Jump to content

Moto Zajednica

Honda VFR1200F ABS 2011

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Kada sam video na slikama novi VFR odmah mi se svideo. Imao sam samo blagi strah da ga nisu "smanjili" prateci danasnje trendove gde su motori sve "mrsaviji"... medjutim... kada sam ga video uzivo, u prelepoj sunbeam white boji :) shvatio sam da zelim bas njega da vozim na prolece... motor je bruka uzivo, prelep i mocan... posto sam vozio prethodni model, bas u beloj boji, ovo je logican a i pravi naslednik jer sam prethodnom vtec-u jedino zamerao nedostatak snage...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Na svim slikama VFR1200, vozili su ga vozaci koji imaju 60kg sa punom opremom. Nemam nista protiv, naravno, ali voleo bih da se ja slikam na njemu pa da se oceni koliko je motor zaista gabaritan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Lalajko - ne znam odakle ti taj podatak o tezini test vozaca ??? Kazem, video sam ga, imao priliku da ga probam na kratko i motor je extra u svakom pogledu ... inace ja sam 186 cm i 98 kg... ima dobro odradjen rezervoar koji je u zadnjem delu kod sedista dosta izbacen na gore tako da bukvalno upadnes iza tog dela... sediste je odlicno i toliko siroko da sam se veoma iznenadio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja