Jump to content

Moto Zajednica

Udes u Ustaničkoj

Recommended Posts

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

Zove me majka danas i kaže "Gile udario bajkera"!

Prvo sam pobledeo, onda se naježio, a onda je pitao kako šta...

 

Priča ide ovako, kolona svatova stoji na semaforu u ustaničkoj kod pošte i sprema se da skrene levo ka mostu.

Otvara se semafor, automobili kreću: prvi, drugi, pa Gile - čovek spazi motor i ukoči kako bi ga propustio, ali lik iza njega potpuno zablentavljen ko zna čime ga udara i baca ispred motoriste, dolazi do udara i lik se prosipa...

 

E sad ide još fascinantniji deo priče, lik ustaje (posle 5-6 sekundi ležanja, dosta se ljudi okupilo tu) ispostavi se da se poznaje sa Giletom tu se našli još neki likovi sa kojima se poznaje, gleda okolo, gleda kola - malo plastike polomljeno, motor - isto plastika bočna polupana, malo je povredio nogu... Sve ukupno traje 5 minuta, podiže motor uz reči "sve je 0k, ljudi sve je 0k", seda na bajk i odlazi!"

 

Inače, Gile mi je deda :) ali ne 80 godina nego <50 inače vrlo obazriv na drumu, ali eto - nabacio ga lik od pozadi...

 

Ako neko zna da li je sa kolegom sve 0k neka javi... Rekoše mi da mu je noga bila poprilično crvena i niko ne zna zašto nije hteo muriju da zove ili bilo šta... Ostavio je sve u čudu, iskreno i mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja