Jump to content

Moto Zajednica

Registracija vozila GM Moto

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Danas konacno uz pomoc Losmija i ljubaznog osoblja GM Moto-a zavrsih registraciju :)  Peripetija... "ugovor na ugovor'' za moj motor, ja prodao motor koji je bio ''na firmu''... Sve pohvale za savete oko papirologije, tehnicki odradjen i konacno registrovan!  :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Loshmi jos jednom pokazao kakv je car ali CAR!!!!!!!!!

Registrujem motor kod njega vec 3. godinu i zeleo bih da vidim tu agenciju pored GM MOTO koja tako profesionalno i brzo odradi tehnicki i papire, ponude ti kafu, sok, ugoste kako dolikuje, sta god...

Elem, danas odem kod Loshmija da mi pomogne oko papirologije za registraciju auta jer me drndaju nesto u Mupu i covek mi je skroz izaso u susret, objasnio, pomogao, uputio gde treba a da pri tom nisam ni tehnicki ni registraciju za taj auto uradio kod njega. E sada da preduhitrim neverne Tome sa foruma "Kad ga toliko hvalis sto nisi registrovao kod njega". Nisam registrovao jer zivim na drugom kraju grada pa nisam mogo auto bez tablica da vozim 15 km na tehnicki.

 

Moja VELIKA PREPORUKA za agenciju GM MOTO i kolegu Loshmija   :care:  :care:  :care:  :care:  :care:  :care:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

NOVO!!! NOVO!!! NOVO!!!

 

OD DANAS NA TEHNICKOM PREGLEDU MOZETE KUPITI I MONTIRATI GUME ZA SVE VASA VOZILA,KAKO ZA PUTNICKI I TERETNI PROGRAM, MOTOCIKLE..

 

RADIMO SVE BRENDOVE PO NAJPOVOLJNIJIM CENAMA.

 

TELEFON ZA INFORMACIJE I PORUDZBINE 065 8620 973.

 

SUTRA CE BITI JOS NOVINA....

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: ---------------------

Danas odradio "komplikovanu" registraciju zahvaljujuci Milosevim uputstvima i sve je zavrseno za 15min (kad kazem komplikovanu mislim na papire koji su "zastareli" - jedino se Milos ponudio da pomogne sta i kako pored 5 agencija kojima sam kucao na vrata). Svaka preporuka za Milosa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

NOVO!!! NOVO!!! NOVO!!!

 

OD DANAS NA TEHNICKOM PREGLEDU MOZETE KUPITI I MONTIRATI GUME ZA SVE VASA VOZILA,KAKO ZA PUTNICKI I TERETNI PROGRAM, MOTOCIKLE..

 

RADIMO SVE BRENDOVE PO NAJPOVOLJNIJIM CENAMA.

 

TELEFON ZA INFORMACIJE I PORUDZBINE 065 8620 973.

 

SUTRA CE BITI JOS NOVINA....

Jel to momci skidaju točkove sa motora ili samo montaža / demontaža. Čisto info radi . Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

svaki put kada dodjem na salter pribojavam se da me ne vrate zbog nekog papira koji mi fali,

 

ali ni ove , kao ni svih prethodnih godina nije bilo problema kada sam kod naseg Milosa registrovao bilo motor, bilo auto. Hvala Milence

 

A ako si naucio stoni tenis, vidimo se na Banjici:)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Sve preporuke i za Miloša i za njegovu ekipu. Zbog prodavca nisam mogao da uradim sve onako kako mi je savetovao da je najbrže i najbolje ali pronašli smo i plan B i opet mi je mnogo pomogao u svemu i skratio mi put čekanja. 

Ubuduće, automobil i motor kod njih registrujem jer su mi izašli u susret i ulivaju mi poverenje za razliku od mnogih drugih. 



 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8244 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

I mene u Kg na auto valjke teraju, kako pipnem kocnicu izbace me isti u nazad, tik do kanala otvorenog... Tako svake godine muku mucim, nije kao indeks dobar, pa mi malo skacu po zadnjem tocku da mi "pomognu"... Ne podmicujem namerno posto sam u tehnicku ispravnost siguran, cimaju me tako 15/20min i odustanu, crvenu ne dam iz principa :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Medoševac - Nis
  • Motocikl: Honda CBR 600 f3

U nisu isto ovako proveravaju, bar tu gde sam ja bio.....dam coveku kljuceve i on odradi sve.....da li stvarno proverava ili sta vec pojma nemam.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 559 postova
  • Lokacija: Beograd/Zug
  • Motocikl: Stokke

Meni znači što me pozovu unapred svake godine, pa ne zaboravim kad je vreme za obnovu registracije. Bio danas, za 5 min završili zeleni karton i registraciju za oba motora :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Moj motor isto tako teraju na valjak za automobile, ali nista ne zanovetaju, stisne prednju, stisne zadnju, hvala lepo. 5 minuta posla

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Nizam ni znao da postoji drugi način provere za motore :)

 

Kod Miloša su toliko uslužni, predusretljivi i gotivni, pa sve i da im ispadne motor na valjcima, mislim da ne bih popizdeo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 888 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tenere 700
1 hour ago, Čeh said:

Nizam ni znao da postoji drugi način provere za motore :)

 

Kod Miloša su toliko uslužni, predusretljivi i gotivni, pa sve i da im ispadne motor na valjcima, mislim da ne bih popizdeo :)

I ja isto, svake godine normalno momci provere na valjcima kako koci, jos nisam video da je pao motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
Nizam ni znao da postoji drugi način provere za motore
 
Kod Miloša su toliko uslužni, predusretljivi i gotivni, pa sve i da im ispadne motor na valjcima, mislim da ne bih popizdeo
Pa 'de će da im ispadne.... nisu od juče, plus vežbali su se na GS-u. Verovatno ga zato i prod'o

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja