Jump to content

Moto Zajednica

Registracija vozila GM Moto

Recommended Posts

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Juce sam registrovao auto preko ove firme ciji je vlasnik nas drugar sa foruma LOSHMI CAPO pa otvaram ovu temu kako bi mogli da pohvalimo ili skrenemo paznju na neke nedostatke

 

Firma se bavi svime vezano za administrativne poslove oko vasih ljubimaca

 

1.registracija vozila

2.tehnicki pregled motocikala

3.tehnicki pregled vozila

4.osiguranje

5.prenos vlasnistva

6.ugovori

7.registracija na 6 rata

8.usluge agencije

 

Jako lepa stvar je sto dolaze na adresu da pokupe dokumenta i takodje ih posle vracaju kad se registracija zavrsi, tako da nema potrebe za cimanjem ni do agencije.

 

TEHNICKI PREGLED I AGENCIJA SU NA NOVOJ ADRESI

ČINGRIJINA 26 - OKRETNICA TROLE IZNAD GRADSKE BOLNICE

TEL. 011 380 97 87

MOB. 065 8620 973

 

Moje iskustvo je vrlo pozitivno. Sve je bilo kako je dogovoreno i pre svega u vreme u koje je meni odgovaralo i na mestu koje je meni odgovaralo. Takodje sam jako zadovoljan i cenom koja je dosta niza u odnosu na ostale beogradske agencije. Preporuka!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

  Slozio bi se sa Bojanom i moja VELIKA preporuka za ovu agenciju i naseg drugara Milosa. Decko sve odradi, nema cimanja. Registracija i ostale usluge iz fotelje. Sta jos covek moze pozeleti ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Sve preporuke za Losmija..

Tacnost, brzina i pouzdanost..sve sto treba za agenciju+nema brige oko tehnickog ::)

A dodje na adresu i za nas forumase ta usluga je 500 din.. ( idjenje u sup-odnosenje i donosenje dokumenata)

Milina jedna za saradnju ;D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Banovci
  • Motocikl: Suzuki Freewind 650

Sve pohvale za Losmija  ;)

 

Juce dosao po papire ,popili kafu  malo procaskali a ja  danas dobio tablicu i novu saobracajnu i vec ubio prvih 50 km sa novom makinom  ;D

 

I jos jednom sve pohvale za Milosa  i GM Moto  ;)

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Evo jos jedne zadovoljne musterije. Fala Bogu trenutno imam 3 vozila koja se na mene vode i svakako cu Loshmiju da se obratim za registraciju svih mojih vozila. :)  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd-BANOVO BRDO

jos jedna zadovoljna musterija!!sve pohvale za losmija!kako je bio dogovor tako je i ucinjeno!!! ;D ;D ;D ;D zavrsio preko njega tehnicki,prenos i registraciju i to otprilike 10% jeftinije na ukupan iznos u odnosu na druge agencije!!u mom slucaju je to bilo negde jeftinije za oko 2300din(kubikaza 1390ccm)sto i nije bas zanemarljivo za kolege koji voze vece kubikaze   ;) sta mislite,kod koga  cu od sada pa nadalje da registrujem sva vozila?  :o ;D pozdrav za kolegu MILOSA  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

kada cujem ovoliko zadovoljnih ljudi drago mi je da neko naš radi prave stvari a na nama je da mu kao clanovi pomognemo na zajednicku korist i zadovoljstvo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Beograd -Kaludjerica
  • Motocikl: H H-Crni

Još jedna zadovoljna "stranka".... samo tako ...došo čovek uzeo papire i vratio se sa overenom saobraćajnom....na kućnome pragu...i još oće da plati kafu u Balanseru..pa to nema nigde.... ;)

   

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd-BANOVO BRDO

Još jedna zadovoljna "stranka".... samo tako ...došo čovek uzeo papire i vratio se sa overenom saobraćajnom....na kućnome pragu...i još oće da plati kafu u Balanseru..pa to nema nigde.... ;)

   

hehe,ja dobio pivo u balanseru!jos jednom ,sve pohvale za milosa  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Widowmaker

Evo i ja da pohvalim Loshmi-ja i korporaciju GM Moto :)

 

Odneo juce papire, kaze covek "bice za 48 sati", kad zove me danas Milos da mi kaze da je sve gotovo (za samo 22 sata). Odusevio me, covek je od reci, profesionalan, prijatan, sjajan odnos sa strankama (kao da se znamo 100 godina) i precizan, sto ti kaze, tako bude, postuje obecane rokove, sto je za mene od ogromnog znacaja! Ma domacin covek, bre!  :D

 

Apsolutno sve preporuke za njega i agenciju, tesko da cu vise ici na drugo mesto za usluge registracije i svega ostalog vezano za auto-moto poslove, pogotovo sto je i cena usluge vrlo, vrlo povoljna, a da ne pominjem da je sigurno uvek povoljniji od drugih agencija. Zao mi je sto nisam i auto preko njega odradio, ali bice i to dogodine...

 

Hvala, Milose, samo napred!

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

  Danas sam u GM Moto poslao drugara, koji je inace malo nepoverljiv, pogotovo kad treba da da pare ;D, da registruje auto. Javio mi se sav uzbudjen. " E, brale, ja sve danas zavrsio. A i prodjoh nesto jeftinije..." Tako da eto jos jedne zadovoljne musterije...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Katzdorf,Germany
  • Motocikl: Yamaha fjr 1300 RP08,BMW R 1200 RT

Za Miloša samo reči hvale- poslao sam drugara, čovek prezadovoljan brzinom i tačnošću. Šaljem i ostale, samo da se ne uobrazi :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Za ostale ne znam, ali znam u kojoj agenciji od sad registrujem svoja sokoćala.

Sve pohvale za profesionalan rad i trud. Ne znam da li neko radi bolje i povoljnije, ne verujem.

 

Nego Loshmi, cujem neki dobili pivo, a meni sokić. Mora to da se nadoknadi koliko u za vikend ;-)

 

Sve najbolje prijatelju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Cuo sam se juce sa covekom, u nameri da prenesem vlasnistvo za novi motor. Posavetovao me je, na njegovu stetu. Sve pohvale za korektnost. A cene su mu zaista dobre!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducati Power, 813 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure S :)

Covek je munja, odgovorio mi je za manje od sata! Poslao mi je poruku, nasao me na skype-u i vec smo sve dogovorili.

Veoma profesionalno.

Sve preporuke za saradnju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Мønsтеr 620 i.e.

Danas dobio saobracajnu za auto. Ispalo jevtinije nego prethodna kod AMS. Usluga je ekspres i iz fotelje.

Moja preporuka.

lisinac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Danas sam zavrsio registraciju, tj. Losmi je zavrsio. :takoje:

 

Dogovor od sinoc je bio da mi sve zavrsi za jedan dan, jer u utorak moram da idem na put. Nema frke, sve moze, samo ces morati da dodjes kada te budem zvao da potpises nesto, naravno, ako ti nije problem? Naravno da nije, samo da u ponedeljak bude sve gotovo. :moto3:

 

Jutros u 8h smo se nasli na tehnickom pregledu kod hotela Jugoslavija, tada sam uradio tehnicki i predao Losmiju 'papire' koji su mu bili potrebni za registraciju mog auta. Rekao je zovem te oko 12h da dodjes "tu i tu" da potpises ono sto sam ti rekao. Dvadeset minuta posle 12h je sve bilo gotovo. :care:

 

 

Hvala puno i vidimo se krajem februara, kada budem registrovao motor. :moto3: :moto3: :moto3:

 

 

P.S. Jos jedna preporuka za Losmija i njegovu firmu. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1083 postova
  • Lokacija: BG-Avala
  • Motocikl: zx6r

Jos jedna preporuka sa moje strane !!!

moj slucaj je malo drugaciji...trazio sam vlasnika mog motora koji je stranac i Losmi mi je nasao sve podatke o njemu....samo da kazem da covek zivi u svajcarskoj :)

jos jednom hvala GM MOTO-u i Losmiju

 

P.S. Losmi veceras zovem coveka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducati Power, 813 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure S :)

Danas gotova registracija, sve je uradjeno po dogovoru i tacno u minutu.

Losmi je odradio papirologiju, uplatio i sacekao red, ja samo dosao do Ljermontove (jer je prva registracija u pitanju) i nakon par minuta dobio tablice i saobracajnu. Cak nije hteo da naplati nikakvu uslugu jer kaze ipak sam ja dolazio do Ljermontove! Morao sam bar za pivce da mu ostavim :takoje:

Sve preporuke sa moje strane i naravno ocekujem buducu saradnju!!!

 

Losmi svaka cast!

 

:takoje::takoje::takoje:

 

Sad odoh da se :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Evo i ja da pohvalim našeg Lošmija!

 

Pre par dana smo završili sve u vezi registracije mojih kola. Izvinjavam se Lošmiju što malo kasnim sa ovim postom, ali nisam hteo da pišem na brzaka budući da sam bio u gužvi ovih dana.

 

Posao je odrađen profesionalno, brzo i više nego korektno. Došao čovek do mene skuterčićem, tamo gde je to meni odgovaralo, uzeo mi papire i lovu, ovo drugo uz mnooogo nagovaranja sa moje strane jer je insistirao da on to sve poplaća pa da mu ja posle dam lovu, otišao, završio sve brzo i doneo mi završene papire ponovo na noge, tamo gde je meni odgovaralo. ;) Opcionih 500 kinti za bajkere za njegov odlazak u MUP, čekanje redova, cimanje i gledanje neljubaznih i nadobudnih pandurskih šalteruša verujte mi, apsolutno nije vredno razmišljanja!

 

Uz sve to, osim što sam pošteđen cimanja u vezi popunjavanja svih onih uplatnica i čekanja redova da bi se to uplatilo, ceh je ispao ČAK I JEFTINIJI nego što bi mene izašao da sam to lično radio jer čovek zna za caku - nisu u svakoj banci/pošti iste provizije na uplatu. Ima i te kakve razlike!

 

Neki će se upitati: A što bih ja angažovao bilo kakvu agenciju kad to mogu i sam da odradim, popunim lepo uplatnice, uplatim i odnesem u policiju da mi lupe pečat?! E, pa ima razloga da to ne radite sami nego da angažujete agenciju i to ne bilo koju nego Lošmijevu:

 

1. Svakome od nas se može desiti da pogreši pri popunjavanju uplatnice a da i ne zna da je pogrešio dok ne ode u MUP i onda eto problema - ideš opet u poštu/banku, čekanje, doplaćivanje, ispravljanje, sranje...

Ovo Lošmiju ne može da se desi jer on uplatnice štampa i popunjava preko računara gde su uneti svi podaci u vezi uplate.

2. Zašto bih se cimao oko svega kad ZA ISTE NOVCE čovek dođe do tebe, odradi to sve i donese ti to nazad?

3. Zato što je to NAŠ drugar, bajker, kolega, i angažovanjem baš njegove agencije pomažemo mu, a da nas to ništa ne košta, naprotiv, da napravi promet i da omogući sebi bolji život i više kilometara na dva točka.

 

Zato, ako ste već odlučili da registrujete svoje dvotočkaše, a moj je stav da u državi koja sama ne plaća svoje račune i dugove to NIKO od nas ne bi trebalo da radi dok ne uvaže naše zahteve za značajno umanjenje cena registracije, SVI KOD LOŠMIJA U GM MOTO!!!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja