Jump to content

Moto Zajednica

Registracija vozila GM Moto

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 392 postova
  • Lokacija: Milwaukee, WI
  • Motocikl: Prodat, do daljeg cetiri tocka :(

Kud svi turci tu i mali Mujo. Rekoh, ako ovog svi hvale mora da valja, hajde i ja da ga iskoristim. :P Fin covek, dodje, uzme, zavrsi i donese kuci. Ja omatorio, noge klecaju, ne moze vise da se stoji satima u redu, a on mlad, puca od snage moze i tri dana da provede za salterima i da se druzi sa salterusama. :D

Btw, dao sam mu pare unapred i zafalilo je sto dinara, kad je doneo saobracajnu ja nudim, covek nece da uzme, kaze nema veze popicemo pice. Verovatno ga Skuba i Rajko nisu odrali za motogadzet i sirene, pa ko veli izes sto dinara. :nanana: Milose, malo sale nije na odmet, svaka tebi cast i nemoj da se iskvaris. ;) Pice te ceka, kad god. Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Мønsтеr 620 i.e.

Ja sam se preračunao sa tehničkim pa sam Milošu naknadno doplatio kad mi je doneo saobraćajnu.

Iskreno, to me je iznenadilo. I kupilo da ga sledeći put pozovem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

ja samo da dopunim temu, komsha je ajkula, zavrshice on sve shto treba pre bilo koga drugog... nemam dilemu gde da prosledim kad neko pita gde da ide da zavrshava ove stvari :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM SMR 690

aj i ja da napisem koju!

od kako imam skutere motore kola, uvek sam sam obavljao papirologiju posto realno nije to toliko tesko i komplikovano pametan sam i pismen sta cu da placam nekome... sacekas malo boze moj ceo zivot cekam nesto... no evo sad se nesto izvrtelo pa nije bilo sanse da odradim to sam te sam morao preko nekog... zvao par njih svi kazu 1000-2000 usluge dodji do nas od 8-5.. dzaba ne igra mi ... da mogu da izadjem sa posla uradio bi i sam :) i gledajuci forum naidjem na ovaj topic o momku koji dodje do vas po papire odnese i vrati sve :) zvuci shashavo al moze da uspe :) okrenem coveka, ljubazan kulturan profesionalan. izdiktira ti svai podatak koji te zanima i onaj koji te ne zanima dodje u dogovoreno vreme popuni poplaca... sve sredi i vrati ti papire na noge... profesionalizam na zavidnom nivou. cena besmislena. na kraju ti bude zao da mu platis kolko trazi kad znas da drugi traza 2-3-4 puta vise za isto... iskreno moja naj toplija preporuka i znam sigurno da ce u martu imati od mene i mojih saboaca 4-5 sigurnih regisracija ako nastavi sa ovakvim kvalitetom i cenom necu ni da razmishljam da obavljam sam ova smaranja.

eto :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Architect, 339 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet S

Puna podrska Milosu i od mene. Jako sam zadovoljan njegovom filozofijom i pristupom u radu, izuzetno je predustretljiv i flexibilan. Registrovao sam automobil sada, a kad dodje vreme i motor cu.

Kako kazu: za dobrog majstora ce uvek biti posla, e to moze i ovde da se primeni.

 

Bravo Losmi! :takoje: :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Upravo sam završio registraciju kod Miloša.

 

Stvarno SVAKA ČAST za uslugu, dečko se cimao neviđeno, mnogo mi je pomogao oko spremanja dokumentacije, zbog njegovog poznavanja novih propisa nisam platio dodatni porez na skuter koji bi mi naplatili bez problema iako piše da je ukinut. Na pitanja odgovara u rekordnom roku i tretira vas kao da ste jedina mušterija (a ima ih mnogo). Cene su super i nije lupanje po ušima kao kod ostalih većih agencija koje ne znaju kako izgleda postupak registracije skutera od 50ccm :zbunjen:

 

Znači ako imate obaveze ili nećete da se cimate sa šalterušama po SUPu.. Lošmi definitivno samo tako nastavi brate! :care::takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Svaka cast za Losmija...svaka preporuka!

 

btw, imate povoljan tehnicki za motore i automobile u garazi GSP-a blizu Belvila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: CBR 900 RR Fireblade

Pozzz svima eto i mene, konacno stigoh da napisem par (zasluzenih) lepih reci za Milosa. :)

 

E moja prica ide ovako, ja nisam iz BG-a, iz unutrasnjosti sam a trebao sam da dodjem do BG-a da odjavim vozilo i onda ide cimanje oko poreza i setkanje po BG-u i sl. a nisam bio bas za to po ovim kisnim danima... :) A nikako nisam bio za to jer sam morao da cimam nekog da bih dosao za BG (jer moje tablice moram da odjavim i kako to vec ide...) Heh, i tako citam ja bjbikers forum i naletim na ovu temu...

 

Vodjen dosadasnjim pozitivnim iskustvom sa bjbikers foruma, nazovem Milosa i upitam mozemo li da zavrsimo sta i kako a da ja ne izadjem iz kuce.*** On kaze - moze. Izdiktira on meni lepo sta sve treba da mu spremim i posaljem, i ja uradim tako. Posle par telefonskih poziva, par dana kasnije, stize meni odjavljena saobracajna sa svim potrebnim papirima za registraciju. :)

 

Odem do SUP-a u mom mestu, predam sve lepo spakovano u fascikli kako mi je Milos poslao, oni kazu, ajd' svrati malo kasnije (tako to ovde ide), ja svratio malo kasnije i dobio tablice. :)

 

Takodje, Milos me je obavestavao o bukvalno svakom koraku, kad je odjavio tablice, kad je platio porez, kad je nasao vlasnika, kad su mu stigla dokumenta od mene, kad je meni poslao dokumenta, kad je doruckovao, kad je popio kafu... :P Uvek sam bio obavesten i znao sta se dogadja kod njega tako da nisam ni u jednom trenutku morao da brinem za bilo sta. :)

 

Pozitivno iskustvo i usluga za svaku preporuku, bilo da ste iz BG-a ili unutrasnjosti - ukoliko zelite da udobno iz svoje fotelje (kao na top shop-u :P ) zavrsite poslove oko registracije vozila, Milos je tu da pomogne.

 

Puno pozdrava! Cujemo se!

 

***Napomena: Moram da kazem, da nije tacan podatak da nisam izasao iz kuce, morao sam po ovom hladnom vremenu da predam papire AKS sluzbi (15metara) i kasnije da iste pokupim (10metara) i odem do SUP-a (oko 300m od moje kuce):P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Još jedna pohvala za Miloša! Hvala za pomoć oko registracije kola, kada dođe i motor na red svakako te zovem. :jee:

 

Već sam te preporučio prijateljima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

E, pa ovako... Pre oko dva meseca svratih do Laboratorije ne kafu i ratluk, kad tamo medju ostalim dragim facama, kolega Milos koga nisam do tada znao licno... Prica, zezanje, neko pomene registraciju, kaze Milos, mozes kod mene... Super, uzmem telefon, kazem oko novaka i auto i motor, cucemo se... Skoro nova godina, paranemija presla u akutnu fazu, al` kako izmedju ova dva snega bese prolece prosle nedelje, izmislih razlog za voznju, da odem do tehnickog pregleda u Zemun... Opste je poznata cinjenica da od Zvezdare do Zemuna, ako se ide motorom ima oko 80km... Razmisljam, ako bude nekih para, imam dve nedelje fore za registraciju... U par navrata sam se cuo sa Milosem oko ovih novih zlatnih tablica i cene registracije, dogovrimo se da se cujemo za vikend... Rekoh motor tesko da cu da vozim ovih dana, al` posto je za njega jeftinije 2.5 puta nego za auto, daj sta das... Cucemo se u nedelju za papire, da bude gotovo u ponedeljak... Sinoc bio sa porodicom kod drugara na rodjendanu, zapalimo nas dvojica do Konjarnika da zakrpi gumu na kolima, tada se cujem sa Milosem, da se nadjemo da mu dam papire... Dok je guma zacepljena, Loshmi stize sa sve GospoDzom, popricasmo minut i svako svojim putem... To je bilo u tacno 18:50h... Jutros u tacno 09:35h, zove me Milos, kaze gotovo...!!! :care: :care: :care: :care: Ja u shoku, juce je bila nedelja, sve zajedno je proslo 14 sati i 45 minuta, neko rece zavrsio za manje od 22 sata, e pa ovo je nov rekord... Kako je to moguce...?!? Milose legendo, hvala ti do severne Afrike :care: , za 16 godina sam registrovao sigurno 30 puta razna vozila, kakve sam kurate srece, SVAKI put sam na*e*ao k`o zuti, osim juce... :care: :care: :care:

 

p.s. Zelim ti od sveg srca da celoj Srbiji registrujes nesto, pa posadis GospoDzu na motor i da zapalite jedno 10-20.000km... Ove godine... :goodluck:

 

Sve pohvale za brzinu i profesionalnost, prvi put kad se vidimo u Balanseru ili gde vec, dodjem ti 3 domace i 3 piva za gasenje istih... :moto3: Obavezno povedi nekoga da te vrati kuci... U stvari, ja cu... :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd - Voždovac
  • Motocikl: Suzuki V-strom 650

Evo i ja da se zahvalim Milosu,covek je madjionicar za ove stvari,sredio mi je papire i registraciju za motor sve po P.S.-u cak ga je i registrovao na sebe da mi bude lakse jer nisam prijavljen u Bg-u.Svaka cast i samo tako nastavi a mi cemo se vec oduziti kako dolikuje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Juce sam bio kod Loshmija da registrujem auto,utisci su sledeci:profesionalno,brzo,jeftino! Registraciju,tablice,papire smo tj. Loshmi mi je zavrsio u rekordnom roku od nepuna 2 sata i jos mi i platio pice dok smo cekali. Sto se mene tice znam gde cu od sada pa nadalje i ubuduce registrovati svoja vozila. Sve preporuke od mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Danas završio registraciju mečku za jedan dan bez nerviranja, frke, čekanja i kidanja živaca od strane narogušenih šalteruša :takoje:

 

Sve preporuke za Lošmija i GM Moto ... e da i naravno da na novoj tablici nemam šđžčć ;) doduše pošto imam KS mogu da napravim od blata kvačicu :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750XD

Da li je dovoljno da kazem da cu i ostala moja vozila da registrujem preko Milosa? :D

 

Upravo danas registrovao kola. Juce popodne (oko 16:00) zapocet proces, danas sredinom dana (oko 15:00) zavrsen proces! Bez jednog jedinog odlaska bilo gde, popunjavanja dokumenata, setanja po gradu...osim sto sam morao da ga oteram na valjke na tehnicki :zvizduk:

 

Milos SVE odradi i sto kazu donese-odnese po potrebi svu dokumentaciju, tablice.. Jednostavno za svaku preporuku jer je prosto neverovatno da se pre svega tako brzo odrati registracija pritom bez cimanja i na kraju da te ta osoba ne uvrne na neki nacin!! :takoje:

 

Osim mene, ovih dana dobices jos klijenata po preporuci.

 

Puno pozdrava :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Evo, da se i ja prdruzim "armiji" zadovoljnih korisnika Milosevih usluga!

 

Necu mnogo da ga hvalim, samo cu da kazem da cu preko njegove agencije registrovati i drugi auto, koji imamo u kuci, a i motor. To mozda i nije nesto, ali ako se zna da sam ja na potpuno drugoj strani grada u odnosu na njega, onda je jasnije o kakvom se coveku radi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Priboj
  • Motocikl: Benelli trk 502x

da se i ja pridruzim recima hvale za Milosa i poslu koji on obavlja iako ga nism videop nikad covek mi je zavrsio tu registraciju kao da mi je rod rodjeni pritom potrosio svog telefona i vremena i ja mislim da su moje preporuke ovde tim vece zato sto sam ja na drugoj strani drzave pozdrav za Milosa iz Priboja na Limu :zdravo::zdravo::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS, Versys 1000, GSA, ZX-6R, Aprilija Caponord,Africa Twin, Super Tenera XTZ 750

Evo i mene da zahvalim Milošu za brz rad i drugarski pristup. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Priboj
  • Motocikl: Beverly 250

Sve preporuke za ovog coveka, stvarno na ovako nesto nisam naisao odavno. Nikad ga ocima nisam video, ja sam iz Priboja a on iz Beograda a ipak mi je ucinio mnogo. Sve sto treba oko registracije covek je zavrsio i poslo postom, ja samo otisao u SUP i uzeo tablicu. Sta drugo da kazem nego Milose HVALA TI gde cuo i gde ne cuo. I jos nesto, kad god pricam sa bajkerima ti si glavna tema. Pozdrav samo napred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Vec sam hvalio Milosa u ovoj temi ali moram jos jednom! Coveku nije tesko nista,sve moze,za sva glupa pitanja ima strpljenja,sve radi i to brzo...registrovao sam i auto i motor kod njega a i drugi auto cu......sve sam zavrsio za 1 dan.....

 

 

 

 

SVE PREPORUKE ZA GM MOTO I MILOSA!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Borča - Beograd
  • Motocikl: piaggio free, yamaha XJ900R, kawasaki er6n, kymco downtown 300, suzuki v strom 650 xt.

evo da se i ja pohvalim stigla nova tablica, odradjeno i profesionalno i drugarski. Hvala Milosu i agenciji GM Moto :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

Kakva bi blagodet bila da zemlja Srbija ima vise ovakvih ljudi. Da umem da kloniram pa da se pozabavim time, ali ovako samo ostaje nada da ce se neko ugledati na ovog momka i krenuti njegovim putem. Niti smo rod, nit' pomozi bog, ali covek ne moze da ostane ravnodusan kada u ovo "zlo" vreme naidje na nekoga za koga pojmovi kao sto su: domace vaspitanje, profesionalizam, postenje, pouzdanost, vrednoca, preciznost, skromnost, tacnost, ljubaznost i ispunjenje cak i mnogo vise od dogovorenog i ocekivanog,(redosled navedenog uopste nije bitan jer bilo sta od ovog moze da stoji na prvom mestu), se podrazumevaju, a visa sila je visa sila (razumece on vec). Ovo nije reklama vec susta istina o momku koji je na cast svima nama - jedan od nas. Da ovo nije samo subjektivan utisak govore i svi postovi iznad mog. Zato mu zelim ispunjenje svih poslovnih (za privatne se podrazumeva) planova u najskorijem roku i na nacin na koji je zamislio.

Veliki pozdrav za Milosa uz sigurnu skorasnju saradnju sa velikim zadovoljstvom. :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: R1150GS, DR650SE, RM85L

Danas pokupio tablicu, nalepnicu i onu potvrdu umesto saobracajne.

Losmi je veliki car, u poslednje dve nedelje zvao sam ga jedno 20 puta, covek mi svaki put stalozeno objasnjava sta i kako treba jer sam imao odjavu i prvu registraciju na bg a strajkovi murje u eskalaciji...

Sve pohvale i za cenu i za kvalitet!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja