Jump to content

Moto Zajednica

Max Biaggi napustio MOTO GP sampionat

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Niš, SRBIJA
  • Motocikl: DR 650

"Bjadji: "Gadi mi se Honda..."

Jedan od najpoznatijih motociklista u istoriji Maks Bjadji napustio je Moto Dži Pi šampionat i od naredne sezone voziæe Svetsko prvenstvo u superbajku. Rimski imperator je krenuo istim putem kao i Troj Bejlis i Aleks Baroš.

 

34-ogodišnji Italijan je potpisao ugovor sa Korona Suziki timom posle neuspelih pregovora sa Hondom.

 

"Kao što svi znate u ovu groznu situaciju me gurnula Honda i oni su krivci što neæu voziti u Moto Dži Pi šampionatu" rekao je Bjadji na svojoj internet adresi.

 

"Mnoge stvari æu uskoro otkriti u vezi sa svim što se dešavalo. Što se tièe Superbajka, oduvek sam cenio tu kategoriju, takodje medju takmièarima imam nekoliko prijatelja koje veoma poštujem kao vozaèe. Ovo je ipak dobra prilika."

 

Bjadji æe voziti Suzuki GSXR1000 koji priprema šampionska ekipa Tim Alstare Suzuki Korona. Ptetpostavlja se da æe Bjadji imati broj 30 jer je još jedan bivši Moto Dži Pi vozaè Norik Abe iz Jamahe veæ uzeo broj 3.

 

Prvenstvo u Superbajku poèinje na Losail stazi u Kataru 25. februara.

 

ime: Maksimilijan

 

prezime: Bjadji

 

nadimak: Maks, Rimski imperator

 

datum rodjenja: 26.6.1971.

 

mesto rodjenja: Rim

 

prebivališta: Monako

 

braèni status: neoženjen

 

visina: 170 cm

 

težina: 65 kg

 

internet adresa: www.max-biaggi.com

 

debi u Moto Dži Piju: Francuska 1991 (250 cc)

 

pobede: 42 ( 13x500/43x250)

 

podijumi: 107 (54 Moto Dži Pi, 53 250cc)

 

titule: 4 (250cc – 1994, 1995, 1996, 1997.)

 

plasman prošle sezone: 5. mesto"

 

ovo izvestava B92/sport

 

 

 

zajebali su ga ovi iz Honde gadno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada

Evo sta procitah za Maxa:

 

At the time, a deal with Suzuki hadn't been signed, but on Wednesday, the 34-year old is reported to have put pen to paper to ride a fourth Suzuki GSXR1000 prepared by reignning champions Team Alstare Suzuki Corona, alongside reigning champion Troy Corser, Yukio Kagayama and France's Fabien Foret.

 

The bike appeared in the provisional 2006 World Superbike entry list issued by the sports governing body, the FIM, on Wednesday, but it is thought that Biaggi will carry the number 30 as former MotoGP rider Norick Abe (Yamaha) has already claimed the No3.

 

Biaggi's first taste of the 1000cc Suzuki GSXR1000 will come during a four-day test at Phillip Island, Australia, next week (17-20), before heading to the Losail circuit in Qatar for a two-day test ahead of the opening round on the same circuit on February 25th.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada

Nakon Max Biaggija , jos jedan Max je dobio nogu od Honde. Ovaj put, to je superbike vozac Max Neukirchner , koga su kiknuli da bi napravili mesto Barrosu i to svega mesec dana pre pocetka nove sezone. Pa dokle ce bre ta Honda tako. Ja zaista volim sve motore, ali pocinjem da imam antipatiju prema reci Honda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Atina
Nakon Max Biaggija ' date=' jos jedan Max je dobio nogu od Honde. Ovaj put, to je superbike vozac Max Neukirchner , koga su kiknuli da bi napravili mesto Barrosu i to svega mesec dana pre pocetka nove sezone. Pa dokle ce bre ta Honda tako. Ja zaista volim sve motore, ali pocinjem da imam antipatiju prema reci Honda.[/quote']

 

Izgleda ne biraju sredstva u borbi za prvo mesto :?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Nakon Max Biaggija ' date=' jos jedan Max je dobio nogu od Honde. Ovaj put, to je superbike vozac Max Neukirchner , koga su kiknuli da bi napravili mesto Barrosu i to svega mesec dana pre pocetka nove sezone. Pa dokle ce bre ta Honda tako. Ja zaista volim sve motore, ali pocinjem da imam antipatiju prema reci Honda.[/quote']

Cale neznam sto si tako emotivan, pa normalno da je pitanju prvo mesto i novac.Dakle Honda jeste bezobrazna, ali Max Biaggi je pokazao da je cak i od njih bezobrazniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada
Cale neznam sto si tako emotivan' date=' pa normalno da je pitanju prvo mesto i novac.Dakle Honda jeste bezobrazna, ali Max Biaggi je pokazao da je cak i od njih bezobrazniji.[/quote']

 

Dug jezik je jedno, a postupak Honde je drugo. Da je tako, nebi se desilo ono sto jeste, a to je da je FIM pokrenuo istragu protiv Hondinih poteza, jer nemaju pravo da ucenjuju druge u Maxovom angazovanju. Da nije ovo mozda Maxov navijac (znam da nije, u pitanju je NASCAR, ali malo sale nije na odmet).

 

SJcX4_biasupnav4ku.jpg

 

Mozda je dobro za devojku meseca ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja