono parče asfalta do objekta pa niko nemere da se pripne uzbrdo :neznam::D A-ha!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Pravilno :D

 

Garantujem da nisi očistio ono parče asfalta do objekta pa niko nemere da se pripne uzbrdo :neznam::D A-ha!

U mene sumnjas? :staa:

post-6149-0-51104200-1328447505_thumb.jpg

post-6149-0-30767700-1328447513_thumb.jpg

post-6149-0-16266300-1328447524_thumb.jpg

post-6149-0-85167200-1328447532_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Losmi je car.

Auto bez brojeva, umesto kljuca srafciger, papiri se oprali u farmerkama, ali nista to nije problem.

Sve je to dobri Losmi zavrsio i sad se gejmobil cak i vodi na mene.

Sad vise ne mogu da me optuzuju da sam oteo Bosku auto!

Hvala Losmi spasao si me.

P.S.

Za neupucene

Drugi red teksta je sala...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Nemoj da si neozbiljan..

 

Vidite kako nam je Lošmi ozbiljan..

malo se utronjao..trebao je da drmne rakiju..

6:15 pa 10 i 30 minut kome se ne gleda cela emisija..

 

 

 

jbga..nije lako pričati u kameru..:takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo

Nemoj da si neozbiljan..

 

Vidite kako nam je Lošmi ozbiljan..

malo se utronjao..trebao je da drmne rakiju..

6:15 pa 10 i 30 minut kome se ne gleda cela emisija..

 

 

 

jbga..nije lako pričati u kameru..:takoje:

 

Vidi, vidi, kako je ozbiljan ki prase kad piski :nanana: (mala šala), ma voli ga kamera, prirodan talenat ko Bata Zivoinovic :takoje::care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Nemoj da si neozbiljan..

 

Vidite kako nam je Lošmi ozbiljan..

malo se utronjao..trebao je da drmne rakiju..

6:15 pa 10 i 30 minut kome se ne gleda cela emisija..

 

 

 

jbga..nije lako pričati u kameru..:takoje:

 

Vidi, vidi, kako je ozbiljan ki prase kad piski :nanana: (mala šala), ma voli ga kamera, prirodan talenat ko Bata Zivoinovic :takoje::care:

Jedan je Bata :care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Upravo sam se vratio sa tehnickog pregleda.Moji utisci su savrseni.Postovani gospodin Milos je divan i vaspitan covek.Svakog puta kad upoznam nekog takvog coveka ja dobijem novu nadu da u ovoj nasoj zemlji nije sve gotovo.Ljudi,veruj te mi ja sam odusevljen i sada pricam svojim radnicima kako se treba ponasati,kako treba ispostovati stranku i jos mnogo toga lepog ali da vas ne davim.Decko je jako profesionalan,verujte da ga prvi put vidim,da nemam nikakvog interesa sto ga hvalim izuzev svoje zelje da se jos neko ugleda na poslovnost i vaspitanje ovog mladog coveka.Nacin na koji poslovno razmislja je suprotan od nacina velikog broja poslovnih ljudi u Srbiji,zato su neuspesni.Sto se mene tice, na dalje svi automobili moje firme znaju dalje gde ce biti registrovani,a preporuke radnicima su vec upucene.

 

Sve sam ovo napisao pre nego sto sam i pdigao dokumenta za svoj motor,ali sam siguran da ce Milos ispostovati dogovor da vec sutra popodne i saobracajna i prve tablice budu gotove.

 

Jos jedno veliko,prijatno iznenadjenje je visina njegove usluge,koja ja licno mislim i ako su vremena vrlo teska nije visoka,naprotiv skoro pa da je pre niska.Toliko kosta taksi do Ljermontove i nazad.Zaista sam odusevljen.

 

Takodje me je odusevila cinjenica da je covek kupio prikolicu za transport motora i koju mi mozemo u buduce po vrlo povoljnoj ceni da iznajmimo sjajnu prikolicu jako podesnu za transport motora svih dimenzija.

 

Na kraju bih zamolio samog sebe i sve bajkere da ne zloupotrbljavamo ovakvog coveka,da bi nam sto duze trajao ovako fin i servilan.

 

Svaka preporuka ZARIC Sale Ralevic.

 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 186 postova
  • Lokacija: Beograd, Savski Venac
  • Motocikl: BMW C 650 GT

Brži od metka, snažniji od lokomotive, u stanju da leti više od i jednog aviona, dete sa Kriptona...ne to nije Superman, to je nas Lošmi!!! 0takoje.gif

 

Nije šala, al` na stranu, hvala ti za sve što radiš za nas, tvoje klijente, i što se kao takvi svi osećamo kao stvarno ispoštovani! Tokom posete GM-u stekao utisak prijateljstva i opuštenosti kao da sam došao u goste kod ortaka kog znam ceo život...samo tako nastavi, a ne sumnjam da hoćeš, i sigurno te čeka sjajna budućnost, ne samo poslovna već u svakom smislu!

 

Od sada će ceo moj, i vozni park mojih prijatelja cekati u koloni na tehnicki u Cingrijinoj, samo, kako stvari ovde stoje uskoro ce gužva biti preveeeeeeeelikaaaaaaaaa!!! 1lol.gif

 

Veliki pozdrav i NAJVEĆAAAAAAAAAA PREPORUKAAAAAAAA,

Vladimir Lučić

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Isao po tablice i saobracajnu vec narednog dana.Lepo se ispricao sa finim gospodinom Milosom,medjutim zeleo sam da mu nesto pkazem na svom laptopu.Tako se ja slatko,zadovoljan ucinjenim poslom ispricao,izasao napolje da sa njim pogledam prikolicu za transport motocikala a moja torba u kojoj je racunar,sva vazna dokumenta,licna i firme i nekih finih para u jednoj pregradiiiii.

Nakon dva sata ja opusteno sedim u restoranu sa prijateljima kad ono zvoni Losmi."Prijatelju nesto si zaboravio kod mene"ja pojma nemam,covek me podseti a ja se zaledim na pomisao sta sam zaboravio.Stvarno jos jednom svaka cast coveku,cak ga je kasnije i probudio moj prijatelj kako bi podigao torbu.Stvarno nemam reci za ljudskost ovog coveka.Stvarno je lep primer za svakog od nas.Ja cu se potruditi da ga preporucim sto vecem broju prijatelja,jer stvarno zasluzuje da ima posla jer je vredan i cestit covek.

S postovanjem Sale Ralevic.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Sale,malo je reci da sam odusevljen Azdajom.

Motor je perfektan,bas mi je drago da sam ga medju prvima video kod mene na tehnickom.

Sutra imas tablice a onda :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Evo nam ga drugar u akciji..

dok mu se penjemo na glavu :jee:

 

07jrk_p1010002rt.jpg

 

Pritom stalno zvrji telefon.. a on je sa svima fin.. :care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Honda CBF 600N & Fosti F51

Što god da napišem - ponoviću se. Mogao bih da odradim ''copy - paste''' teksta iz nekog od mojih (ili tuđih) konentara i ništa se ne bi promenilo. Miloš, kao i obično, ljubazan, poslovan, ekspeditivan.... a ja očas završio sve poslove oko registracije auta. Da nije love koju moram dati za razne takse, putarine, poreze i ostalo... jedva bih čekao da dođe septembar i da uradim registraciju i motora.

Bravo Miloše!!:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducati Power, 813 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure S :)

Ja samo da dodam.. LOSMI JE LUD BRE LUD!!!!

Sinoc oko 19h mu dajem ovlascenje da mi registruje motor i kaze bice gotovo sutra, idem do Ljermontove u 9. Zvoni mi telefon pre par minuta i kaze GOTOVO :D

 

Losmi :care: svaki put me iznenadis!

 

Ko nije registrovao kod Losmija ne zna sta je kvalitetna usluga!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

ja dodjem svako malo da prochitam shta se deshava i svaki put mi je sve veca chast shto smo drugari :) bravo loshmi, ljubi te brat :) neka i u ovom okruzhenju bude neshto kvalitetno i dobro... malo vrati zhelju i volju u dnevne teme i obaveze... :)

 

PS

blizhi mi se "period" pa cu i ja da svratim kao mushterija ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

ja dodjem svako malo da prochitam shta se deshava i svaki put mi je sve veca chast shto smo drugari :) bravo loshmi, ljubi te brat :) neka i u ovom okruzhenju bude neshto kvalitetno i dobro... malo vrati zhelju i volju u dnevne teme i obaveze... :)

 

PS

blizhi mi se "period" pa cu i ja da svratim kao mushterija ;)

Heheehe hvala ti Rusici,uvek se slatko nasmejem svakom tom postu u bilo kojoj temi...

Nadam se da ne "curi" mnogo Afrika dok joj je "period" :jee:

Kad god,znas da resavamo za par sati sve...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Honda CBF 600N & Fosti F51

Ne bih da off-ujem, ali jutros oko 8 napisah nešto, a to se više ne pojavljuje. (bilo odmah posle Miloševe slike u ofisu). A napisah:

Što god da napišem - ponoviću se. Mogao bih da odradim ''copy - paste''' teksta iz nekog od mojih (ili tuđih) konentara i ništa se ne bi promenilo. Miloš, kao i obično, ljubazan, poslovan, ekspeditivan.... a ja očas završio sve poslove oko registracije auta. Da nije love koju moram dati za razne takse, putarine, poreze i ostalo... jedva bih čekao da dođe septembar i da uradim registraciju i motora.

Bravo Miloše!!:zdravo:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja