Jump to content

Moto Zajednica

Registracija vozila GM Moto

Recommended Posts

  • Svakom po zasluzi, 12234 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Lošmi, znaš li za koliko nam se povećavaju cene osiguranja od danas?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Vec dugo god svu mehanizaciju registrujem kod Milosa...tako i danas registrovan Audi ...kao i uvek bzo i efikasno hvala Losmi

post-10121-0-68997500-1421239165_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Fosti F51 (Peda X-road 2)

U dve reči sve je stalo: Miloše, care!   :care:  (Radi objektivnosti: I ekipa firme GM moto - ''vlastela'', takođe zaslužuje sve pohvale).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Bio danas i...mislim sta reci,full usluga,profi,brzopotezno.Nego,vise se ne iznenadjujem,navikao nas Losmi na visok standard usluge  :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Bio danas,mislim da već drugu ili treću godinu za redom motor i auto registrujem kod Miloša...šta da kažem osim svaka čast.

Vrlo visok standard usluge ,sve extra brzo i profi bez čekanja i smaranja.

Veliki pozdrav za celu ekipu iz GM moto ,carevi ste :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Kod Milosa uvek prijateljska atmosfera, zao mi je sto mi nije blize pa da svratim i onako neobavezno.

Sve najbolje, drugar!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Bio ja, kaze Losmi sedi na momenat, ja seo, momenat prosao, dobih papire, Burgman registrovan, Losmi hvala 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 728 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara

Od mene minus

Neverovatno da neko ko registruje toliki broj motora ne zna da popuni registracioni list.

Pre 2 godine sam registrovao ovde i na njihovu preporuku izvadio novu saobracajnu jer je bio pogresan odnos snaga/masa.

Danas na tehnickom mi kazu da opet isti podatak ne valja jer se zaokruzuje i upisuje sa jednom decimalom a ne kako su mi odradili sa 2:

 

 

12. Odnos snaga/masa u kW/kg (samo za motocikle) - ovaj podatak se utvrđuje, samo za motocikle, na
osnovu proračuna uz korišćenje podataka o snazi i masi vozila (rezultat se iskazuje tačnošću sa
jednim decimalnim mestom).
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Non stop u gradu, 188 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp XLV 600

@Mrva

Desava se, sto odmah ocrni kao bubreg da su ti izvadili. Inace zaista nemoj da se ljutis ako nisi ti u pitanju, ali vidim da si iz Bg i da vozis Afriku, ako si ti onaj lik sto vozi sivo-crnu afriku u gradu sa kros kacigom i cvidzama i u nekim duksevima (od opreme covek ima samo kacigu) i sto se nikome ne javlja, ne otpozdravlja, jos te pogleda ko budalu, onda samo da dodam onu narodnu - kakve su ti misli takav ti je zivot. No, ako nisi ti SORRY. Srecem tog lika nedostojnog takve kraljice u gradu, pa konacno da se negde "ispraznim" i to kazem :D

 

Sto se tice Milosa i GM moto registracije od mene apsolutna 10ka, sve pohvale, ovo se retko vidja u Srbiji gde je sve divljina, neprofesionalizam i instant zarada. Imao sam BP tablice, cekao me je prenos, nova dozvola, tablice, papiri (na koje sam alergican jos oko registracije nemam pojma nista), osiguranja, tehnicki... MIslio sam eto muke vise dana sigurno. Efektivno je u dva dana sve trajalo 25minuta. Usluzem kao covek, ponudjen picem, seo, sacekao, momci odrade tehnicki, devojke papire, a Milos svakome posveti paznju, iako ga cimaju sa sto strana. Ljubazno, posteno, brzo, efikasno, svaki korak u proceduri objasnjen. Dosao u MUP, dobio sve za ravno 4 minuta.

Odusevljen sam odnosom, ali i pohvale BJB forumu, tako sam saznao i za majstora koji je vrh u Beogradu i kod koga mnogi voze motore, tako sada i za Milosa i sve ovo oko registracije, pa sto rece on, prava smo bajkerska sekta, u pozitivnom smislu naravno.

Sve najbolje i pozdrav! :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja