Jump to content

Moto Zajednica

Registracija vozila GM Moto

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: nemam :(

Iskustva sa covekom maksimalno pozitivna,za svaku preporuku,a on sa mnom negativna.Dogovor je bio da danas odem po zavrsene papire za motor a ja nisam mogao zbog posla,da zlo bude vece zaboravim coveku da se javim.Zelim ovom prilikom da ti se javno izvinem sto te nisam ispostovao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Iskustva sa covekom maksimalno pozitivna,za svaku preporuku,a on sa mnom negativna.Dogovor je bio da danas odem po zavrsene papire za motor a ja nisam mogao zbog posla,da zlo bude vece zaboravim coveku da se javim.Zelim ovom prilikom da ti se javno izvinem sto te nisam ispostovao

Bitno je da se posao zavrsi...

Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Loshmi, koja je cifra za registraciju moje Honde? '92, 16kw, na moje je ime, nema vadjenja novih dokumenata

Imas pp..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

Već zaista izgleda pomalo monotono i dosadno, ali opet po ko zna koji put treba ponoviti: HVALA STVORITELJU što STVORI ovakvo STVORENJE !!!

Takodje ovim postom zvanično upućujem zahtev adminima za pokretanje procedure (šta god to značilo) za imenovanje gore pomenutog Miloša VELIKOG za titulu BJB VITEZ ! Smatram da svojim odnosom prema svima nama u potpunosti zaslužuje to. Neki zli jezici će sigurno reći : pa on samo radi svoj posao, ali ..... MNOGI samo rade svoj posao, a kako nam je vidimo i sami. Garantujem da će svi oni koji samo jednom došli u kontakt sa Milošem svesrdno podržati moju inicijativu.

Još jednom veliki pozdrav i zahvalnost za izuzetan odnos i rad za celokupnu ekipu GM Moto tima.

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Postoji li mogucnost placanja na rate?

Preko administrativne zabrane?

Cekovima moze jer nemam ugovor sa tvojom firmom za adm. zabranu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Hvala...

 

posle svih pohvala, verujem da nema potrebe pisati jos po koju....

 

...ali ja agenciju da menjam necu, sve brzo, sve ekspresno, pa jos i na rate preko cekova...

 

...svaka cast...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 112 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MBK Skyliner 250

Ako može jedno pitanjce da ne otvaram temu...

Istekla mi reg kola a uskoro mi stiže zaštitna mera zabrane upravljanja za B kategoriju u trajanju od 3 meseca. E sad postoji li neka opcija zadržavanja tablice ili samo poništavanje i onda vadim novu saobraćajnu i tablicu? I da, koliko to poskupljuje registraciju? Hvala unapred. Novi Sad je u pitanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja