Jump to content

Moto Zajednica

kaciga glavu cuva ali i .....

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd-BANOVO BRDO

...i od blama!koliko puta vam se desilo u zivotu da vas pri nekom glupom i bezazlenom padu kaciga sacuva od sramote? :D pa,meni se jednom desilo,malo se zablenuo  u cicu sa stanice i PLJAS pred punom stanicom!kroz glavu mi odmah proleti misao da me neko nije video,posle pola minuta prekontrolisao da li su mi ruke i noge na mestu,sedoh na motor i paljba !  ;D kakva su vasa iskustva?izvolite u ispovedaonicu,drage kolege!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

jbg... izlazim iz prodavnice, sedam na motor, stavljam kacigu i podizem ruke da je vezem. Auto ispred mene, umesto napred, krece u nazad, a meni ruke daleko od upravljaca. Pojma nemam sta sam hteo da uradim, znam da je motor otisao u stranu preko tacke do koje mogu da ga ispravim nazad... i pad u stranu. Brzo ustanem, podignem Afriku kao da je perce, vidim slomljenu rucicu kvacila, ali mi to nije krivo. Pravim se da ne vidim 20 ljudi preko puta na BUS stanici...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd - Jug
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s

Izbacio motor ispred garaže, stavio ga na glavni, upalio motor da se zagreje, zaključao garažu, napakovao se sa opremom.

Seo na motor, pokušao da ga izbacim sa glavnih, ali nisam uspeo zbog uzbrdice.

Silazim, iz 2 pokušaja ga spuštam na točkove, krenuo da preteže na kontra stranu od mene, ja sa sve opremom ga ne puštam, vučem, al ne vredi, pretegao... Ispod gacige čujem ženu kako ide sa klincem i priča mu: Uf uff vidiš kako je motor težak, uf... vidiš, pokazujući na mene, ja je gledam, borim se... na kraju kada sam skoro legao preko motora, morao sam da ga pustim. Bukvalno sam ga lagano položio na auspuh. Brzinom svetlosti obišao okolo, podigao ga, seo i otišao...

 

Kacigu nisam skidao.  :D

 

Sreća pa je to bilo ispred moje garaže, gde me svi znaju.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

hehe :) ja sam stao jednom između kioska i buske stanice, spustim ćopavu, ali ne dobro! Kada sam pustio motor potpuno neočekivano krene da pada ka meni! Borba malenoga Davida (mene) i Golijata, pošto je već podosta legao dok sam ja provalio šta se dešava. Uspeo sam da postavim koleno, pa se savio, pa krenuo u podizanje.

Kada sam završio borbu, blago sam se okrenuo ka publici (naravno sa spuštenim zatamnjenim vizirom) i kao da se ništa nije desilo otišao do trafike  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Hahhaha i meni se isto desilo samo sto nije bilo puno ljudi. Ja lupio po nogari i mislio da se otvorila, a ono prc nije. I ja da ga spustim, on krenu padati. Borba, borba, kad sam vidio da nema vajde, lagano ga spustim pa dignem. Malo ga zagrebao, nista strasno  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

stojim na semaforu ispred crkve Svetog Marka. Vozim kolegu koji je vislji od mene i jos pozadi, tako da mu viri glava iznad mene, onbez kacige. Učicu prelazi 10-15 ljudi, ja prednjim tockom na zebri, u tom trenutku tako jako i glasno prdnem, da sam pocepao gace i sediste  :o . Ja pod kacigom samo sagnem glavu, a ortak se smorio i poceo da vice "kreni vec jednom, u zemlju propadoh od srama"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 474 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XV 250

Otvaram garazu, palim motor , zagreva se...zakljucavam....ali sve u zurbi, dok me nije umor sustigao, jer sam hteo da devojku odbacim kuci.

Sedamo oboje na motor, ubacujem u prvu, krecem lagano....ali AVAJ... nije bio dovoljno zagrejan pa je zashtucao i  zakucao mi se taman kada sam skretao.

Motor se gasi i naglo se zaustavlja.Pada na levu stranu, ali njega od 200kg i devojku ne mogu da odrzim oslanjajuci svu tu tezinu na levu nogu.

Ona guzicom skliznula sa sedista na asfalt, ja motor obaram na bisage i delom na crash bar.

Nikakvo ostecennje srecom, niti se iko ugruvao, ali me bilo blam, da napravim tako glupavu amatersku gresku, a nisam se pomerio 3 metra od garaze.

 

Srecom oboje smo imali kacige, jos je noc bila pa nam prolaznici nisu videli face.

A ja.....crven od sramote ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

Iscimao me maxxa da odemo do bubanj potoka, probudio me u 8 ujutru a ja se vratio kući u 3 ujutru pijan. Stajem na benzinskoj pumpi i toliko sam mamuran da ne znam šta radim. Stao sam par metara pre one točilice i već sam ustao pa reko aj da ga poguram..guram ga, a ne mogu da hodam pravo i izvalim da će motor da padne. ja sa njegove leve, on krene da pada desno. ja negde u malom mozgu skapiram šta se dešava ali ne obraćam pažnju..motor pada, ja ga držim i padnem zajedno sa njim. ne znam zašto ga nisam pustio. samo sam legao na njega  :D

 

lik na pumpi mi prilazi, podiže motor sa mnom, devojka na kasi me gleda kao neku budalu...itd.  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: BG

stojim na semaforu ispred crkve Svetog Marka. Vozim kolegu koji je vislji od mene i jos pozadi, tako da mu viri glava iznad mene, onbez kacige. Učicu prelazi 10-15 ljudi, ja prednjim tockom na zebri, u tom trenutku tako jako i glasno prdnem, da sam pocepao gace i sediste  :o . Ja pod kacigom samo sagnem glavu, a ortak se smorio i poceo da vice "kreni vec jednom, u zemlju propadoh od srama"

Ahahaha, crkoh od smeha  :D  :D  :D

Kakav blam! To je pravi razlog suvozaču da nosi kacigu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Iscimao me maxxa da odemo do bubanj potoka, probudio me u 8 ujutru a ja se vratio kući u 3 ujutru pijan. Stajem na benzinskoj pumpi i toliko sam mamuran da ne znam šta radim. Stao sam par metara pre one točilice i već sam ustao pa reko aj da ga poguram..guram ga, a ne mogu da hodam pravo i izvalim da će motor da padne. ja sa njegove leve, on krene da pada desno. ja negde u malom mozgu skapiram šta se dešava ali ne obraćam pažnju..motor pada, ja ga držim i padnem zajedno sa njim. ne znam zašto ga nisam pustio. samo sam legao na njega  :D

 

lik na pumpi mi prilazi, podiže motor sa mnom, devojka na kasi me gleda kao neku budalu...itd.   :D

 

Sram te bilo vozis pijan!

 

mogao je motor da ti padne na neku trudnu zenu koja je gurla malo dete u kolicima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

Iscimao me maxxa da odemo do bubanj potoka, probudio me u 8 ujutru a ja se vratio kući u 3 ujutru pijan. Stajem na benzinskoj pumpi i toliko sam mamuran da ne znam šta radim. Stao sam par metara pre one točilice i već sam ustao pa reko aj da ga poguram..guram ga, a ne mogu da hodam pravo i izvalim da će motor da padne. ja sa njegove leve, on krene da pada desno. ja negde u malom mozgu skapiram šta se dešava ali ne obraćam pažnju..motor pada, ja ga držim i padnem zajedno sa njim. ne znam zašto ga nisam pustio. samo sam legao na njega  :D

 

lik na pumpi mi prilazi, podiže motor sa mnom, devojka na kasi me gleda kao neku budalu...itd.   :D

 

Samo sam te čekao :D

 

mogao je motor da ti padne na neku trudnu zenu koja je gurla malo dete u kolicima!

 

Mogla je da bude trudna i gura blizance u kolicima, a pored na trotinetu još jedno! :D

 

-

 

bajone i ja smo jednom videli blam :) nije naš, ali ajde da švrljnem :)

 

Stojimo na stanici u Ruzveltovoj preko puta AMSS-a, iz sporedne ulice 10m od nas izlazi lik na KLX-u sa devojkom i kako je ukočio pred uključenje u Ruzveltovu valjda je stis'o prednju malo jače a malo savio volan i motor mu se nagne na levu i ljosne.

Lik krene da diže motor, ali ne može i počne da se dere na ribu "pa pomozi mi!" :D pošto nisu mogli bajone im je pomogao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX250R

Srpskih vladara, pre oko dve godine. Kisa pada, ali ono - pljusti, nebo se otvorilo. Ja se vracam sa drugog kraja grada, skroz mokra.

 

Pesacki prelaz pre kruznog toka na Slaviji, ja uredno stajem da propustim pesake, ali, avaj, kolotrazi puni vode + kocenje = motor pada na desnu stranu, ja pokusavam da ga zadrzim, ali proklizava mi djon na (klizavoj) beloj liniji...

 

Pesaci prelaze pesacki, gledaju me, ja podizem motor i pravim se da nisam tu  ::)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • festina lente, 749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XRV

Vracam se jedno vece kuci u vojvode stepe i stanem na pesackom. A mali sym dok je jos hladan samo dimi i ne ide, a u ovom slucaju upaljen pre 5 min i jos devojcica samnom. Prodju pesaci, ja dam gas kad ono nista, trokira i krece nizbrdo (a ja isao uzbrdo). Bilo je samo koci, lagano nogama odgurni na trotoar i cekaj jos par min. A stanicu preko puta ulice punu ljudi sam elegantno iskulirao  :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Necu da ti kazem celavi!!!
  • Motocikl: GPZ 500S

Vracam se jedno vece kuci u vojvode stepe i stanem na pesackom. A mali sym dok je jos hladan samo dimi i ne ide, a u ovom slucaju upaljen pre 5 min i jos devojcica samnom. Prodju pesaci, ja dam gas kad ono nista, trokira i krece nizbrdo (a ja isao uzbrdo). Bilo je samo koci, lagano nogama odgurni na trotoar i cekaj jos par min. A stanicu preko puta ulice punu ljudi sam elegantno iskulirao  :D

 

 

A da si pao,mozda bi dobio aplauz od onih sa stanice ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Krmacenje vise puta..ali ovo je biser od pre koji vikend...

 

Negde oko ponoci, pazario neke sitnice za sutrasnji put..parking pored Rodica..i lepo ja strpam stvari u kofer, sednem i da krenem-PRC...

Kao da me neko vezao sajlom i ne mogu da krenem..Sta je koju p.m...  da nije ne znam sta?

Ono se zaglavila copava od teleta ! I to u neku ugradjenu ravnu metalnu lajsnu u betonu..Vidim ozbiljno se zaglavila..sidjem i krenem da ljuljam ceo motor nebili se otkacila copava..Cimaj vuci..drmaj ..na kraju pametniji popusta..puce beton iscupa se copava ali i sile fizike rade.. ode motor na jeli drugu stranu i pane..

Pritom se to odigrava ispred izloga.. i gleda me prilican broj ljudi ::) skocim, cimnem ko manijak, dignem kravu..al i kicma uradi kvrc..

Znao sam da se tako ne dize gvozdjurija od preko 250 kg..ali jbga..skocih nekako i gass..

blam zivi >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Gasgas ec250

Meni nije pao motor niti ja, al je bilo za dlaku... Naime krecem u voznju, zena mi pozadi, vizir podignut 5-6 cm cisto da ide vazduh dok ne krenem da vozim brze, nisam presao ni 30m ulece mi osa u kacigu i jadna ne moze da nadje izlaz, kao ni ja... kocio sam mlatarajuci glavom kao ludak, uleteo prednjim tockom u kanal neki i cim sam se zaustavio mahnito poceo da cupam kacigu sa glave, u tom trenutku je valjda i osa skapriala gde je izlaz, ubola me u bradu i smugnula na dole kako sam povukao kacigu na gore... U principu sam jeftino prosao, nisam dobio ubod u oko ili tako nesto a i motor je neozledjen bio, samo sam morao da sidjem i da iscupam prednji tocak iz rupe...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd-BANOVO BRDO

stojim na semaforu ispred crkve Svetog Marka. Vozim kolegu koji je vislji od mene i jos pozadi, tako da mu viri glava iznad mene, onbez kacige. Učicu prelazi 10-15 ljudi, ja prednjim tockom na zebri, u tom trenutku tako jako i glasno prdnem, da sam pocepao gace i sediste  :o . Ja pod kacigom samo sagnem glavu, a ortak se smorio i poceo da vice "kreni vec jednom, u zemlju propadoh od srama"

hahahahahahahahahahahaha,matori,crkoh od smeha!!!!!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • skuter-servis, 406 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: dr mr

Vrhunac svega, dolazim u NS i kod najlona sustignem nekog malog kineza i pratim ga, stanemo na semaforu pali se zeleno on paljba a meni u tom trenutku ugasi motor i ni da prdne i tako sam ga gurao kroz raskrsnicu, sreca crn vizir i nikako nisam skidao kacigu od blama :-[ Fala bogu ima "kratera" po putu pa mi samo kapa sa svecice spala... Pre par godina bio na zurci i budala vozio pijanog drugara, kacigu sam drzao na laktu i pijano ko pijano cimne me i zveknemo u mestu a napolju masa gleda sta se desava  ::) ::) :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Gasgas ec250

stojim na semaforu ispred crkve Svetog Marka. Vozim kolegu koji je vislji od mene i jos pozadi, tako da mu viri glava iznad mene, onbez kacige. Učicu prelazi 10-15 ljudi, ja prednjim tockom na zebri, u tom trenutku tako jako i glasno prdnem, da sam pocepao gace i sediste  :o . Ja pod kacigom samo sagnem glavu, a ortak se smorio i poceo da vice "kreni vec jednom, u zemlju propadoh od srama"

 

Izvinjavam se sto off-ujem al me ovo podseti na drugara jednog... Naime usao covek u autobus, stao na mesto uredno i "necujno" prdnuo (tihomir), tek kad je video kako ga ljudi gledaju setio se da u usima ima slusalice i da pici muzika sa mp3 plejera....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

Krenula ja mojim bivsim kinezom na posao. Prođem lepo kruzni tok na autokomandi, prestrojim se u traku koja ide ka južnom bulevaru i laganica 60km/h. Hvata me zeleno i ja ni ne smanjujem brzinu ali u jednom trenutku spadne mi šraf sa poluge menjača i ne znam kako ali ubaci u prvu. Motor urla ko nenormalan a ne ide svi iza mene počinju da trube a ja 30 na č . Obilaze me ljudi i jedan taksista otvori prozor i kaže mi " Sklanjaj tu kantu sa puta"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: N.Beograd blok 45
  • Motocikl: Honda CBR 600 f3

Kada sam isao po drugara u 64. blok, peo sam se uz neke stepenice kod garaza u totalnom mraku i raspalio sam glavom u neku sipku. Sreca pa me mrzelo da skidam kacigu inace bih sada imao par kopci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd-BANOVO BRDO

Kada sam isao po drugara u 64. blok, peo sam se uz neke stepenice kod garaza u totalnom mraku i raspalio sam glavom u neku sipku. Sreca pa me mrzelo da skidam kacigu inace bih sada imao par kopci.

auuu jbt,pa kaciga je izgleda mnoge spasla blama,njojzi hvala  ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: otisao...

Vracam se jedno vece kuci u vojvode stepe i stanem na pesackom. A mali sym dok je jos hladan samo dimi i ne ide, a u ovom slucaju upaljen pre 5 min i jos devojcica samnom. Prodju pesaci, ja dam gas kad ono nista, trokira i krece nizbrdo (a ja isao uzbrdo). Bilo je samo koci, lagano nogama odgurni na trotoar i cekaj jos par min. A stanicu preko puta ulice punu ljudi sam elegantno iskulirao  :D

 

 

pa nista, samo se pravi da si ugradio rikverc :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja