Jump to content

Moto Zajednica

Registracija vozila GM Moto

Recommended Posts

  • ***, 162 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: R1200GSA

Loshmi

 

puno hvala jos jednom!

 

Prenos vlasnistva, placanje poreza, registracija, sve obavljeno bez muke (sa moje strane, kako je bilo Loshmiju, samo on zna). :aha:

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

Pridružujem se hvalospevima Lošmiju @ GM Moto! Registracija motora i skutera završena za 1 dan. Zahvaljujući Lošmiju malo lakše sam podneo trošak od 300 evra...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio X9 250cc

Juce 14.04 2011 oko 11:00h sam se video i licno upoznao sa Miloshem GM MOTO i dao mu papire koji su potrebni za registraciju vozila, a jutros 15.04 2011 u 8:00 smo se nashli u Ljermontovoj gde sam podigao nove tablice za motor!!!!Neverovatna saradnja i efikasnost!!!!Svaka chast Miloshe i vidimo se,ako ne pre onda u julu!! :) Srdachno preporuchujem GM MOTO kao buducu agenciju za registraciju vozila!!! 10+++++

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Zahvaljujem se Milošu koji je ljubazno, brzo, jeftino i efikasno obavio registraciju i prenos vlasništva mog motora :D

Hvala ti puno! Preporučujem svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Republika Dorćol
  • Motocikl: Benelli TRE1130K

Pridružujem se poštovaocima Miloševog lika i dela. Što bi rekli kratko i j...tačno. Čujemo se kada dođe vreme za registraciju automobila...:zdravo:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd

U sredu Losmi dosao do mene na posao da pokupi dokumente i u cetvrtak ujutru mi doneo sve sredjeno. Ja sam prezadovoljan.

Losmi jos jednom hvala na brzoj usluzi.

Poz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1751 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: Yamaha XT 600 E 3TB

I ja da ga pohvalim. Covek mi je pomogao oko papira za odjavu tablica kao najboljem drugaru iako se ne znamo :) Svaka cast, samo tako nastavi! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

'Vako... Oni koji me znaju, znaju... oni koji me ne znaju - da napomenem :) Generalno sam drkadžija, a naročito kada je u pitanju neka usluga. Ono tipa, odem u radnju i kasirka mi se mršti zato što nemam 5 dinara... Ako imam, daću i pre nego što pitaš, al' nemoj da mi kukaš, nego radi svoj posao. Taj fazon. Nemam problema da napušim nekoga ko nešto radi kako mi se ne sviđa a ja plaćam, ali isto tako veoma mi je drago kada neko radi onako kako sam ja zamislio da treba.

 

 

U Miloševom slučaju, to je i više od očekivanog. Ono što kažu ameri, "above and beyond the call of duty". Moram priznati da sam bio skeptičan čitajući sve ove komentare u temi, reko' ala se ovde pumpaju drugari... Ne mož' biti baš tako. Ne da jeste, nego i više. Kao što rekoše mnogi pre mene, momak je ljubazan, vaspitan, profesionalan, efikasan... Cena? Daleko više nego korektna. Skromna. Stvarno nemam zamerki.

 

Kao što je Miloš pomogao svima nama ovde, red je da i mi njemu pomognemo da ima što više posla. Ja verujem da se dobro dobrim vraća - ali neće samo od sebe, te smatram da je naša dužnost da širimo dobar glas o ovom dragocenom čoveku.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Stigla Svajcarska u Beograd.

 

Njihov neprikosnoveni prestavnik bez milosti je LOSMI.

 

Besprekorno, sve.

 

Usluga nad uslugama.

 

 

Hvala.

 

Da trajes.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Da se Losmi Capo nije danas rodio prije 35 godina visili biste na kojekakvim šalterima i cekali red a ovako imate njega. sretan mu rođendan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Losmi do sto prve pa ispocetka.. :takoje:

 

inace bi mogao da se kandidujes za ministra saobracaja.. da bar imamo naseg coveka u vladi.. :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Momci hvala na cestitkama sa malim ali opravdanim zakasnjenjem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Pre 15tak minuta sam preuzeo tablicu od Loshmija.

 

Mis'im sta reci? Drug Loshmi je izuzetno profesionalan, a sa druge strane ima jako prijateljski odnos :):takoje: . Dogovor ispostovan, ja izuzetno zadovoljan. Mislim da iskustvo sa ostalim agencijama ne moze da se poredi sa Loshmijevom uslugom.

 

Eh da, jos jedna stvar... usluga je EKSPRESNA! :care:

 

Loshmi definitivno ima jos jednu zadovoljnu musteriju, motor od sad registrujem samo kod njega, a boga mi i automobil :D8)

 

 

Sve najbolje Loshmi! Ziv ti nama bio 100 godina! :D

 

Aaaa saaaaaaaaaad... :moto3: :moto3: :moto3: :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Pre 15tak minuta sam preuzeo tablicu od Loshmija.

 

Mis'im sta reci? Drug Loshmi je izuzetno profesionalan, a sa druge strane ima jako prijateljski odnos :):takoje: . Dogovor ispostovan, ja izuzetno zadovoljan. Mislim da iskustvo sa ostalim agencijama ne moze da se poredi sa Loshmijevom uslugom.

 

Eh da, jos jedna stvar... usluga je EKSPRESNA! :care:

 

Loshmi definitivno ima jos jednu zadovoljnu musteriju, motor od sad registrujem samo kod njega, a boga mi i automobil :D8)

 

 

Sve najbolje Loshmi! Ziv ti nama bio 100 godina! :D

 

Aaaa saaaaaaaaaad... :moto3: :moto3: :moto3: :moto3:

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Yamaha YZF 750 R

Hvala nasem velemajstoru Loshmiju,spasao si me saltera,cekanja,blejanja,vracanja za dodatne papire itd.... :takoje:

 

Sve po dogovoru cak me covek cekao,a ja kasnim guzva bila,i opet sve korektno.....Stigla tablica na vreme,

 

Loshmi je doneo meni na noge u firmu , jos me zvao par puta telefonom da me obavesti kakva situacija,kad ce biti i tako.....

 

Sve pohvale za Loshmija i da nastavis tako profesionalno da radis kao i do sada....... :moto3::moto3::moto3: Car si nema sta.... :care:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 thunderbolt

Danas i ja zavrsih registraciju sa Loshmijem. Iskreno nisam ni sumnjao da ce sve biti kako treba. Ispunio je sva moja ocekivanja, koja pored ovoliko reci hvale nisu bila mala ;)

 

Veliki pozdrav i preporuka za njega!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Apsolutno sam odusevljen Milosem i kao osobom i brzinom zavrsavanja posla. Zaista najtoplija preporuka za sve one koje nece da gube dane i nerve cekajuci u MUP-u.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Momci hvala vam svima na podrsci i recima hvale.

 

OVOM PRILIKOM OBAVESTAVAM SVE BAJKERE DA JE FIRMA GM MOTO NAPRAVILA I SVOJ TEHNICKI PREGLED ZA NASE LJUBIMCE,ZNACI, KOMPLETNA LINIJA ZA TEHNICKI PREGLED MOTOCIKALA,AUTOMOBILA I TERETNIH VOZILA DO 4T NOSIVOSTI.

 

TEHNICKI PREGLED SE NALAZI U ČINGRIJINOJ ULICI BR. 26 NA ZVEZDARI I TO NA SAMOJ OKRETNICI TROLEJBUSA 28 I 40.

 

KOMPLETNA REGISTRACIJA I TEHNICKI NA JEDNOM MESTU I TO NARAVNO PO NAJNIZIM CENAMA U GRADU A ZA BAJKERE KAO I UVEK IMAMO POPUST BEZ OBZIRA NA VOZILO KOJE SE REGISTRUJE.

 

RADNO VREME JE OD 8H-17H ALI PO POTREBI OSTAJEMO I DUZE U KOLIKO NEKO NE MOZE DA STIGNE U TOM INTERVALU.

 

SUTRA, TJ. 14.06.2011. IMAMO POSLEDNJU KONTROLU OD STRANE MUPA PRED DOBIJANJE DOZVOLE ZA RAD PA CU VAS BLAGOVREMENO OBAVESTITI O TACNOM DATUMU POCETKA RADA TEHNICKOG PREGELDA,REGISTRACIJU NARAVNO I DALJE RADIMO BEZ OBZIRA NA DOBIJANJE DOZVOLE.

 

MOJA PROCENA JE DA CE TO BITI ZA NEKIH NEDELJU DANA ALI POSTO GM MOTO PLANIRA DA OBELEZI OTVARANJE TEHNICKOG PREGLEDA NEKOM MALOM ZAKUSKOM,OVOM PRILIKOM VAS SVE POZIVAM NA OTVARANJE A ZA TACAN DATUM CU VAS OBAVESTITI ZA KOJI DAN.

 

VELIKI POZDRAV IZ GM MOTO I LOSHMIJA.

 

MOB. 065 8620 973

FIX. 380-97-87

 

 

P.S. SVE INFORMACIJE OD SADA MOZETE DOBITI I NA FIKSNI TELEFON 011 380 97 87.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja