Jump to content

Moto Zajednica

Udes u Zahumskoj ulici, 03.10.2010. 05:15h

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Uf Uf! Care, samo nek ste oboje dobro i nek mozes ovako da nam se raspises ovde, cak, izgleda i bolje nego pre, godinama nisi pisao nista a vidi sad! ;) Ziv bio i brz oporavak ti zelim! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

  E manijace jedan ,  bas mi je drago da si ok . Taman fin trening za ruke a posle kod Yomana da kopas . Ti si bre i macke zahebao a i Minu lagano stizes a mozda si je i pretekao . Zelim ti brz oporavak i povratak u sedlo . Sta kaze motorce ? Boli li njega nesto ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Beograd

Mikula boli ga sve zivo...mnogo mu je gore nego meni... Mozgam sve vreme kako da ga sredim...

 

Kad smo vec kod toga- jel hoce neko da kupi bubreg? Lepo ocuvan, bez povreda, radi kao sat, prvi vlasnik i fabricka boja...

 

Yomane, za kopanje cemo da se dogovorimo, vezbam po ceo dan :D

 

I opet hvala kolegama koji su se u medjuvremenu ubacili sa zeljama ...i koleginici

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC

Ja se secam da sam izgubio kontrolu kad sam udario u ivicnjak, i mislim da nismo udarili u drvo osim mozda ocesali jer se secam kako mi prolazi sa desne strane ali me odbilo ka zidu...ja sam mislio da sam potkacio one stitnike sto stavljaju oko drveca ili nesto...znacu tek kad opet odem tamo jer me nervira sto ne mogu svega da se setim..

 

Drago mi je sto ste oboje manje-vise ok i zelim vam brz oporavak!  ;)

 

Moglo je da se zavrsi jako lose, posto jesi udario u drvo i to glavom. Udarac je sigurno bio jak, posto je metalni kavez koji stiti drvo bio pomeren iz lezista i kora na drvetu je oderana od njega. A vizir je zavrsio u zardinjeri tog istog drveta... Niko ga nije pipnuo nekoliko dana, dok ga cistoca nije pokupila...  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Beograd

Hmmm cudno....jer sam na svojoj kacigi nasao samo manje ogrebotine sa desne strane... u svakom slucaju izgleda da jesam opalio u to drvo zbog vizira, osim ako ga neko nije sklonio tamo posle pada  ???  A kavez sam mogao motorom da odvalim?

 

Covece koliko je kretenski kad ne mozes tacno svega da se setis...

 

Hvala na informaciji druze...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

 

 

Covece koliko je kretenski kad ne mozes tacno svega da se setis...

 

 

 

  Ma samo se ti nama oporavi a onu lovu sto sam ti pozajmio mozes da vratis kasnije , nije frka  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

 

 

Covece koliko je kretenski kad ne mozes tacno svega da se setis...

 

 

 

 Ma samo se ti nama oporavi a onu lovu sto sam ti pozajmio mozes da vratis kasnije , nije frka  ;D

 

ahahahahahahaha....... :D :D

 

Mikula brate ne bilo ti teško, uzmi i mojih 500 eur kad budeš išao po pare  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

 

 

Covece koliko je kretenski kad ne mozes tacno svega da se setis...

 

 

 

 Ma samo se ti nama oporavi a onu lovu sto sam ti pozajmio mozes da vratis kasnije , nije frka  ;D

 

ahahahahahahaha....... :D :D

 

Mikula brate ne bilo ti teško, uzmi i mojih 500 eur kad budeš išao po pare  ;)

 

Hahahaha, izvaljah se od smeha, sjajno, lepo je videti dobre duse koje su spremne produziti coveku rok kada vide da je u nevolji...  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Beograd

Hahahahah dobro je da imam sve zapisano zbog ovakvih slucajeva pa cu da proverim posle sva dugovanja :P

 

P.s. oni sto meni duguju su debelim crvenim slovima upisani na plastificiranom papiru u vatrostalnoj kutiji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malo Zlo, 753 postova
  • Lokacija: BGD

Hahahahah dobro je da imam sve zapisano zbog ovakvih slucajeva pa cu da proverim posle sva dugovanja :P

 

P.s. oni sto meni duguju su debelim crvenim slovima upisani na plastificiranom papiru u vatrostalnoj kutiji...

 

Aaaaaaa, a gde je kutija, pitam te ja?    ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Hahahahah dobro je da imam sve zapisano zbog ovakvih slucajeva pa cu da proverim posle sva dugovanja :P

 

P.s. oni sto meni duguju su debelim crvenim slovima upisani na plastificiranom papiru u vatrostalnoj kutiji...

 

  Mislim da mene i Pekija nisi upisao jer je to bas neposredno pred pad bilo , pa zajedno smo izasli , zar se ne secas ?  ;D Nego kako si nam ti danas ? Jesi li usavrsio tehniku kretanja ? A da pokusas levitaciju ? Veliki pozdrav sa istoka . Da doteram neku kosooku  maserku , mozda ubraz proces rehabilitacije  :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja