Jump to content

Moto Zajednica

Registracija vozila GM Moto

Recommended Posts

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Momci hvala vam svima na podrsci i recima hvale.

 

OVOM PRILIKOM OBAVESTAVAM SVE BAJKERE DA JE FIRMA GM MOTO NAPRAVILA I SVOJ TEHNICKI PREGLED ZA NASE LJUBIMCE,ZNACI, KOMPLETNA LINIJA ZA TEHNICKI PREGLED MOTOCIKALA,AUTOMOBILA I TERETNIH VOZILA DO 4T NOSIVOSTI.

 

TEHNICKI PREGLED SE NALAZI U ČINGRIJINOJ ULICI BR. 26 NA ZVEZDARI I TO NA SAMOJ OKRETNICI TROLEJBUSA 28 I 40.

 

KOMPLETNA REGISTRACIJA I TEHNICKI NA JEDNOM MESTU I TO NARAVNO PO NAJNIZIM CENAMA U GRADU A ZA BAJKERE KAO I UVEK IMAMO POPUST BEZ OBZIRA NA VOZILO KOJE SE REGISTRUJE.

 

RADNO VREME JE OD 8H-17H ALI PO POTREBI OSTAJEMO I DUZE U KOLIKO NEKO NE MOZE DA STIGNE U TOM INTERVALU.

 

SUTRA, TJ. 14.06.2011. IMAMO POSLEDNJU KONTROLU OD STRANE MUPA PRED DOBIJANJE DOZVOLE ZA RAD PA CU VAS BLAGOVREMENO OBAVESTITI O TACNOM DATUMU POCETKA RADA TEHNICKOG PREGELDA,REGISTRACIJU NARAVNO I DALJE RADIMO BEZ OBZIRA NA DOBIJANJE DOZVOLE.

 

MOJA PROCENA JE DA CE TO BITI ZA NEKIH NEDELJU DANA ALI POSTO GM MOTO PLANIRA DA OBELEZI OTVARANJE TEHNICKOG PREGLEDA NEKOM MALOM ZAKUSKOM,OVOM PRILIKOM VAS SVE POZIVAM NA OTVARANJE A ZA TACAN DATUM CU VAS OBAVESTITI ZA KOJI DAN.

 

VELIKI POZDRAV IZ GM MOTO I LOSHMIJA.

 

MOB. 065 8620 973

FIX. 380-97-87

 

 

P.S. SVE INFORMACIJE OD SADA MOZETE DOBITI I NA FIKSNI TELEFON 011 380 97 87.

 

 

stavicemo akcenat na zakusku :cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Nije on Loshmi, on je Pedja 1zvizduk.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif1oda.gif1oda.gif

Mala interna sala jer sam uspeo coveka da prekrstim na ovlascenju 1lud.gif1jee1.gif

 

 

U svakom slucaju sto se registracije tice saradnja je bila brza, efikasna i precizna 0takoje.gif

 

Hvala Loshmi 1care.gif1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Nije on Loshmi, on je Pedja 1zvizduk.gif1lol.gif1lol.gif1lol.gif1oda.gif1oda.gif

Mala interna sala jer sam uspeo coveka da prekrstim na ovlascenju 1lud.gif1jee1.gif

 

 

U svakom slucaju sto se registracije tice saradnja je bila brza, efikasna i precizna 0takoje.gif

Nema na cemu :takoje:

Hvala Loshmi 1care.gif1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 244 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSF650 Bandit S

Kasnim malo, ali pitanje je dal ima i potrebe više da se piše, naravno da mi je Lošmi sve završio kako je dogovoreno.

(registraciju je završio da ne dođe do zabune) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Resenje je zavrseno za otvaranje tehnickog pregleda pa uskoro javljam kad je zurka.

Hvala svima koji su koristili usluge agencije GM MOTO,od sad cemo imati i tehnicki pregled i agenciju na jednom mestu!!!!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Zemun

Svaka čast ! Lošmi radi kao zmaj !

 

Registrovao sam motor preko GM Moto ! Topla preporuka svakome koga čeka taj nemili trošak(registracija) da posao poveri Lošmiju !

 

Puno sreće u daljem radu !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Nas drugar sada radi i tehnicki, probao nove masine.. pa cak i merio decibele auspufa..

dozvoljeno 80, Ada prelazi 100 :zvizduk:

 

To je sve u redu, i da je vozilo na mene, ne bih dalje imao muke u sup-i >:(

 

Mora se u Ljermontovu, klima bas tu ic ne radi, i naravno kilometarska guzva.. baja iza mene se tako napucao belog luka da sam pobegao sto dalje.. drndao net preko moba jedno 2 sata.. i bas kada sam trebao na red da dodjem.. pada sistemm.. pa jos jednom.. pa opet.. pa uzima dokumenta cici koji izgleda kao da ce da kolabrira svakog casa.. pa opet nece.. dajte prikolice.. motore odbija sistem >:( >:(>:(

 

Pritom svo vreme upadaju sa strane, preko vrata.. doturaju se cokolade i kafe sva sreca sto je doticna Ivana prilicno simpaticna i onako zaznojena ipak se smeskala.. dok je koleginica takodje simpaticna.. ali sa pogledom otrovnice i kao da jedva ceka da nekoga vrati nazad.. to joj je izgleda dusevna hrana,zmijuga me pre neku godinu vratila zato sto sam se osisao.. sto u sledecem supu nisu ni primetili naravno..

 

Losmi, kralju, spasio si nas bede..:care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 239 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

zahvaljujem što ću napokon moći da provozam svoje čudo od motora. čovek mađioničar odradio mi registraciju u dan. hvala rođeni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

Registrovao auto, sledece nedelje idem po saobracajnu od kola i da ugovorim registraciju motora. Alal' vera za posao :) vec ima preporuke od mene za sve moje prijatelje, stedi vreme i zivce i svaka cast na tome :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducati Power, 813 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure S :)

Topla preporuka i od mene. Otisao sam da proverim tehnicki Losmi naravno kao i uvek ljubazan :takoje:

Zavrsio tehnicki za manje od 10 minuta sa sve odradjenom polisom i uplatnicama..

 

:care:

 

Samo tako nastavi Losmi!!! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Još jedan pohvala za Miloša - završio mi je tehnički i registraciju ekspresno, a uz sve to sam i saobraćajnu dobio u najkraćem roku... Sve preporuke za Miloša! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Данас видим неког лика како језди скутером тамо оним уличицама око Шејкине, нисам стигао ни да ти махнем како си прозујао...Поздрав 1zdravo.gif и само напред....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Дорћол
  • Motocikl: Honda Dylan 150cc

šefe jedno pitanje: ako dam ovlašćenje i uradim sa kupcem plaćanje poreza na prenos jer on treba da menja saobraćajnu i table jer je iz drugog grada :zbunjen: ili vozi ove moje BG :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Мønsтеr 620 i.e.

И овај пут сам завршио регистрацију код Милоша. Човек однесе, донесе. Све за 1 дан.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

šefe jedno pitanje: ako dam ovlašćenje i uradim sa kupcem plaćanje poreza na prenos jer on treba da menja saobraćajnu i table jer je iz drugog grada :zbunjen: ili vozi ove moje BG :zvizduk:

Izvini ali te nisam najbolje razumeo... 065 8620 973 Loshmi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd (Banjica II)
  • Motocikl: V-Star 1100 Silverado

Ja samo da doprinesem sveopstim pozitivnim utiscima: registrovao motor pocetkom juna, dobio tablicu i novu saobracajnu, a i moja zena uspela sa registracijom Corse - sve kod ovog lika (a na preporuku Tomerc-a).

Samo da kazem da je situacija bila komplikovana, ali Losmija nista ne zaustavlja :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Дорћол
  • Motocikl: Honda Dylan 150cc

Лошми је стварно коректан и љубазан човек који вам изађе у сусрет и све лепо објасни око процедура преноса, регистрације, превоза из града у град...

Лично се никад нисмо упознали али сам га смарао више пута ван радног времена и увек се јављао и све ми објашњавао ...

друге агенције кад им поменеш скутере и моторе -терају те малтене у пм... зато само код Лошмија :takoje:

 

ускоро ми ауто иде на регу па само идем тамо где сам добродошао :care::moto3: Поздрав и све најбоље за Лошмија ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja